Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Adio - One step beyond

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Adio - One step beyond, Co myślicie na jego temat ?????????
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie podobał. Niezły była częśc Bama Margery bo trudno nazwać to przejazdem więcej wygłupów niż jazdy ale spox. Kenny Anderson wymiata. Spoko był ten nose manual przez Californie. Bardzo fajny pomysł. I fajne skoki Hawka na pustyni. Ogólnie udana produkcja z jajem.

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Dec 13, 2005, 4:49 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebisty film. Nic dodać nic ująć

Napisane Sep 21, 2006, 5:05 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film kozzaczy....jak ktoś chce...... to macie ^^

Napisane Sep 21, 2006, 6:42 pm
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomóżcie!Jak nazywa się piosenka z przejazdu Bama!Chciałbym ją ściągnąć, bo jest zajawkowa :P

Napisane Jan 4, 2007, 9:10 pm
Kogvt

Kogvt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kogvt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

One step beyond jest bardzo fajnym filmem zrobionym z jajem i nie monotonnym...
Cytuj:

Pomóżcie!Jak nazywa się piosenka z przejazdu Bama!Chciałbym ją ściągnąć, bo jest zajawkowa :P

Zawsze na końcu są podane piosenki  :P Ale jeżeli pamiętam to CKY-Flesh into Gear  ;)

Napisane Jan 4, 2007, 9:31 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah
w Adio One Ste Beyond Bam jeździł do kawałka HIMa - Sigillum Diaboli..

Napisane Jan 4, 2007, 10:52 pm
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki chłopaki za pomoc obydwa ściągnolem i nie żałuje :P
Pozatym ja nie mam końcowych napisów(Jak ściągałem ich nie było :P )

Napisane Jan 6, 2007, 7:11 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet niezłe, najlepsze przejazdy mieli Markovich i ten młodziak, Richie Belton, kozak max!

Napisane Jan 6, 2007, 7:15 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adio-One step beyond ,jest to jeden z lepszych filmów jaki dotychczas widziałem.Film nie jest bezsensownym pokazem jak najlepszych trików,wylansowanych gości,którzy mają spodnie opuszczone do kostek,i co chwile mówią"Yo Yo fucking motherfucker nigga",tylko ukazuję piękno skateboardingu(np.Tony Hawk jeżdżący gdzieś na pustkowiu).Naprawdę polecam ten film wszystkim.

Napisane Jan 7, 2007, 4:28 pm
Macianty17

Macianty17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macianty17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja najbardziej zapamiętałem invard heel na manual Joeya Brezińskiego

Napisane Jan 7, 2007, 5:07 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film świetny. wszyscy doskonale jeździli, ale jednak najlepszy był Tonny i Kenny. niezle wymiatali.

Napisane Feb 28, 2007, 9:36 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się z przedmówcami,film wypasiony pod każdym względem, i naprawdę z miłą chęcią ogląda się te przejazdy skaterów, i to jak te tricki robią z takim luzem =D

Napisane Apr 17, 2007, 7:38 pm
Karis

Karis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grafika i muzyka w intro miażdzy

Napisane Jul 28, 2007, 1:21 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bor0wqas powiedział(a):
Powiem krotko.... bardzo fajny film^^

A ja krócej: GENIALNY!

Napisane Jul 28, 2007, 2:59 pm
JAMAIK

JAMAIK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JAMAIK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten film ogladalem już z 20 razy i ciągle mnie zajawkuje poprostu jest tak zaj***sty ze 
brak slow :):)

Napisane Jul 29, 2007, 12:34 am
pietrek123

pietrek123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrek123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gulnie bardzo dobry film!!!Najlepszy przejazd margery!!! heheh

Napisane Jul 29, 2007, 1:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja