Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Najlepsze SnowParki Kolo Zako...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepsze SnowParki Kolo Zakopane
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie jakie sa najlepsze snowparki w zakopane i w okolicah

Napisane Dec 12, 2010, 5:03 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na gubałówce, poza tym białka, witów i nowy targ(trochę daleko)

Napisane Dec 12, 2010, 5:38 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czarna góra chyba? :)

Napisane Dec 12, 2010, 6:50 pm
mulen

mulen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w CzG nie ma snowparku tej kolo Nowego targu w Białce bedzie niedługo i jak sie uda to pewnie na Gubałówce.. tak to małe ciche, witów białka...

Napisane Dec 13, 2010, 3:44 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta Czarna Góra nie jest koło Nowego Targu (tak mi się przynajmniej wydaje). tylko nie wiem czy w tym roku tez bedzie :)

klik

Napisane Dec 13, 2010, 4:27 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2010, 4:28 pm przez Adi21
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up

to jest na dolnym śląsku ;d

Napisane Dec 13, 2010, 4:49 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hhaha :D
a ja mam tam blisko :P
kiedyś się wybiorę

Napisane Dec 13, 2010, 4:52 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mulen powiedział(a):
w CzG nie ma snowparku tej kolo Nowego targu w Białce bedzie niedługo i jak sie uda to pewnie na Gubałówce.. tak to małe ciche, witów białka...

W Malem Cichem jeszcze nic nie ma prócz wąskiej trasy.
Tak było w czwartek jak byłem na otwarciu. Dopiero naśnieżali boczne trasy.

Pewnie jak śnieg przestanie padać i się śnieg ustabilizuje to wszystkie parki w okolicy ruszą.

Napisane Dec 13, 2010, 4:52 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Małe ciche?
Byłem tam w zeszłym roku. Nie ma było parku, a ludzi na&^%$#e pełno, czekałem w kolejce do wyciągu po 10 minut.

Napisane Dec 13, 2010, 5:39 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2010, 5:39 pm przez niee
jedai01

jedai01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jedai01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
Małe ciche?
Byłem tam w zeszłym roku. Nie ma było parku, a ludzi na&^%$#e pełno, czekałem w kolejce do wyciągu po 10 minut.

zeby tylko 10

Napisane Jan 3, 2011, 10:23 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

otworzyli park na Kotelnicy. w sobotę były 3 raile w 1 lajnie i hopa.

Napisane Jan 3, 2011, 10:33 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam od 17 jestem w cichych i w sumie to jadę tam dla parku bo wydaje sie być fajnie wykonany pod naukę nowych tricków, ale póki co nie ma info żeby tam stał, jakby ktoś coś wiedział to napiszcie tutaj (ofc ktoś z okolicznych, ogarniajacych tamte rejony).

Napisane Jan 3, 2011, 11:04 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

http://www.snowparki.info/  <- fajna strona :)

Napisane Jan 3, 2011, 11:23 pm Ostatnio edytowane Jan 3, 2011, 11:24 pm przez Adi21
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

butterbox, banan oraz kinkbox
rail krótki, double kink oraz rail długi
Oprócz tego będzie można poskakać na skoczni połączonej z cornerem. Dostępny będzie także picnic table.
takie atrakcje obecnie są w białce na kotelnicy  ^^)

Napisane Jan 4, 2011, 1:21 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

luki8014 powiedział(a):
Oprócz tego będzie można poskakać na skoczni połączonej z cornerem. Dostępny będzie także picnic table.

o, a juz sie balem ze zostanie tak malo :)

Napisane Jan 4, 2011, 4:31 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
luki8014 powiedział(a):

o, a juz sie balem ze zostanie tak malo :)

To tekst przepisany ze strony kotelnicy...

Napisane Jan 4, 2011, 6:29 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pracują nad Witowem...

http://www.snowboards.pl/tiding,1946,events.html

Napisane Jan 4, 2011, 8:50 pm
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak tekst przepisany, ale rzeczywiście jest to  co napisałem , nie ma tylko picnica

Napisane Jan 4, 2011, 9:52 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2011, 9:54 pm przez luki8014
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a był ktoś w Zieleńcu teraz jakoś? dzieje się tam coś w ogóle? bo nie mogę żadnego info znaleźć i trochę mnie to martwi

Napisane Jan 5, 2011, 2:46 pm
snowparki

snowparki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to snowparki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
Witów ma być odpalony na dniach...
Zieleniec narazie stoi i czeka na większą ilość śniegu  :(
http://www.wyciagciche.pl/ - tutaj na 100% snowparku w tym roku nie będzie.

pozdro,
Michał

Napisane Jan 5, 2011, 6:53 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja