Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Farbowane koszulki

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Farbowane koszulki
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam chciałem pofarbować sobie kilka koszulek bo spodobalo mi sie to ;d znalazłem taki tutek
Czy ktoś sie tym zajmuje i jakie polecacie barwniki do tkanin ktore tak szybko nie schodzą.

pozdrawiam :)

Napisane Nov 22, 2010, 3:43 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

simplicol - 20 zł za farbe - wystarczy na 1 jeansy albo 6 koszulek ( ok 600 gram ciuchów ) . Wrzucasz do praki i pierzesz na 40 stopni.

zrobiłem tak spodnie na czarno ( byly fioletowe) i miazga kolor ultra głęboki, nei brudzą, nie spiera się. Tak jakbyś na nowo zafarbował. a szwy zostały fioletowe - wygląda dobrze :D Aha metek ze sztucznych tkanin Ci nie pofarbuje. poczytaj na stronie simplicolu

Napisane Nov 22, 2010, 5:31 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Patrzyłem na ta strone i chyba nie o to chodzi bo to jeden kolor do pralki trzeba wlozyc a mi chodzi o takie kolorowe koszulki ;d

Napisane Nov 22, 2010, 5:37 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aha - no to zrób to na hipisa ! Zapytaj ojca czy jarał zielsko i jeździł na festiwale- może Ci pomoże :D

Napisane Nov 22, 2010, 5:45 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

http://allegro.pl/barwnik-barwniki-do-tkanin-bez-gotowania-i1331695492.html znalazłem takie cos ale tam jest napisane ze trzeba zanurzyc w tej wodzie cale. Chba dawalo by się tylko kawalki polewac tym?

Napisane Nov 22, 2010, 6:15 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1adam1 powiedział(a):
http://allegro.pl/barwnik-barwniki-do-tkanin-bez-gotowania-i1331695492.html znalazłem takie cos ale tam jest napisane ze trzeba zanurzyc w tej wodzie cale. Chba dawalo by się tylko kawalki polewac tym?
wpisz sobie w google/youtube "tie-dye t-shirt" tam masz wyjaśnione jak to zrobic elo

Napisane Nov 22, 2010, 6:16 pm
sakurasan

sakurasan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sakurasan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to coś kojarzę z opowiadań, że sie na koszulkach supły wiązało czy coś i potem farbowało i takie wzory własnie wychodziły

Napisane Nov 23, 2010, 9:08 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rit dye! Tym także się rolki barwki :)

Napisane Nov 23, 2010, 3:15 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
Rit dye! Tym także się rolki barwki :)

Whatt??? :O

Napisane Nov 23, 2010, 4:24 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1adam1 powiedział(a):

Da radę ja tym robiłem. Po zafarbowaniu wrzuć do wody z octem, kolor dłużej potrzyma, ale i tak się zeszmaci po czasie. Generalnie bierzesz i polewasz tą wodą jak chcesz, nie musisz moczyć:) Tylko że jak poleżą 10min w takiej wodzie, to ciekawszy efekt wyjdzie.
Ja takie zrobiłem:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs184.snc4/37516_135253219841439_100000702856480_221162_2264819_n.jpg

PEACE

Napisane Nov 25, 2010, 1:39 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

karwan dzieki za odpowiedz. Zrobie sobie taka w kolorach rasta; d

Napisane Nov 25, 2010, 5:01 pm
krycha03

krycha03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja chciałbym się was poradzić jeżeli chodzi o farbowanie spodni, nie chce robić nowego tematu więc postanowiłem napisać tutaj. A więc, kupiłem levisy 501 kremowe za małe pieniądze ale ja + jasne spodnie = tragedia, dlatego wpadłem na pomysł pofarbowania ich na czarno, a więc jaki barwnik byście mi polecili (najlepiej żeby nie trzeba było "gotować" spodni), podajcie jakieś link lub coś w tym stylu. I jeszcze jedno pytanie, czy po zafarbowaniu spodni nici zostaną kremowe ?

Będę bardzo wdzięczny za sensowne i pomocne odpowiedzi.

Pozdro

Napisane Jan 9, 2011, 3:24 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2011, 3:24 pm przez krycha03
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcę zrobić koszulkę hippie wzór Tie-Dye czy to będzie dobre ?? Barwniki. Jak tak to na ile koszulek mi to starczy chcę robić z zielonego,czerwonego,niebieskiego i żółtego.

Napisane Jan 9, 2011, 9:26 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan jak żes takie coś zrobił?

Napisane Jan 11, 2011, 11:40 am
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Mam jeszcze 1 pytanko http://allegro.pl/barwniki-barwnik-farbki-do-tkanin-23-kolory-i1462946389.html vs http://allegro.pl/barwnik-farba-barwniki-do-tkanin-durol-uniwersalny-i1456337629.html vs http://allegro.pl/nowosc-barwnik-barwniki-do-tkanin-bez-gotowania-i1458065192.html  ktore beda najlepsze?

Napisane Feb 20, 2011, 6:04 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To moja koszulka :D mam jeszcze jedną dodam jutro fotę :)
http://imageshack.us/photo/my-images/703/zdjcie0440i.jpg/

Napisane Jun 22, 2011, 10:13 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega te koszulki.... zeby uzyskac taki kwaso efekt trzeba cos z nimi robic,czy musza tylko lezec w wodzie ? Czy moze trzeba na nie las jakos "artystycznie" te farby...?

Napisane Jun 23, 2011, 8:11 am
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Jak chcesz w jednym kolorze to dajesz do wody z tym kolorem a jak chesz kilka to polewasz roznymi kolorkami ;)

Napisane Jun 23, 2011, 11:54 am
Lekar

Lekar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lekar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym sie wstydził w takiej pokojowej koszulce chodzic :)

Napisane Jun 23, 2011, 4:39 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bo jestes podporzadkowany opinii innych. Bogaty umyslowo czlowiek ma na to wy...ne i nosi co mu sie podoba. Bogacki umyslowo ludzie to akceptuja i nie zwracaja uwagi.

Czyli jak wrzuce koszulke do wanny z woda,wleje tam kilka farb o poczekam 10min to te zrozki same mi sie namaluja? :(

Napisane Jun 23, 2011, 5:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja