Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » GanjaConcerte

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
GanjaConcerte, Nowe "konkritowe" miejscówki...
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntosiekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo!
Brakuje wam "konkritowych" miejscówek ?
Na szczęście jestem ja z nowymi przeszkodami na "podziemnym" rynku FB .
To wy sami wybierzcie ,jakie przeszkody chcecie .
Podawajcie rozmiary i nazwy przeszkód a ja zrobie je dla was .
Gwarantuję wam że ceny przeszkód będą niskie a jakość jak najlepsza, a więc piszcie .Najciekawsze miejscówki zostaną wykonane w kilku egzemplarzach i rozesłane do testerów którymi będziecie wy.
Pzdr ^^)

Napisane Dec 14, 2010, 10:06 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 4:11 pm przez AntosiekFB
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słuchaj, robisz wlasnie przeszkody OK, ale nie wypisuj głupot.
po 1. zawiesiłem tymczasowo, WW wróci
po 2. nie pisz, ze jakość będzie porównywalna, bo niewiesz z czego je robię
po 3. juz mi to zwisa, ze mój pomysł QB został zmałpowany, ale prośba, nie porównuj sie do WW, bo ja wiem ile wkładam w to pracy, i wiem ze cena jest tego warta.
Promuj własną markę, ale nie kosztem mojej, bo to świadczy o twoim profesjonalizmie, chyba słyszałeś cytat Kuby Wojewódzkiego "po trupach do celu" bo taki cel ma twoja marka, tyle ze moja nie jest trupem.
Peace!

Napisane Dec 14, 2010, 10:17 pm Ostatnio edytowane Dec 14, 2010, 10:35 pm przez Paczeklbn
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes:Mam szanse zeby zostac testem :)pzdr

*Napisane Dec 14, 2010, 10:20 pm
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawdź PM  :)
No ciekawe czy będą takie jak WW

Napisane Dec 14, 2010, 10:58 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

annasienic powiedział(a):
Ogarnij PM
;*

Napisane Dec 14, 2010, 11:02 pm
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie szukaj testerów na anderze

Napisane Dec 14, 2010, 11:59 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrob pierw jakiegos box'a i wstaw foto abysmy mogli zobaczyc estetyka, mieszanke i wogole wykonanie . Nie zakladaj ,,firmy'' jak nawet nie ma ani jednego zdjecia peACE!!!

Napisane Dec 15, 2010, 8:38 am
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperskate powiedział(a):
zrob pierw jakiegos box'a i wstaw foto abysmy mogli zobaczyc estetyka, mieszanke i wogole wykonanie . Nie zakladaj ,,firmy'' jak nawet nie ma ani jednego zdjecia peACE!!!

Ty tak samo robiłeś co gorsza, za sponsorowałeś swoimi spotami zawody w KRK tylko szkoda że ich nie było w puli nagród

Napisane Dec 15, 2010, 12:03 pm
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrób barriera lub quarterobarriera koniecznie LOW!!! jestem chętny.

Napisane Dec 15, 2010, 1:39 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paczek95r powiedział(a):
kacperskate powiedział(a):

Ty tak samo robiłeś co gorsza, za sponsorowałeś swoimi spotami zawody w KRK tylko szkoda że ich nie było w puli nagród

tak tak nie mialem wtedy spotow z powodu braku czasu na ich zrobbienie ale sprzedalem juz kilka barrierow i box'ow ale przynajmiej wtedy napialem ze nie bede mial spotow bo mialem tylko 4 dni na ich wykonanie a jeden box schnie mi prawie 2 dni do pelnej twardosci

Napisane Dec 15, 2010, 2:04 pm
Grekos

Grekos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grekos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fb2212 powiedział(a):
ja moge być B)

co ?

Napisane Dec 15, 2010, 3:33 pm
alieeen123

alieeen123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paczeklbn powiedział(a):
Słuchaj, robisz wlasnie przeszkody OK, ale nie wypisuj głupot.
po 1. zawiesiłem tymczasowo, WW wróci
po 2. nie pisz, ze jakość będzie porównywalna, bo niewiesz z czego je robię
po 3. juz mi to zwisa, ze mój pomysł QB został zmałpowany, ale prośba, nie porównuj sie do WW, bo ja wiem ile wkładam w to pracy, i wiem ze cena jest tego warta.
Promuj własną markę, ale nie kosztem mojej, bo to świadczy o twoim profesjonalizmie, chyba słyszałeś cytat Kuby Wojewódzkiego "po trupach do celu" bo taki cel ma twoja marka, tyle ze moja nie jest trupem.
Peace!

Potwierdzam :)
PEACE

Napisane Dec 15, 2010, 3:34 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntosiekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz rację pączek ,sory .Nie wiedziałem że tak to odbierzesz  ;)Twoje przeszkody są jak najbardziej pro i nie chcę się do cb porównywać .
Szacun i sorki . Post edytowany ... ;)

Napisane Dec 15, 2010, 4:09 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Już dziś koło 21 podam listę testerów oraz zdjęcia pierwszej przeszkody którą będzie box  ^^)
Jarajcie się i pozdro . B)

Napisane Dec 15, 2010, 4:14 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłoby fajnie jakbyś mnie na testera wysłał ;D,ale czuję,że to nie wypali -,-' pzdr

Napisane Dec 15, 2010, 4:21 pm
ciekma

ciekma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciekma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te bym chcial byc testerem, ale i tak wiem, ze nic z tego...

Napisane Dec 15, 2010, 4:25 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AntosiekFB powiedział(a):
Już dziś koło 21 podam listę testerów oraz zdjęcia pierwszej przeszkody którą będzie box  ^^)
Jarajcie się i pozdro . B)

Czekamy z niercierpliwieniem . :D

Napisane Dec 15, 2010, 5:30 pm
dukatSB

dukatSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukatSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co cię skłoniło do takiej wymyślenia tak kreatywnej nazwy?

Napisane Dec 15, 2010, 5:37 pm
miszkasFB

miszkasFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miszkasFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez czekam z niecierpilowoscia. Moze na testy dostane :D

Napisane Dec 15, 2010, 5:39 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 5:39 pm przez miszkasFB
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest fun-em trawy a w ryju nie mial...

Napisane Dec 15, 2010, 5:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja