Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Tricki » S.K.A.T.E.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
S.K.A.T.E., S.K.A.T.E. na FB.
RainMan

RainMan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RainMan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra ktos moze w popularną grę na desce S.K.A.T.E. ale na fingerboardzie? W sumie gra się tak samo. Flipy, grindy, switche, verty i co tylko. WOW!

Napisane May 6, 2005, 5:48 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze wygrywam :) Jak na desce w Ameryce także powinny pojawiac się zawody w skate'a :)

Napisane May 6, 2005, 6:12 pm Ostatnio edytowane May 25, 2005, 5:33 pm przez Punkd89
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...a z moich ziomków nikt nie chce ze mną grać... jedynym warunkiem zebym grał jest to ze ja bede jeździł lewą ręką...  ;)

Napisane May 7, 2005, 12:15 am
blitz

blitz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blitz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dziś 2 dzień szkoły i już zacząłem grać z kumplem...w sumie to wygrałem...jeżdże dużo dłużej niż on...ale liczy się zabawa...nieprawdaż?  ;)

A tak na marginesie...pierwszy raz grałem na mfs 05 z: Lendkiem i Kaczym - przegrałem, a także z Krychabem3 i również przegrałem...nie lubie tej gry  :P

Napisane May 7, 2005, 9:21 am Ostatnio edytowane Sep 2, 2005, 5:52 pm przez blitz
YnDy

YnDy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YnDy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram w SKATA  ale zawsze wygrywam. U mnie na fb jezdzą sośc słabi kolesie.. Więc wystarczyzrobić czystego finger front impossible i wygrasz :D :O

Napisane May 7, 2005, 2:51 pm
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wytłumaczcie mi co to za gra, bo nie jestem poinformowana :]

Napisane May 7, 2005, 3:13 pm
supro_skate

supro_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to supro_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na fingerku w to jeszcze nie grałem,
trzeba sprobowac.

Napisane May 7, 2005, 7:26 pm
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra polega na tym że:
1. 1 osoba wymyśla trick.
2.Każdy z graczy musi wykonać trick,a jeśli nie to ta osoba ma S.
3.Ta osoba,która zbierze S.K.A.T.E odpada.

Napisane May 7, 2005, 8:56 pm
Dragonnec

Dragonnec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dragonnec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajna pewnie ta gra, ale u mnie to tylko ja jeżdże na fingerku ;( i co sie dziwic jak tylko 12 tys. ludu w miescie:)

Napisane May 8, 2005, 5:22 pm
lutzka

lutzka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutzka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A my nie gramy w S.K.A.T.E tylko w F.I.N.G.E.R lub w F.I.N.G.E.R...P.L i czasami wygrywam  :)

Napisane May 9, 2005, 3:59 pm Ostatnio edytowane May 9, 2005, 4:20 pm przez lutzka
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no stein to wbijaj do warszawy a przkonasz sie jak smakuje przegrana w S.K.A.T.E :P oczywiscie zartuje ( ale do wawy wbijaj ) u mnie w klasie nikt nawet nie umiem zwykłego flipa:/ wiec nie mam z kim grac:]

Napisane May 9, 2005, 8:24 pm
mellow

mellow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mellow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stein powiedział(a):
...a z moich ziomków nikt nie chce ze mną grać... jedynym warunkiem zebym grał jest to ze ja bede jeździł lewą ręką...  ;)

jak chcesz to mozesz sie dołaczyc do mnie, krzysia i kaczego bo na MFS5 robimy sobie sesyjke w skata :]
pozdro

Napisane May 10, 2005, 9:32 am
krychab3

krychab3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krychab3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ja na mentora 5 jde również ;) iiiiiii...

....i gram z wami w skata!! poznacie smak porażki hahaha zartuje ale zagramy dla chillu...

Napisane May 10, 2005, 2:07 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2005, 10:58 pm przez krychab3
zioomus

zioomus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioomus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gram ja z qmplem ale  na fingerze troche zalatwo ale i tak greatz

Napisane May 11, 2005, 3:05 pm
TyMiX

TyMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TyMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gram z _Robakiem_ i wilczusiem ale oni nie umieją nawet immpossible  :)

Napisane May 12, 2005, 10:06 am
afrix

afrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to afrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepszy jest chyba S.K.A.T.E. deklarowany tzn. że ktoœ mówi co zrobi i robi a reszta tez a jak ktoœ niezdoła to ma S itd.
Bo w normalnym S.K.A.T.E to jak komuœ się fuksnie nollie no comply bs heelflip to manual to tylko fuks. Lepszy jest deklarowany... My tak gramy...

Napisane May 15, 2005, 11:19 am
MiGi4

MiGi4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiGi4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

afrix powiedział(a):
Lepszy jest chyba S.K.A.T.E. deklarowany tzn. że kto� mówi co zrobi i robi a reszta tez a jak kto� niezdoła to ma S itd.
Bo w normalnym S.K.A.T.E to jak komu� się fuksnie nollie no comply bs heelflip to manual to tylko fuks. Lepszy jest deklarowany... My tak gramy...

hm, masz racje, to nie jest wcale glupie, poniewaz jak kiedys dla ubawu zagralem se z qmplami w skate ( ale na normalnych deskach ) ( wtedy jeszzce dobrze ollie nam nie wychodzilo ) to chcialem zrobic ollie  na kraweznik ( :P ) , za wczesnie wyskoczylem, fuksem jakos mi wyszedl kick i spadlem tuz przed kraweznikiem, wszystkich zagielo...a jakbysmy grali na deklarowanego to bym mial S i chyba byloby wtedy nawet lepiej// :p

Napisane May 15, 2005, 11:31 am
Konrad88

Konrad88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Konrad88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HyHy na lekcji w szkole sie gra gdy nauczyciel przynudza  B)

Napisane May 18, 2005, 11:06 am
kocelqa

kocelqa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocelqa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja jeszcze ni grałem ale jutro sobie pogram z kumplem w sqlll:D

Napisane May 18, 2005, 4:11 pm
Lendek

Lendek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lendek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stein powiedział(a):

Spokojnie stary ja z Toba zagram bo ze mna graja ale jak juz im sie uda wygrac to zwale cos baaardzo prostego :] ale normalnie leszcze z nich i wygrywam :D :cyclops:

*Napisane May 21, 2005, 9:58 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja