Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Przyjaźń damsko-męska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Przyjaźń damsko-męska
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawno nie robilem tematu na forum, a teraz tak sie zastanawiam, czy wg was istnieje cos takiego jak przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna? znacie takie osoby? sam osobiscie uwazam ze nie. znam ludzi, ktorzy niby byli przyjaciolmi a jednak ZAWSZE chlopak/facet chcial czegos wiecej. troche gejowsko to zabrzmialo ale ostatnio nawet spieralem sie o to z moja dziewczyna dlatego ciekawi mnie wasze zdanie : )

*Napisane Dec 23, 2010, 8:38 pm
koszula

koszula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest takie cos jak najbardziej, spotykam sie z tym na codzien.

Napisane Dec 23, 2010, 8:44 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest. zwykle nie trwa zbyt długo. ale jest :)  :cyclops:

Napisane Dec 23, 2010, 8:46 pm
Stroncz

Stroncz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stroncz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie, że jest. Tyle że jak pisali wyżej, zazwyczaj kończy się urwaniem znajomości, bo najczęściej facet chciał czegoś więcej. Czasem jednak fajnie jest pogadać, wybrać się gdzieś z koleżanką, tak po  przyjacielsku ; D

Napisane Dec 23, 2010, 8:58 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Istnieję i niekoniecznie znajomość po jakimś czasie musi się urwać bądź facet czy dziewczyna czegoś oczekuję od drugiej osoby. Stereotypy.

Napisane Dec 23, 2010, 9:20 pm
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
posiadam koleżanke.

no wlasnie, albo dziewczyne

Napisane Dec 23, 2010, 9:22 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Istnieje coś takiego. W moim przypadku z byłą mam dobre układy, poprostu się lubimy, ona nic nie oczekuje, ja też nic nie oczekuje ;) Ale na dłuższą metę ktoś ulegnie.

Napisane Dec 23, 2010, 9:54 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
Istnieje coś takiego. W moim przypadku z byłą mam dobre układy, poprostu się lubimy, ona nic nie oczekuje, ja też nic nie oczekuje ;) Ale na dłuższą metę ktoś ulegnie.

Hulaj czy my tu na forum juz nie ustalilismy ze masz 12 lat.

Pewnie że istnieje, jak sie widzi więcej w zyciu niż góre cycków i penisy to jasne że tak.

Napisane Dec 23, 2010, 10:02 pm
sakurasan

sakurasan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sakurasan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak tylko jeżeli sie przyjaźnisz z dziewczyną i sie z nią dogadujesz to możesz o niej pomyśleć wkońcu, że jest dobrym materiałem na partnerke, bo jednak bądź co bądź Ci mądrzejsi wybierają na swoje dziewczyny niekoniecznie wymuskane lalubnie a nawet może średniej urody wartościowe dziewczyny

Napisane Dec 23, 2010, 10:26 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciastuss powiedział(a):
Istnieję i niekoniecznie znajomość po jakimś czasie musi się urwać bądź facet czy dziewczyna czegoś oczekuję od drugiej osoby. Stereotypy.

Niekoniecznie stereotypy.
Jasne, że to wszystko zależy od ludzi, ale sam mam za sobą dwie takie "przyjacielskie więzi" ;) Z czego w pierwszym przypadku moja przyjaciółka zakochała się we mnie, przy czym ja tak wierzyłem w to, że to nie możliwe, że sam nigdy bym tego nie zauważył. W drugim przypadku, to ja znalazłem się na tej nieciekawej pozycji. Teraz i z jedną, i z drugą dziewczyną mam kontakt, ale dużo słabszy niż dawniej.

Mimo to uważam, że przyjaźń taka może istnieć. Jednakże albo jest krótka, po czym któreś z zainteresowanych pragnie czegoś więcej, albo mija ten okres "zauroczenia" i może trwać naprawdę długo. Wydaje mi się, że rzadko zdarzają się w sytuacje, w których jest to tylko i wyłącznie przyjaźń od początku do końca. Bazuję tutaj na moim oraz moich znajomych doświadczeniu. I tak, widzę w życiu więcej niż górę cycków ;)

Napisane Dec 23, 2010, 10:27 pm
ciastuss

ciastuss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciastuss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No fakt różnie bywa. Ja np przyjaźnię się z chłopakiem 4 lata i z żadnej ze stron nigdy nie było czegoś w kierunku "związku". Nawet przez myśl bym nam taka opcja nie przeszła.

Napisane Dec 23, 2010, 10:53 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):

Hulaj czy my tu na forum juz nie ustalilismy ze masz 12 lat.

Tak właśnie było.

Z całym szacunkiem, ale czego Ty mozesz od niej oczekiwac w tym wieku? czy to nie polega na "ej bedziesz ze mna chodzila"?

@down: Nie jestem pewien czy było to skierowane do mnie, czy ogólnie. Nie chodziło mi tylko i wyłącznie o sferę seksualną, ale nie oszukujmy się, że jakiekolwiek związki w wieku 12-13 lat (prawdopodobnie poza ekstremalnymi wyjątkami) nie mają nic wspólnego z prawdziwym związkiem.

Napisane Dec 23, 2010, 11:55 pm Ostatnio edytowane Dec 24, 2010, 12:37 am przez Adi21
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Popędy, popędami, janse że zawsze istnieje ten zwierzęcy pierwiastek przed tym sie nie ucieknie. Ale jestesmy ludźmi i nie zawsze ta chemia pcha nas w te seksulane sfery, a jesli chodzi o to chodzenie, na miłosci i zauroczenia warto sobie poczekac, byc pewnym, poznac siebie, a koleżanka czy przyjaciólka, to fenomenalne przedsmiemwzięcie, warto poznac drug ą płeć dogłebnie jako człowieka nie tylko obiekt seksualny. Przy czym wykluczam tu te przyjaźnie jak między gejami i kobietami, lubie jak zawsze pozostaje zasłona wstydu i szacunku do siebie.

Napisane Dec 24, 2010, 12:20 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2010, 12:27 am przez rychu911
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Hmm. Nie mam 12 lat. Odpie*dolcie się od mojego wieku i wyglądu. Nikt wam nie każe wchodzić na mój profil. Rozumiesz tyle, ile sobie wyobrazisz, więc chyba masz baardzo płytką wyobraźnie ziomuś :*. Taka nagonka na mnie to chyba jakiś trend. Bo wy odrazu byliście dorośli i ociekający zaje*istością. pozdro :hmm:

ps: ja siebie i swój wygląd akceptuje, swoje kompleksy łatajcie w inny sposób.

Napisane Dec 24, 2010, 12:27 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2010, 12:28 am przez HulajnogaFun
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Kolego, ja nigdy nie nasmiewałem sie z twojego wyglądu to raz, dwa sam wrzuciłes fote na swój profil dwa a trzy neguje tylko fakt chodzenia  z dziewczynami w wieku twoim więc miedzy 12-14. Nawet jesli masz 13 czy 14 może i nawet 15 to niewiele zmienia. Nie chodzi o trend cisniecia twojej osobie, tylko o wiek.

Napisane Dec 24, 2010, 12:29 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2010, 12:31 am przez rychu911
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ps: ja siebie i swój wygląd akceptuje, swoje kompleksy łatajcie w inny sposób.

hehe piona ;D

co do tematu: mam kumpele 3 lata starszą, z którą znam się odkąd pamiętam i cały czas trzymamy bardzo dobry kontakt. W sumie traktuję ją bardziej jak siostrę niż "koleżankę", z tym że nie wkur*ia mnie tak jak to starsze siostry mają w zwyczaju ;)

Napisane Dec 24, 2010, 12:52 am Ostatnio edytowane Dec 24, 2010, 1:05 am przez YourMother
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
Kneguje tylko fakt chodzenia  z dziewczynami w wieku twoim więc miedzy 12-14. Nawet jesli masz 13 czy 14 może i nawet 15 to niewiele zmienia. Nie chodzi o trend cisniecia twojej osobie, tylko o wiek.

Znajomy od września uczy wf-u w gimnazjum. Pierwsza rada pedagogiczna poświęcona była grze w "słoneczko". A sam mówił, że normą robią się sytuację, że w trakcie lekcji wychodzi chłopak i dziewczyna, i pierdolą się (inaczej tego nazwać nie ma jak) po łazienkach.

Co do tematu, to ekstremalne przypadki takiej przyjaźni się zdarzają. W zdecydowanej większości przypadków jednak jest tak, że któreś ulega wcześniej czy później i jedna osoba cierpi z tego powodu, bo chciałaby coś więcej.

Napisane Dec 24, 2010, 1:11 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

orson91 powiedział(a):
że w trakcie lekcji wychodzi chłopak i dziewczyna, i *****lą się (inaczej tego nazwać nie ma jak) po łazienkach.

......................

Napisane Dec 24, 2010, 10:33 am
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
Pierwsza rada pedagogiczna poświęcona była grze w "słoneczko". A sam mówił, że normą robią się sytuację, że w trakcie lekcji wychodzi chłopak i dziewczyna, i *****lą się (inaczej tego nazwać nie ma jak) po łazienkach.

Nie rozumiem tego. Ledwo kilka lat minęło od czasu, kiedy skończyłem gimnazjum, a nigdy nie było takich sytuacji. Chodziłem do gimnazjum zdominowanego przez dresy i blachary, tym bardziej więc powinni walić się jak zające po kątach, a tam ani słoneczek, ani nic w tym stylu. Nawet, jeżeli nie byłbym świadkiem takiej sytuacji, pewien jestem, że informacja dotarłaby do mnie w ten czy inny sposób. Co się przez ten czas zmieniło?

@ciastuss - oby ta twoja pewność choć graniczyła ze stanem faktycznym ;)

Napisane Dec 24, 2010, 11:56 am
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Clubbasse powiedział(a):
orson91 powiedział(a):
Pierwsza rada pedagogiczna poświęcona była grze w "słoneczko". A sam mówił, że normą robią się sytuację, że w trakcie lekcji wychodzi chłopak i dziewczyna, i *****lą się (inaczej tego nazwać nie ma jak) po łazienkach.

Nie rozumiem tego. Ledwo kilka lat minęło od czasu, kiedy skończyłem gimnazjum, a nigdy nie było takich sytuacji. Chodziłem do gimnazjum zdominowanego przez dresy i blachary, tym bardziej więc powinni walić się jak zające po kątach, a tam ani słoneczek, ani nic w tym stylu. Nawet, jeżeli nie byłbym świadkiem takiej sytuacji, pewien jestem, że informacja dotarłaby do mnie w ten czy inny sposób. Co się przez ten czas zmieniło?

@ciastuss - oby ta twoja pewność choć graniczyła ze stanem faktycznym ;)
Do tego jakieś wyjścia do kina, wyjazdy, cokolwiek, sytuacja ta sama. Cholernie mnie ciekawi czemu dziewczyny są takie łatwe, a chłopaki traktują je jak spermozbiorniki.

Napisane Dec 24, 2010, 12:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja