Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Aggressive Boys

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Aggressive Boys, Nowy team chłopaków z WTK
BamMJackass

BamMJackass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BamMJackass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Razem z kolegą szukamy rolkarzy do naszego teamu "Aggressive Boys" z Gniezna i okolic. Prawdziwa jazda zacznie się dopiero wiosna/lato  ale już teraz chcemy wiedzieć kto jest zainteresowany. Głównie jeździmy na skate Witkowo/Gniezno ale kochamy również street. Przedział wiekowy to 15-19lat.

Chętnych proszę o pisanie na BamMJackass@wp.pl
Pozdro xD

*Napisane Nov 15, 2010, 8:58 am
duluks

duluks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duluks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki. oplułem monitor -.-

Napisane Nov 15, 2010, 8:28 pm
BamMJackass

BamMJackass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BamMJackass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o zakładaniu teamów?

*Napisane Nov 16, 2010, 12:38 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BamMJackass powiedział(a):
Co myślicie o zakładaniu teamów?

ja myślę, że to trochę bez sensu. ja po prostu jeżdżę ze swoimi znajomymi i nie potrzeba nam żadnych specjalnych koszulek, ani innych bajerów

Napisane Nov 16, 2010, 2:43 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebista sprawa,  tylko ciężko by było znaleźć odpowiednich ludzi. Osobiście nie mógł bym jeździć z jakimiś pedałami co ubierają się w czarne rurki, shirt pokazujący brzuch i jeżdżą w zielono żółtych xiado bo nie lubię takich ludzi

Napisane Nov 16, 2010, 4:56 pm
manyslaw

manyslaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to manyslaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie TEAM to troche ograniczenie,bo jak sie normalnie jezdzi z znajomymi to mozna czasami sobie darowac jakis wypad,a jak sie ma juz TEAM to trzeba isc,bo inaczej koledzy moga zareagowac na to w niezbyt optymistyczny sposob.

Napisane Nov 26, 2010, 11:25 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja