Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?

Strony: << poprzednia ... 219, 220, 221, 222, 223 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?, -Napisz tutaj!
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj zadawajcie pytania, na pewno ktoś wam udzieli pomocy;)

Jak ktoś założy taki temat typu: ,,pomocy'', a jest już na portalu jakiś czas, proszę nawet nie odpisywać w tym temacie, może sam się domyśli gdzie to napisać -.-

Gdy ktoś jest nowy, proszę go odesłać to tego tematu ;)

Pozdro, Ja

przypinam temat, lekko edytowałem tego posta, mam nadzieję, że nie będziesz zły/elmacio

Napisane Nov 27, 2010, 12:18 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2010, 1:20 pm przez elmacio
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale to mam wyszlifować ten blat?

*Napisane Aug 7, 2013, 10:36 pm
ryma1

ryma1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryma1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie

Napisane Aug 8, 2013, 9:14 am
Guzik97

Guzik97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guzik97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomek, ja nie widzę celu tej rozmowy. Masz hajs na BRT, to kupuj byle jakie, nie będzie robiło różnicy duże, czy masz trucki 29 czy 32 mm. To tylko 1,5mm po jednej stronie, naprawdę, tego nawet dobrze nie widać. 

Napisane Aug 8, 2013, 9:26 am
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale ja kupuję używane.

Napisane Aug 8, 2013, 10:12 am
MarcinFB2

MarcinFB2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MarcinFB2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i co z tego ?!

Napisane Aug 8, 2013, 10:56 am
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Nic. Widać, że temat na forum: Co kupić/co wybrać? jest niepotrzebny...

Napisane Aug 8, 2013, 11:39 am
Unthar

Unthar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Unthar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co lepiej wziąć:
1)Wszystko od granda
Grand Tape uncut x3 (9zł)
Trucki wide bez tuningu 17zł
Gumki i talerzyki zestaw 1 (BIG) 4zł
Z przesyłką (6zł) wychodzi 36zł

czy

2)Od pride'a
Tape x6 (9zł)
Trucki wide 10zł
Z przesyłką (5zł) wychodzi 24zł

Jakby co tuning mam do trucków od Pride'a, ale chciałem wziąć "na zaś".
Na czym lepiej wyjdę? Lepiej dopłacić, czy jest to prawie ta sama jakość?

Napisane Aug 14, 2013, 6:19 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gumki i tape z Grand'a - uwazam ze naj w PL
Gumki i tape z Pride'a - zwykla chinska mikroguma i chinskie gumki typu caper
Truczki to jeden i ten sam szajs ;)

Napisane Aug 14, 2013, 7:43 pm
Marcinxw7

Marcinxw7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcinxw7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Używacie tech deck wood competition series?? jest to drewniany tech deck?? nw czy kupić za 17 zl

Napisane Sep 21, 2013, 5:13 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

On nie jest drewniany, jak za 17zł. Ja go miałem za 40zł.

Napisane Sep 21, 2013, 5:27 pm
Marcinxw7

Marcinxw7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcinxw7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie bo on kosztuje 40 zl ale jest  przeceniony na 17...
a polecasz go??jak sie na nim jeździ

Napisane Sep 22, 2013, 9:59 am Ostatnio edytowane Sep 22, 2013, 10:00 am przez Marcinxw7
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Powiem tyle. Jest lżejszy od zwykłego;
Wyższy;
kółka są lepsze;
Jak masz na niego hajs, to kupuj. Polecam dla początkujących.

Napisane Sep 22, 2013, 10:35 am
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Który setup będzie lepszy: Deck Mitt GIV + Mitt Wheels + Mitt Trucks czy Grand Fingers Bitdeck + Grand Fingers Wheels 7,5 Street (z lożyskami) + Grand Finger Trucks? :)

Napisane Oct 12, 2013, 5:25 pm
klausia

klausia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klausia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie drugi, bynajmniej jesli bym miała brać to wzięłabym drugi

Napisane Oct 12, 2013, 6:01 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten setup Grand Fingers wychodzi nawet taniej. :)

Napisane Oct 12, 2013, 6:30 pm
Strony: << poprzednia ... 219, 220, 221, 222, 223 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja