Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » schody

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
schody
muniek666

muniek666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muniek666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile schodów skaczecie??

*Napisane Dec 7, 2010, 10:03 am Ostatnio edytowane Nov 2, 2011, 9:17 am przez muniek666
amba666

amba666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amba666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łoboszczak i debiut? :O

Napisane Dec 7, 2010, 12:27 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm moim zdaniem to właśnie ja nim bede. Jak nie w tym to w następnym:) GL

Napisane Dec 7, 2010, 12:42 pm
alieeen123

alieeen123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MAZI !! LBN Sk8! lub kotrych

Napisane Dec 7, 2010, 1:51 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michał "Mazi" Mazur... Wymiata

Napisane Dec 7, 2010, 3:38 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marko napierdala od dobrych 3 lat przynajmniej takie szoksy że łooot. dziwne ze nikt wczesniej go nie wychaczyl ;o

co do debiutu : andrzej albo marco

Napisane Dec 7, 2010, 3:39 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2010, 3:39 pm przez sadzik94
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

alieeen123 powiedział(a):

Miałem okazje zagrac z nim w SKATEa na zawodach w Kraśniku ;)

Napisane Dec 7, 2010, 6:06 pm
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Knopersik powiedział(a):
Knopers wygra!!!

TAAAK!
Będę twoim kibicem.

Napisane Dec 7, 2010, 7:09 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KacperSD powiedział(a):

I...? Do ilu cię zjechał? :P

Napisane Dec 7, 2010, 7:29 pm
alieeen123

alieeen123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KacperSD powiedział(a):

a ja pare razy miałem okazje z nim jeździć :D w LBN sa spocie :)

Napisane Dec 7, 2010, 8:46 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

KacperSD powiedział(a):

a ja pare razy miałem okazje z nim jeździć :D w LBN sa spocie :)

Szpanujesz... xD

Napisane Dec 7, 2010, 10:11 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skejtem roku zdecydowanie Juraś - za part w filmie Pontusa, za wyjazd z brytyjskim tourem Nike, nagrywanie w USA z 5Boro, zdjęcia w Kingpinie i napi*rdalanie, napi*rdalanie i jeszcze raz napi*rdalanie. Jurny najbardziej błyszczał w tym roku, więc tytuł mu się należy.
Debiut roku? Anrzejek albo Piotruś... Piotruś nie umie ollie, więc tytuł powinien powędrować do niego!

Napisane Dec 7, 2010, 10:26 pm
muniek666

muniek666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to muniek666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No tak nalezy mu sie to prawda tyle że nie wiem czy moze byc drugi raz SOTY. :)

Napisane Dec 7, 2010, 10:57 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

muniek666 powiedział(a):
No tak nalezy mu sie to prawda tyle że nie wiem czy moze byc drugi raz SOTY. :)

A czemu nie? To nie święcenia kapłańskie, żeby je raz otrzymywać ;)

Napisane Dec 7, 2010, 11:07 pm
muniek666

muniek666

Member
Wyświetl posty

No nie wiadomo... Jak to w Polsce

Napisane Dec 7, 2010, 11:09 pm Ostatnio edytowane Dec 8, 2010, 10:37 am przez muniek666
szyman123

szyman123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyman123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Knopersik powiedział(a):
Knopers wygra!!!

Jestem twoim fanem autograf prosze !!!!

Napisane Dec 8, 2010, 5:13 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chciałbym zeby Tomeczek byl debiutem roku:P ale mazi lub goly ma duże szanse

Napisane Dec 8, 2010, 5:50 pm
skate51

skate51

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate51 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juras oczywicsie koks jak nie wiem deskorolkowiec roku juras a debiut roku marco łaboszczak

Napisane Dec 9, 2010, 2:09 pm
Meserszmyd

Meserszmyd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meserszmyd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wy jesteście wszyscy ładnie pierdolnięci. Ktoś rzucił tu jakiegoś Łaboszczaka który był rookie emerici 3 lata temu i wy chcecie z niego TERAZ robić debiut? Tak samo Mazi, przepraszam ale dlaczego akurat nagle Mazi. Jego czas na skejtera roku już był...
Większość z was to właśnie takie bezmózgi. Jakby ktoś w pierwszym poście napisał Archibald Pompka, to następne 5 osób by to powtórzyło, żenada. Juraś na skejtera roku bez dwóch zdań, to jedyny Polak jeżdzący na europejskim poziomie (no mooożeee jeszcze Goły). Co do debiutu to nie mam pojęcia więc idąc waszym tropem powtórze (choć już troche mniej debilnie niż z tym marciem) Naras.

Napisane Dec 9, 2010, 7:30 pm
siper322

siper322

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siper322 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde, Marco już chyba wygra :/ A ja jestem zdecydowanie za Kubą Brniakiem!  B)

Napisane Feb 28, 2011, 3:51 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja