Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Najlepsze SnowParki Kolo Zako...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepsze SnowParki Kolo Zakopane
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie jakie sa najlepsze snowparki w zakopane i w okolicah

Napisane Dec 12, 2010, 5:03 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

snowparki powiedział(a):
Witam,
Witów ma być odpalony na dniach...
Zieleniec narazie stoi i czeka na większą ilość śniegu  :(
http://www.wyciagciche.pl/ - tutaj na 100% snowparku w tym roku nie będzie.

pozdro,
Michał

http://www.maleciche.com/ czy to jest ten samo osrodek/stacja?

bo na stronie pisze, ze snowpark jest czynny, a może ktoś z okolicznych ogarnia temat i wie, czy on faktycznie już tam stoi?

Napisane Jan 12, 2011, 2:11 pm Ostatnio edytowane Jan 12, 2011, 2:15 pm przez Paczeklbn
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paczeklbn powiedział(a):
snowparki powiedział(a):
Witam,
Witów ma być odpalony na dniach...
Zieleniec narazie stoi i czeka na większą ilość śniegu  :(
http://www.wyciagciche.pl/ - tutaj na 100% snowparku w tym roku nie będzie.

pozdro,
Michał

http://www.maleciche.com/ czy to jest ten samo osrodek/stacja?

bo na stronie pisze, ze snowpark jest czynny, a może ktoś z okolicznych ogarnia temat i wie, czy on faktycznie już tam stoi?

To jest Małe Ciche a wyciąg z cytatu to Ciche :)

Napisane Jan 12, 2011, 2:35 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a no teraz obczaiłem ze to 2 inne miejscowości:D ale jakby był ktoś z okolicznych który ogarnia czy park faktycznie stoi w Małych cichych to z góry wielkie dzięki za info!

Napisane Jan 12, 2011, 2:38 pm Ostatnio edytowane Jan 12, 2011, 2:39 pm przez Paczeklbn
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paczeklbn powiedział(a):
a no teraz obczaiłem ze to 2 inne miejscowości:D ale jakby był ktoś z okolicznych który ogarnia czy park faktycznie stoi w Małych cichych to z góry wielkie dzięki za info!

ziomek był - parku brak. sorry

Napisane Jan 13, 2011, 3:32 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

kurwa... to po kiego grzyba piszą, że czynny damn:/ nic będę musiał się zadowolić zjeżdżaniem z górki. Dzięki za info.

edit:

Dzwoniłem do nich, koleś powiedział, ze przeszkody są rozstawione...

Napisane Jan 13, 2011, 3:43 pm Ostatnio edytowane Jan 13, 2011, 3:46 pm przez Paczeklbn
snowparki

snowparki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to snowparki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przedzwonię do nich i postaram się zdobyć nr telefonu do osób zajmujących się parkiem ;)

Napisane Jan 19, 2011, 4:48 pm
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

był ktoś może niedawno w szczyrku juliany na snowparku?

Napisane Jan 26, 2011, 2:54 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem dzisiaj pod skocznią, jest niski rail, średni łamamy z drewna, u-ralil, rail w góre(stromy w hkuj) i box.
Co ja bym dał, żeby już móc jeździc.

Napisane Jan 26, 2011, 4:23 pm
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skocznia fajna ?

Napisane Jan 26, 2011, 6:50 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

W Małych Cichych jest park, ale przygotowany to nie za bardzo, raz ze w dużo lodu na odjazdach i podjazdach a 2 ze butter jest postawiony krzywo na spadku i zsuwa na lewą stronę ogólnie dośc słabo ogarniete. Byłem tez w białce tatrzańskiej, park kozacki, ale przy butterze strasznie wyjeżdżony odjazd i w konkretny dół(dziurę) się wpadało ale śmigało sie mimo tego dość przyjemnie. Byłem też na Harendzie ale tam wogole park nie był rozstawiony.

Napisane Jan 26, 2011, 9:38 pm Ostatnio edytowane Jan 26, 2011, 9:39 pm przez Paczeklbn
jedai01

jedai01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jedai01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

luki8014 powiedział(a):
butterbox, banan oraz kinkbox
rail krótki, double kink oraz rail długi
Oprócz tego będzie można poskakać na skoczni połączonej z cornerem. Dostępny będzie także picnic table.
takie atrakcje obecnie są w białce na kotelnicy  ^^)

gówno prawda byłem tam około 2 tyg temu i był tylko box i 2 raile.

Napisane Jan 27, 2011, 1:15 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

jedai01 powiedział(a):
luki8014 powiedział(a):
butterbox, banan oraz kinkbox
rail krótki, double kink oraz rail długi
Oprócz tego będzie można poskakać na skoczni połączonej z cornerem. Dostępny będzie także picnic table.
takie atrakcje obecnie są w białce na kotelnicy  ^^)

gówno prawda byłem tam około 2 tyg temu i był tylko box i 2 raile.

gówno prawda bo ja byłem niecaly tydzien temu i jest to co luki wypisał...

Napisane Jan 27, 2011, 1:46 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma ktoś jakieś fotki tego snowparku w Witowie?
We wtorek chyba wbijam z kolegą.

Napisane Jan 30, 2011, 8:32 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Białce Tatrzanskiej jest fajny snowpark. Nie mam porównania do innyh koło zakopca, ale mi się podobał.

Napisane Jan 30, 2011, 11:50 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MaziSB powiedział(a):
Nie mam porównania do innyh koło zakopca, ale mi się podobał.

jakich? powaznie pytam :)

Napisane Jan 31, 2011, 12:53 am
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Adi21 powiedział(a):
MaziSB powiedział(a):
Nie mam porównania do innyh koło zakopca, ale mi się podobał.

jakich? powaznie pytam :)

Obawiam się że ten park był tylko na czas zawodów które były 28,29.

Napisane Jan 31, 2011, 7:44 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Ja się do białki nie wybieram bo park z tego co wiem jest jak zwykle zaniedbany.

Napisane Jan 31, 2011, 8:29 am
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem w Białce tatrzanskiej i SnowPark był zajebiaszczy. Box 4 raile kilka hop-ek i duza rampa...POLECAM

Napisane Jan 31, 2011, 5:52 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Ja się do białki nie wybieram bo park z tego co wiem jest jak zwykle zaniedbany.

bylem w ten weekend i jest tak jak piszesz. ludzie nie wiedza do czego sluza przeszkody :( cale rodziny z dziecmi na nartach wjezdzaja, bo wyglada jak plac zabaw, po kolei wjezdzaja na butterboxa i skaczą z niego, a właściwie zjeżdżają niszcząc najazdy i zwlaszcza odjazdy, na ktorych juz po 3-4 godzinach otwarcia stoku są tak duże dziury, że cięzko odjezdzac, zwlaszcza z tego butterboxa. z najazdów na raile tez zrobili sobie 'skocznie'. oczywiscie ludzie jezdza miedzy przeszkodami, zatrzymuja sie na odjazdach. i to nie pojedyncze sytuacje, caly czas tak jest. zalamka, takie akcje tylko w Polsce.

Napisane Jan 31, 2011, 8:20 pm Ostatnio edytowane Jan 31, 2011, 8:21 pm przez Adi21
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Dlatego jutro jadę odwiedzić Witów i przypomnieć sobie po 3 latach jak się jibba hehe.

Napisane Jan 31, 2011, 8:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja