Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » GanjaConcerte

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
GanjaConcerte, Nowe "konkritowe" miejscówki...
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntosiekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo!
Brakuje wam "konkritowych" miejscówek ?
Na szczęście jestem ja z nowymi przeszkodami na "podziemnym" rynku FB .
To wy sami wybierzcie ,jakie przeszkody chcecie .
Podawajcie rozmiary i nazwy przeszkód a ja zrobie je dla was .
Gwarantuję wam że ceny przeszkód będą niskie a jakość jak najlepsza, a więc piszcie .Najciekawsze miejscówki zostaną wykonane w kilku egzemplarzach i rozesłane do testerów którymi będziecie wy.
Pzdr ^^)

Napisane Dec 14, 2010, 10:06 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 4:11 pm przez AntosiekFB
Mittskate

Mittskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mittskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezeli znowu testerzy to beda jakies dzieci ktore nie kleja flipa to propsy a tak pewnie bedzie

Napisane Dec 15, 2010, 5:59 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntosiekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MichasSB powiedział(a):
Jest fun-em trawy a w ryju nie mial...

Wiesz ,nie za bardzo lubie spożywać zioło ,raczej palić .Cóż,może niektórzy lubią ;D

Napisane Dec 15, 2010, 6:08 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AntosiekFB powiedział(a):
MichasSB powiedział(a):
Jest fun-em trawy a w ryju nie mial...

Wiesz ,nie za bardzo lubie spożywać zioło ,raczej palić .Cóż,może niektórzy lubią ;D

hahah dobre ;D

masz gg jak masz to wyslij a pw :D

Napisane Dec 15, 2010, 6:16 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 6:17 pm przez ArTiK
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

A więc ,szanowni testerzy którzy otrzymają boxa 1 to :
annasienic
fejs1989
xchemikx
Mittskate
fingeralex
kacperskate
Len
:)
o 21 foty boxa ;D

Napisane Dec 15, 2010, 6:23 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 6:28 pm przez AntosiekFB
zioloFB

zioloFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioloFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To ja czekam na recenzje :D Szkoda, że nie dostałem na testy :)

Napisane Dec 15, 2010, 6:32 pm
miszkasFB

miszkasFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miszkasFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma mnie wiedzialem :D

Napisane Dec 15, 2010, 6:35 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oooo jestem testerem nice masz video recke odmnie :) napisz do mnie na gg 6649792

Napisane Dec 15, 2010, 6:39 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby nie to,że jest tam fejs to od razu skreśliłbym firmę

Napisane Dec 15, 2010, 6:42 pm
Mittskate

Mittskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mittskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

swiezakLDZ powiedział(a):
gdyby nie to,że jest tam fejs to od razu skreśliłbym firmę

akurat mistrzu ja z tej listy słyszałem tylko o lenie i annasienic wiec nie pie.rdol prosie
to ze ktos sie nie udziela na tym chu.jowym forum to nie znaczy ze jezdzi chu.jowo

Napisane Dec 15, 2010, 6:58 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 7:01 pm przez Mittskate
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czemu mnie tam nie ma ? :mad:

Napisane Dec 15, 2010, 7:55 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

A oto foty pierwszej miejscówy - grindbox
Piszcie co sądzicie ;D
http://img41.imageshack.us/img41/286/imgp2073l.th.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/2231/imgp2076.th.jpg

Napisane Dec 15, 2010, 8:23 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

A już jutro Barrier low , w sobotę Quarterobarrier low
Testerzy ,piszcie na gg:6895038
Pzdr B)

Napisane Dec 15, 2010, 8:35 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2010, 8:37 pm przez AntosiekFB
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z czystej ciekawości, ile lowy będą miały cm?

Napisane Dec 15, 2010, 8:38 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

Hmm...
myślę ,że z 6 ,może 7 cm.
^^)

Napisane Dec 15, 2010, 8:42 pm
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie boxik dobry tylko żeby się nie kruszył ..

Napisane Dec 15, 2010, 8:58 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie normal ma 5, to niezłe lowy 6 czy 7...

Napisane Dec 15, 2010, 9:01 pm
AntosiekFB

AntosiekFB

Member
Wyświetl posty

To może zmniejsze jednak te wymiary ?

Napisane Dec 15, 2010, 9:02 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

tzn ja ci nie narzucam, poprostu porownalem do swoich i tyle, rób wg wlasnej koncepcji.

Napisane Dec 15, 2010, 9:05 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MasterMichal powiedział(a):
czemu mnie tam nie ma ? :mad:
bo tam są mistrzowie shaolin

Napisane Dec 15, 2010, 10:04 pm
shatanxd

shatanxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shatanxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yea.  :P  już sie nie moge doczekać >> zajawa MEGA

pzdr.

Napisane Dec 15, 2010, 10:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja