Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Najlepsze SnowParki Kolo Zako...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepsze SnowParki Kolo Zakopane
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie jakie sa najlepsze snowparki w zakopane i w okolicah

Napisane Dec 12, 2010, 5:03 pm
papryka7

papryka7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papryka7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi ja tez bylem w ten weekend moze sie widzielismy :] ja bylem w niebieskiej kurtce i niebieskim kasku spodnie czerwone.... na nartach

Napisane Feb 1, 2011, 2:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie wróciłem z Witowa.

Park po prostu miazga. Tak dobrze wyszejpowanego, bogatego w elementy parku nie widziałem jeszcze na oczy. Co prawda lodzik na odjazdach jest ale park proca. Szkoda tylko, że moje umiejętności tak znikome, że większości elementów nie przejadę :(

Napisane Feb 1, 2011, 3:05 pm
MrMareczek

MrMareczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrMareczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Harenda Witów  B.Tatrzańska !!!

Napisane Feb 1, 2011, 8:43 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

był ktoś z Was ostatnio w Szczyrku?
stoją tam jakieś przeszkody?

Napisane Feb 19, 2011, 2:19 pm
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bialka / witow. tylko witow wiekszy snowpark ma

Napisane Feb 21, 2011, 2:50 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i w witowie chyba dbają o park? bo na kotelnicy to dziury na odjazdach, a panowie z orczyka nawet nie chcą pożyczyc lopaty zeby jakos to naprawic.

Napisane Feb 21, 2011, 4:44 pm
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
i w witowie chyba dbają o park? bo na kotelnicy to dziury na odjazdach, a panowie z orczyka nawet nie chcą pożyczyc lopaty zeby jakos to naprawic.
No na kotelnicy byłem tydzień temu i przy butterboxie był rozryrany odjazd, ale park ogólnie spoko :DD

Napisane Feb 21, 2011, 6:15 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi o park w Witowie dbają. Ja jestem codziennie na tym parku i byłoby zajebiście gdyby nie całe rodziny które wjeżdżają z dziećmi i rodzice trzymają je za ręce jak zjeżdżają z boxa :mad:

Napisane Feb 21, 2011, 11:17 pm
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bomba114 powiedział(a):
Adi o park w Witowie dbają. Ja jestem codziennie na tym parku i byłoby zajebiście gdyby nie całe rodziny które wjeżdżają z dziećmi i rodzice trzymają je za ręce jak zjeżdżają z boxa :mad:

Napisane Feb 23, 2011, 1:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja