Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Lotto

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lotto, grasz ,grałeś ,wygrałeś?
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak z ciekawości pytam czy graliście w lotto i czy udało sie wam coś kiedyś wygrać.Ja osobiście nigdy nic nie wygrałem ,a najwięcej udało mi sie trafić 2 liczby  :cyclops:

Napisane Dec 2, 2010, 2:08 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz wygrałem 10 zł na spółę z dziadkiem. Dziadek napierdziela w to od chyba dekady więc nie mogę powiedzieć, by miał wielkie szczęście.

Napisane Dec 2, 2010, 2:23 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4 lata temu trafiłem 6.

Napisane Dec 2, 2010, 2:29 pm
Bartu

Bartu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bartu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Około 10 lat temu wygrałem 16 zł. Jaka to wtedy wysoka kwota była... :D

Napisane Dec 2, 2010, 3:03 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiście nie wgrałem, ale mój tata 700zl wygrał całkiem niedawno. Gra w w multi multi i trafił 5 na 5 liczb.

Napisane Dec 2, 2010, 3:04 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój dziadek wygrał 2700zł o ile dobrze pamiętam

Napisane Dec 2, 2010, 3:11 pm
train

train

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to train zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś na zdrapkach przyciołem 50 zeta, ale to jak jakieś 5 lat miałem :P

Napisane Dec 2, 2010, 3:47 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooo właśnie przypomniałeś mi o zdrapkach,ile rok temu z kumplami kupowaliśmy, a max wygrana to była dyszka  B)

Napisane Dec 2, 2010, 3:57 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys dwa razy z rzedu tym samym kuponem trafilem trojke tj 2 x 10zl... to tyle chyba

Napisane Dec 2, 2010, 3:58 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raz w multi multi trafiłem 7/10 i wygrałem 140 zł, gdybym zaznaczył plusa to bym miał 380, bo też trafiłem :)

Napisane Dec 2, 2010, 5:01 pm
Rychu5012

Rychu5012

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychu5012 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja największa wygrana w dużym lotku to jakieś 84 zł.

Napisane Dec 2, 2010, 5:33 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
4 lata temu trafiłem 6.

Czemu nikt mojej wypowiedzi nie traktuje na poważnie ? :(

Napisane Dec 2, 2010, 10:12 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
4 lata temu trafiłem 6.

Boś pajac.

Ja max trafiłem 2... Jebać to

Napisane Dec 2, 2010, 10:19 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm mój dziadek ma jakis fajny sposób na taką grę keno i zawsze wygrywa po 20/50 zł :O osobiście też gram w keno i mam inny sposób niż dziadek i zgarne też czasami 22zł - zależy jaki stopień wygranej ustawie (jak ktoś chce sie dowiedzić jak pisać na peem)

Napisane Dec 2, 2010, 10:50 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 10:52 pm przez ddominikk
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Kowal411 powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
Sergij powiedział(a):
4 lata temu trafiłem 6.

Boś pajac.

Ja max trafiłem 2... *****ć to

Pajac z 2 milionami na koncie który pracować do końca życia nie musi.
Gdybyś sprawdził wygranych z przed 4 laty znalazłbyś moje nazwisko.

Napisane Dec 2, 2010, 11:32 pm
DjPoczatek

DjPoczatek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DjPoczatek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak kupiles los to jzu jestes przegrany

Napisane Dec 4, 2010, 1:15 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DjPoczatek powiedział(a):
jak kupiles los to jzu jestes przegrany
jakkolwiek źle to ująłeś, to jednak coś w tym jest.

Najzabawniejsze jest to, że niektóre osoby grające w różne gry hazardowe, loterie, po prostu łudzące się, że tym razem akurat jej osobie poszczęści się los są jednoczesnie osobami niewierzącymi, twierdzącymi, ze to przezytek dawnych czasów, że teraz "pora wrócić do używania swojego mózgu", w sposób racjonalny, naturalnie.
Sam nie wiem co jest bardziej pierwotne(zeby nie uzyc słowa atawistyczne :) ), tendencja do wiary w Bogów, czy w los  :thinking:
Jednak oglądając się za siebie, to szczególnie własnie osoby wierzące, sportowcy, czy np mafiozi, abo inni narażający swoim... zajęciem własne życie, są podatni na uleganie wierze w łud szczęścia.

Może wasze wnuki się bedą z was smialy, tak jak teraz niektorzy sie smieją ze starszych, którzy codziennie chodzą do kościoła ;>

*Napisane Dec 4, 2010, 10:48 am
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakby na to nie patrzeć, nie kupisz losu - nie wygrasz. Szczęście może zaskoczyć nas w każdej chwili, a frazesem "jak kupiłeś los to już jesteś przegrany" proponuję uraczyć kogoś, kto przegranym bynajmniej się nie okazał i teraz pławi się w luksusach ;)

Napisane Dec 4, 2010, 12:05 pm
sakurasan

sakurasan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sakurasan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niektórym starcza po prostu to, ze jak kupią los to do momentu gdy zobaczą, że nic nie wygrali czują sie milionerami i pomimo nawet chujowego życia czują sie troche lepiej, co prawda są zaślepieni ale przynajmniej przez chwile czują sie dobrze

Napisane Dec 4, 2010, 2:04 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Biednemu zawsze wiatr w oczy.

Napisane Dec 4, 2010, 2:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja