Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?, -Napisz tutaj!
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj zadawajcie pytania, na pewno ktoś wam udzieli pomocy;)

Jak ktoś założy taki temat typu: ,,pomocy'', a jest już na portalu jakiś czas, proszę nawet nie odpisywać w tym temacie, może sam się domyśli gdzie to napisać -.-

Gdy ktoś jest nowy, proszę go odesłać to tego tematu ;)

Pozdro, Ja

przypinam temat, lekko edytowałem tego posta, mam nadzieję, że nie będziesz zły/elmacio

Napisane Nov 27, 2010, 12:18 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2010, 1:20 pm przez elmacio
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecacie te mitt wheels?

Napisane Nov 27, 2010, 5:54 pm
FBStudent

FBStudent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBStudent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żółte ?? Nie bo są jak TD.

Napisane Nov 27, 2010, 8:50 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Te akrylowe(Czy jak to sie pisze...)

Napisane Nov 27, 2010, 9:06 pm
Shlaveni

Shlaveni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shlaveni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie mam pytanie , mam zamiar złożyć takiego set upa :
Blat+tape z gf - http://www.mittskateboards.com/pl/71_fingerboards.html]http://www.mittskateboards.com/pl/71_fingerboards.html
Kółka z łożyskami -http://grandfingers.pl/GrandPrix_75_WHITE-79.html]http://grandfingers.pl/GrandPrix_75_WHITE-79.html
Trucki+full tuning - http://grandfingers.pl/Trucki_Wide_bez_tuningu_Base_Bialy_Hanger_Niebieski-96.html]http://grandfingers.pl/Trucki_Wide_bez_tuningu_Base_Bialy_Hanger_Niebieski-96.html

Mam drugie pytanie ważniejsze od pierwszego ; P czy te trucki które podałem z grand fingers , będą poasować do tego blatu z mitta GIV Wide . Ponieważ ten blat nie ma dziurek na kingpiny... ;( I nie wiem wreszcie co zrobić ...; ( Pomocy.

Napisane Nov 27, 2010, 9:10 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tych truckach niema wystajcego kingpina wiec luuz , a nawet jesli co to mozesz sobie podwiercic i bedzie ;> ...

a co do mitta , to o akrylowych sie niemoge wypowiedzieć , ale kumpel ma te żółte i są strasznie badziewne !! chyba ze dasz sobie miedzy kółka a truck tą pomarańczowa gumke z TD to bedzie nienajgorzej ;d ... >> ja mam z birdsa na rdzeniach , ale niestety przezroczyste , bo niebyłó białych jak kupowałem ... POLECAM , fajnie sie jeździ ;>    ^^)

Napisane Nov 27, 2010, 10:13 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podwiercić .. oczywiście dziurke w decku !!!  zeby niebyło ze jakies bajki gadam :rolleyes:

edit/ warn

Napisane Nov 27, 2010, 10:15 pm Ostatnio edytowane Apr 21, 2011, 9:21 am przez master9017
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

A co w tych żółtych takiego złego?

Napisane Nov 27, 2010, 11:34 pm
Shlaveni

Shlaveni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shlaveni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest syf moim zdaniem miałem mi się kompletnie nie podoba ;/

Napisane Nov 28, 2010, 1:19 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Shlaveni powiedział(a):
To jest syf moim zdaniem miałem mi się kompletnie nie podoba ;/

jakos nie przypominam sobie zebym ci sprzedawal...

Napisane Nov 28, 2010, 1:26 pm
Shaky

Shaky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shaky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kacperskate ten na allegro to tape produkowany przez ciebie?? Bo nie jestem pewny (10 listkow-10zl)

Edit

Kacperskate jeszcze jedno pytanie odnosnie tapu  :stare:

Jako producent tejpu, Ten czy ten Bo tez pewien nie jestem bo ten pierwszy to 6 listkow- 12 zl, a drugi to 10 listkow- 10zl. Sorryza nawalnice pytan :)

Napisane Nov 28, 2010, 3:54 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2010, 4:33 pm przez Shaky
Pytoniasty

Pytoniasty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pytoniasty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co myślicie o mitt GIV?

Napisane Nov 28, 2010, 3:56 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tu masz moją aukcje z tapem

chwytaj

Napisane Nov 28, 2010, 3:57 pm
shinobisnzr

shinobisnzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shinobisnzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co lepsze koła GF Streetowe czy GrandPrix

Napisane Nov 28, 2010, 4:57 pm
kubapacyfik

kubapacyfik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubapacyfik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy od gustu, kto co woli, ja wole streety

Napisane Nov 28, 2010, 5:16 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej mam pyt.
co byście wybrali gdybyście mieli możliwość kupienia purple haze i naturala 2009?

Napisane Nov 29, 2010, 11:45 am
fejs1989

fejs1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fejs1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaraz jeden Ci napisze, że Natural, inny że Purple. To nie będzie miało większego sensu. Jeśli już masz te dwa, to porównaj je, który Ci bardziej odpowiada pod względem profilu deski, wymiarów, który jest wg Ciebie ładniejszy z samego punktu widzenia grafiki, warstw, estetyki.
Ja ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć, jeśli nadarzy Ci się szansa kupna Purple'a to nawet się nie zastanawiaj. Warto go mieć w kolekcji, choćby się miało 5 innych decków.

Napisane Nov 29, 2010, 11:58 am
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a to będzie dobry set?
blat: PH
trucki:GF
kółka :GF grandprix

Napisane Nov 29, 2010, 1:32 pm Ostatnio edytowane Nov 29, 2010, 1:32 pm przez rider55
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak

edit : no i do trucków tuning  a kółka na łożyskach i nie zapomnij a tape :P

Napisane Nov 29, 2010, 1:35 pm Ostatnio edytowane Nov 29, 2010, 1:36 pm przez zigmae
Przemuss

Przemuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to i ja skorzystam...
Jaki blat?
Mam już trucki wide GF, kółka GF GP, tejp butterfly.
I jaki blat do tego?
Zależy mi na estetyce, Raczej małym profilu (coś koło lenwooda l2/l1)
Wytrzymałości.
I dostępności: chodzi mi oto aby już jutro np można było zamówić.

PS: ma ktoś dokładne zdjęcie profilu foresta g4? Bo BG nie dał nigdzie takich całkiem z boku z tej formy.

Napisane Nov 30, 2010, 5:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja