Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?

Strony: << poprzednia ... 216, 217, 218, 219, 220 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?, -Napisz tutaj!
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj zadawajcie pytania, na pewno ktoś wam udzieli pomocy;)

Jak ktoś założy taki temat typu: ,,pomocy'', a jest już na portalu jakiś czas, proszę nawet nie odpisywać w tym temacie, może sam się domyśli gdzie to napisać -.-

Gdy ktoś jest nowy, proszę go odesłać to tego tematu ;)

Pozdro, Ja

przypinam temat, lekko edytowałem tego posta, mam nadzieję, że nie będziesz zły/elmacio

Napisane Nov 27, 2010, 12:18 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2010, 1:20 pm przez elmacio
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qwazis powiedział(a):
Bo ja sie wlasnie zastanawiam czy warto je brac bo ja ogolnie lubie srednio uginajace sie trucki i nwm czy mi sie to oplaca :)

Przeciez w brt mozesz sobie regulować ''ugiecia'' poprzez autoblocki c:

Napisane Jun 14, 2013, 6:39 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym edytował dwójkę, dał bym BRT.

Napisane Jun 14, 2013, 6:43 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecacie Hwheels V1 black  BRT EDIT ?
Głównie chodzi mi o płynność wytrzymałość i wykonanie.
Pozdro ! :D

Napisane Jun 15, 2013, 5:04 pm
Qwazis

Qwazis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qwazis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MarcinFB2 powiedział(a):

Z tego co slyszalem sa wytrzyamle niezle jezdza ale musisz albo loza wymienic albo nasmarowac zeby jeszcze lepiej smigaly :)

Napisane Jun 15, 2013, 5:52 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qwazis powiedział(a):
MarcinFB2 powiedział(a):

Z tego co slyszalem sa wytrzyamle niezle jezdza ale musisz albo loza wymienic albo nasmarowac zeby jeszcze lepiej smigaly :)

A jezdza nieplynnie ? :O slyszalem tez ze sa produkowane recznie czy to prawda ?

Napisane Jun 15, 2013, 6:04 pm
Qwazis

Qwazis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qwazis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie, sa robione w tokarce. Jezdza plynnie dopiero jak wymienisz loza na np. GFy albo te loza HF nasmarujesz :D

Napisane Jun 15, 2013, 6:12 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

aha spoko :D
A czym to namarowac najlepiej ? :o
a masz moze kontak do olafa bo na gg nie odpisuje ;/

Napisane Jun 15, 2013, 6:13 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niewiem98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na twoim miejscu zrezygnował bym z HW i dołożył trochę, i kupił GF BRT ed. lub Ghosty.

Napisane Jun 15, 2013, 7:23 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qwazis powiedział(a):
Nie, sa robione w tokarce. Jezdza plynnie dopiero jak wymienisz loza na np. GFy albo te loza HF nasmarujesz :D

Mylisz sie. V1 sa robione recznie. V2 robione w tokarce ;)

Napisane Jun 15, 2013, 8:02 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

niewiem98 powiedział(a):
Ja na twoim miejscu zrezygnował bym z HW i dołożył trochę, i kupił GF BRT ed. lub Ghosty.

Mam ghosty xD ale chce te HW

Napisane Jun 15, 2013, 8:05 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

Po prostu uważam że GF są lepsze. Najlepsze w polsce i jedne z najlepszych in the world.

Napisane Jun 15, 2013, 8:18 pm
Qwazis

Qwazis

Member
Wyświetl posty

Podbijam, ghosty wymiataja !!

Napisane Jun 15, 2013, 8:20 pm
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

No te ghosty są świetne ! ^^ ale te HW chcialem zawsze ;p

Napisane Jun 15, 2013, 8:21 pm
niewiem98

niewiem98

Member
Wyświetl posty

A czy je dostaniesz to inne sprawa... :p

Napisane Jun 15, 2013, 8:31 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy je dostaniesz? zdziwiłbyś sie, kółka mam u siebie na miejscu i wysyłam w 24 godziny. Co do V2 to sa na bardzo wysokim poziomie, i śmiało mogą sie równać z GF. otwory wylotowe sa już robione w tokarce, w v1 były robione ręcznie.

Napisane Jun 16, 2013, 4:48 pm
Strony: << poprzednia ... 216, 217, 218, 219, 220 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja