Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » TechRamps Vs. M.P.G.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
TechRamps Vs. M.P.G., co lepsze ?
wituss15

wituss15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wituss15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema , mam zamiar załatwić w mojej miejscowości "Jantar" mini skateplaze 550 metrów kwadratowych Skateplaza
I pytanie która firma robi lepsze jakościowo parki czy techramps jak prawie wszędzie czy jak M.P.G. jak np. Bielawa ?? :))

*Napisane Dec 14, 2010, 6:44 pm Ostatnio edytowane Dec 17, 2010, 8:02 am przez Adi21
wituss15

wituss15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wituss15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napisz czemu ? :)
mój ziomek też mi tą firme doradzał ...

Napisane Dec 14, 2010, 7:12 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z "tekturowych" skateparków techrampsa szybko robi się "dywan". Myślę, że betonowy skatepark MPG wytrzyma dużo dłużej, szczególnie jeśli będzie bez zadaszenia. Poza tym mi osobiście lepiej jeździ się na betonie.

Napisane Dec 14, 2010, 8:08 pm Ostatnio edytowane Dec 14, 2010, 8:08 pm przez frycol_hiphop
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas stoi park M.P.G i tutaj napisze duża litera to może dotrze :
JEŻELI SOBIE GO NIE PRZYPILNUJECIE JAK BEDZIE JESZCZE ŚWIERZY, TO BEDZIECIE JEŹDZILI PO TAKICH DZIURACH ZE WAM SIE TO NAWET NIE ŚNIŁO !

Napisane Dec 14, 2010, 8:15 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poza tym z MPG współpracował Boniek, ich skateparki mają dobre kąty,oraz idealną gładką betonową nawierchnie. zobacz sobie może kilka ich projektów na stronie klik  bardzo często śmigam w ich skateparku w Legionowie więc uważam MPG za zaufaną i dobrą firmę

Napisane Dec 14, 2010, 8:15 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesli masz zamiar zalatwic plaze to napewno nie bedziecie sobie wybierac firmy tylko bedzie przetarg. Na taka 550m^2 okolo 500 tys zl trzeba zabulic.

Napisane Dec 14, 2010, 10:26 pm
Sk8Kszysztof

Sk8Kszysztof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kszysztof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie mpg. Sa zaje*****, a techramps jedna zima i nie ma.

Napisane Dec 14, 2010, 11:54 pm
Zajmon

Zajmon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zajmon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie jeździłem jeszcze po MPG, ale jest na pewno lepszy od Techrampsa, Techramps to jedna czy dwie zimy i już jest do dupy, poza tym nie cierpię jeździć po drewnianych przeszkodach  :P

*Napisane Dec 15, 2010, 6:45 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 6:46 pm przez Zajmon
TonnyH

TonnyH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TonnyH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema
Ja uważam, że Techramps jest lepszy zapomnieliście że też robią betonowe skateparki.

Napisane Dec 16, 2010, 10:26 am
TonnyH

TonnyH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TonnyH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przykładem tego jest betonowy skatepark w Kielckach
http://www.techramps.com/Wykonane-Skateparki,ij/Betonowy-Skatepark-W-Kielcach,skbcgb

Napisane Dec 16, 2010, 10:33 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysle ze drewniane przeszkody trzymane na dworze przy naszej polskiej pogodzie to nie ma racji bytu, bez względu na firmę..

Napisane Dec 16, 2010, 4:35 pm
skater55

skater55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W szczecinie jest chyba MPG i jest zajebisty ;d

Napisane Dec 16, 2010, 5:47 pm
wituss15

wituss15

Member
Wyświetl posty

No to będe sie starał raczej o skateplaze M.P.G. skoro wszyscy mi ją doradzają :)

a wiecie może jak sie starać o dotacje jakąś z UE ? :)

Napisane Dec 17, 2010, 9:40 am
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wituss15 powiedział(a):
No to będe sie starał raczej o skateplaze M.P.G. skoro wszyscy mi ją doradzają :)

Czlowieku to prawo jest tak zagmatwane ze sam tego nie ogarniesz pozatym nie masz praw do tego. Musisz zainteresowac radnych, prezydenta, tez np. dyrektora osiru (albo mosiru zalezy co tam macie). Ogolnie radze ogarniac to jak najszybciej bo budzet na nastepny rok juz jest ustalony albo koncza go ustalac.

Napisane Dec 17, 2010, 10:24 am
wituss15

wituss15

Member
Wyświetl posty

mleko_14 powiedział(a):
wituss15 powiedział(a):

Czlowieku to prawo jest tak zagmatwane ze sam tego nie ogarniesz pozatym nie masz praw do tego. Musisz zainteresowac radnych, prezydenta, tez np. dyrektora osiru (albo mosiru zalezy co tam macie). Ogolnie radze ogarniac to jak najszybciej bo budzet na nastepny rok juz jest ustalony albo koncza go ustalac.

Looz, to jest w małej turystycznej wsi, znam bardzo dobrze Wójta i znajomego który zawsze organizuje imprezy :) - już szuka inwestorów więc o to sie nie boje ;P

Napisane Dec 17, 2010, 4:05 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
poza tym z MPG współpracował Boniek, ich skateparki mają dobre kąty,oraz idealną gładką betonową nawierchnie. zobacz sobie może kilka ich projektów na stronie klik  bardzo często śmigam w ich skateparku w Legionowie więc uważam MPG za zaufaną i dobrą firmę
To jest projekt naszego skateparku w Szczecinie

Napisane Dec 17, 2010, 6:53 pm
Jasiur

Jasiur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jasiur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawda jest taka że skateparki Techrampsa się szmacą po jakimś tam czasie, a MPG postoi o wiele dłużej i będzie się dało na tym jeszcze jeździć.

Napisane Dec 19, 2010, 10:01 am
merpiko

merpiko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to merpiko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem Techramps. jeśli chcesz info o dotacjach Unijnych to znajdziesz na ich stronie www

Napisane Dec 19, 2010, 2:57 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja