Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?

Strony: << poprzednia ... 220, 221, 222, 223, 224 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?, -Napisz tutaj!
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj zadawajcie pytania, na pewno ktoś wam udzieli pomocy;)

Jak ktoś założy taki temat typu: ,,pomocy'', a jest już na portalu jakiś czas, proszę nawet nie odpisywać w tym temacie, może sam się domyśli gdzie to napisać -.-

Gdy ktoś jest nowy, proszę go odesłać to tego tematu ;)

Pozdro, Ja

przypinam temat, lekko edytowałem tego posta, mam nadzieję, że nie będziesz zły/elmacio

Napisane Nov 27, 2010, 12:18 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2010, 1:20 pm przez elmacio
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theunknownfb powiedział(a):
Kupić kółka nolliewheels czy gf?

Gf - tansze, wytrzymalsze, polskie!

Napisane Jan 1, 2014, 4:40 pm
oski9

oski9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moglibyście mi skompletować, lub polecić jakiegoś fingerboarda za 150zł? Bo nie jestem w temacie z tymi różnymi firmami.

Napisane Jan 10, 2014, 6:18 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://grandfingers.pl/pl/c/Kompletny-set-up-GF/81

Ja bym Ci to radził albo złożyć sobie samemu u nich.

Napisane Jan 10, 2014, 9:11 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co lepsze: tape Mitta czy tape Granda?

Napisane Jan 11, 2014, 5:32 pm
klausia

klausia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klausia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie Grand lepszy :)

Napisane Jan 11, 2014, 6:44 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tyle. Miałem już kilka grandów i jeden mitt slim (mam). Mitt na początku dobrze ciągnie, tzn zawsze dobrze ciągnie, jednak się szybko zrywa. GF jest ok, więc polecam gf.

Napisane Jan 11, 2014, 6:55 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mitt to jest zwykły chinski tape jak tape: hero, caper'a, pride'a etc.
Wiec polecam GF

Napisane Jan 11, 2014, 11:10 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MrDetonator powiedział(a):
Mitt to jest zwykły chinski tape jak tape: hero, caper'a, pride'a etc.
Wiec polecam GF
W skrócie ;)

Napisane Jan 11, 2014, 11:25 pm
CiciokFB

CiciokFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CiciokFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam pytanko. Dowiedziałem się, że winklery na początku jak są nowe, to wolno się kręcą. Ogólnie są wolne. Czy to prawda? A i jak już są starsze, to lepiej, szybciej jeżdżą.

Napisane Jan 16, 2014, 4:22 pm
kadzidelko

kadzidelko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kadzidelko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam do waś ogromną prośbę, mianowicie ostatnim razem jeździłem 2 lata temu, zgubiłem swój cały zestaw i przez to porzuciłem fb. Ale ostatnio trafiłem przypadkiem znowu na andegranda, poprzeglądałem różne tematy i zdjęcia z trikami, samoróbkami itp i łezka się w oku zakręciła, i postanowiłem sprawić sobie nowy zestaw, aby znowu móc pokatować na palcach  ^^)
Tutaj rodzi się moje pytanie - jaki zestaw byłby na dzień dzisiejszy dobry, jakie deski, traki, kółka itp są na propsie? Mój ostatni zestaw to był Mitt IV, cała reszta od gf ( kółka czy vert czy street nie pamiętam kompletnie :P ). W starym pudełku fingerboardowym, które udało mi się znaleźć, mam tylko kluczyk z tech decka i pare pivotów, także już coś na początek jest! :D
raczej nie jestem początkującym, potrafiłem dużo tricków, więc wydaje mi się że przypomnienie sobie tych tricków i jazdy palcami było by kwestią tygodnia, dlatego chciałbym już porządniejszy zestaw, z deckiem 30 mm, dobrymi kółkami na łożyskach oczywiście.
Jest coś fajnego na polskiej scenie? bo niestety moje fundusze są ograniczone dlatego nie chciałbym uderzać w berlinwooda/blackrivera :P

Pozdrawiam fingermaniaków, z góry dziękuję jak komuś będzie się chciało przeczytać mojego posta, a tymbardziej mi pomóc w złożeniu nowego seta :P

Napisane Jan 17, 2014, 12:20 pm
CiciokFB

CiciokFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CiciokFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo to

to
Pierwszy możesz sobie poskładać.
Jeśli za drogo-napisz, wybiorę coś innego ;)

Napisane Jan 24, 2014, 9:47 pm Ostatnio edytowane Jan 24, 2014, 9:49 pm przez CiciokFB
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
Wyświetl posty

CiciokFB powiedział(a):
Siema, mam pytanko. Dowiedziałem się, że winklery na początku jak są nowe, to wolno się kręcą. Ogólnie są wolne. Czy to prawda? A i jak już są starsze, to lepiej, szybciej jeżdżą.

Dołączam się do pytania. Tylko, że ja kupiłem winklery i mam tak samo :)

Napisane Jan 24, 2014, 9:50 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

Deck Lenwood , Trucki chińskie ( byle by byly na oski), kola gf (street/vert/grandprix) + loza grube gf 1.5 , tape gf

Napisane Jan 25, 2014, 11:32 am
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Obecnie mam zwykłe trucki Capera za chyba ok 16 zł z tuningiem GF. Czy te trucki będą od nich sporo lepsze i są warte tej ceny? https://www.blackriver-shop.com/bollie-trucks.html Chyba, że jakieś inne trucki w rozsądnej cenie doradzicie. :)

Napisane Feb 8, 2014, 8:45 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Wyświetl posty

ponczek1410 powiedział(a):
Obecnie mam zwykłe trucki Capera za chyba ok 16 zł z tuningiem GF. Czy te trucki będą od nich sporo lepsze i są warte tej ceny? https://www.blackriver-shop.com/bollie-trucks.html Chyba, że jakieś inne trucki w rozsądnej cenie doradzicie. :)

Trucki dzielą się na brt/yt i chinole. Wszystkie te gf'y, caper'y, bollie itd. to jest to samo.

Napisane Feb 8, 2014, 10:29 pm
Strony: << poprzednia ... 220, 221, 222, 223, 224 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja