Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Deck Dogz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deck Dogz
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

więc...
-jest to film fabularny mówiący głównie o trzech "zbuntowanych" chłopakach-skateboardzistach, którzy chcą zostać PROsami, ale Ich rodzina i ogólnie wszyscy chcą temu zapobiec..
-polecam film i mam nadzieję, że ktoś z Was go oglądał, lub obejży.:D

-A co do filmu (obejrzenia) to TU macie TRAILER.;)
-a jeśli macie zajawkę i chcecie obejżeć cały film na YT jest w (chyba) ośmiu kawałkach (wystarczy wpisać Deck Dogz lektor PL) i obejżeć od kawałka nr 1 do 8.;)
-ale jeśli wolicie obejżeć od razu cały film to piszcioe na gg do mnie (w profilu) i przez gg cały wyślę (ściągnąłem z YT i skleiłem).:)

Napisane Dec 21, 2010, 11:13 pm
moose

moose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to moose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema widziałem ten film mozna go tez zobaczyc na zalukaj.pl ale z małymi limitami :D

Napisane Dec 22, 2010, 6:06 am
WMR2

WMR2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WMR2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam ten film na DVD. Mi tam się podoba.

Napisane Dec 22, 2010, 7:37 am
NiskiPazur

NiskiPazur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NiskiPazur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proste, że oglądałem.

Napisane Dec 22, 2010, 1:48 pm
gmefisto

gmefisto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gmefisto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Totalnie przypomina mi Grind. Bardzo fajny, ale dubbing jaki posiadam, ssie...-.-

Napisane Dec 22, 2010, 3:49 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bluee619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się tak średnio podoba, no jest ogólnie fajny, lubię każdy film o skateboardingu. Moim zdaniem byłby lepszy bez tych głupich efektów,np. jadą i nagle pokazany jest ten komiks jego. To mnie troszkę wkurzało, ale ogólnie ok.

Napisane Dec 22, 2010, 3:51 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi właśnie podobają się te komixxy, ponieważ to są Jego takie...przemyślenia i ogólnie to one wyróżniają ten film.;)
-przynajmniej ja to tak odbieram.

Napisane Dec 22, 2010, 4:31 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

a mi właśnie podobają się te komixxy, ponieważ to są Jego takie...przemyślenia i ogólnie to one wyróżniają ten film.;)

Napisane Dec 22, 2010, 4:31 pm
WMR2

WMR2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WMR2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

guitarsk8 powiedział(a):

Mi też to się podoba

Napisane Dec 22, 2010, 4:54 pm
kerniol

kerniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko film, ale już myślałem że zrobi tego trikasa.Zajawka wróciła. :D Szkoda że zima jest.

@down Taaa, przywalił fest.

Napisane Dec 22, 2010, 8:29 pm Ostatnio edytowane Dec 22, 2010, 9:10 pm przez kerniol
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

ale nieźle w sumie przyje*ał jak Mu deska poszła.;/
-ale na tym podobno polegaja dob re filmy, że na końcu głównymk bohaterom coś nie wychodzi, lub  ktoś umiera i tyle.:D

Napisane Dec 22, 2010, 8:57 pm
konrad66a4

konrad66a4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad66a4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tricki extraa, oglądałem to z 10 razy polecam

Napisane Dec 22, 2010, 9:46 pm
5k4te

5k4te

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5k4te zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a może ktoś podac link do pobrania tego filmu ;d?

Napisane Dec 22, 2010, 10:31 pm
bluee619

bluee619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bluee619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do pobrania nie mam linku, ale jest dużo w necie do oglądnięcia, więc nie ma problemu z tym.

Napisane Dec 23, 2010, 9:07 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2010, 12:11 pm przez bluee619
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

napisałem już, że jeśli chcecie obejżeć cały piszcie na gg: 10629533 ja przez gg wyślę.:)

Napisane Dec 23, 2010, 4:07 pm
Nervous21

Nervous21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nervous21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzialem film, i moja ocena to...7/10 ;]

Napisane Dec 23, 2010, 8:17 pm Ostatnio edytowane Dec 23, 2010, 8:17 pm przez Nervous21
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Noseslide to darkslide brawo

Napisane Dec 23, 2010, 9:09 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Narobiliście mi zajawki i oglądnąłem ten film poraz 10 ;)

Napisane Dec 31, 2010, 11:36 pm
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stickers rządzi.xD
A no i fajny film chyba jedyny film z polskim lektorem o desce.:]

Napisane Jan 1, 2011, 12:45 am
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

MixiU321 powiedział(a):
Stickers rządzi.xD
A no i fajny film chyba jedyny film z polskim lektorem o desce.:]

-jeszcze kiedyś oglądałem "Ditsch Dogz", czy jakos tak..ale tylko kawałek kiedyś i mnie złapała po nim zajawka (mimo, że nie jeździłem wtedy.xd)..jeśli poznajecie tytuł to piszcie, bo chętnie bym obejrzał.;)

Napisane Jan 1, 2011, 1:04 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja