Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Zoo York

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zoo York
Deckwolfs

Deckwolfs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Deckwolfs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema chce kupić sobie blat Zoo York.Ale nie wiem czy się opłaca.Powiedzcie mi czy są wytrzymałe i czy warto kupić.Tu jest link

http://allegro.pl/zooyork-pro-nowe-sezon-2010-jessup-i1369935676.html

Napisane Dec 27, 2010, 8:39 pm
Karson

Karson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bierz mają mega popa i są twarde

Napisane Dec 27, 2010, 8:45 pm
Deckwolfs

Deckwolfs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Deckwolfs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki tera jestem pewien

Napisane Dec 27, 2010, 8:47 pm
6sic6

6sic6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6sic6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a concave jak? ja lubię mocny w opór

Napisane Dec 27, 2010, 9:40 pm
Everton

Everton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Everton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem go 1 rok. OSTREGO katowania concave 0 zmian - czyli super. Pop zajebi*ty, ogolnie wporzo deskeczki. złamałem go bo dużo razy przemókł i specjalnie go załamałem . xd

Napisane Dec 28, 2010, 10:38 am
hp15

hp15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hp15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam te blaty, mają zajeb**** pop i się nie łamią. Więc bez wahań możesz kupować

Napisane Dec 28, 2010, 6:15 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam mam zoo yorka, pro model Aarona Suskiego '8. To, że mają zajebisty pop to najprawdziwsza prawda. Wytrzymałość - dobra, aczkolwiek wczoraj przy varialu coś za bardzo blat mi sie uginał, chociaż dźwięku złamania i śladów nie ma. Pewnie poszła jakaś jedna warstwa, więc mogę się spodziewać niedalekiej wymiany blatu. Jednak mogę w 100% polecić zoo yorki, bo robią na prawdę dobre deski.

Napisane Dec 28, 2010, 6:37 pm
Deckwolfs

Deckwolfs

Member
Wyświetl posty

już zamowiłem ale chyba przyjdzie w nowym roku taki "prezencik" na dobry początek

Napisane Dec 28, 2010, 8:44 pm
pablo007

pablo007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zoo york sa mega. teraz juz jezdze na drugim z rzedu i nie zmieniam na inna firme jak na razie. apropo tej aukcji, tez chyba zamowie od typa, wiesz moze jakie to sa szerokosci?

Napisane Dec 29, 2010, 12:26 am
Deckwolfs

Deckwolfs

Member
Wyświetl posty

nie wiem ale tera sie chyba aukcja skonczyła ale może bedzie znowu bop tylko ja kupiłem z aukcji

Napisane Dec 29, 2010, 6:31 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deseczki są zaje . . . sam przygotowuje się do kupna

Napisane Dec 31, 2010, 12:26 pm
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest nowa aukcja  :P
http://allegro.pl/zooyork-pro-nowe-sezon-2010-jessup-i1389512079.html#gallery

Napisane Dec 31, 2010, 7:52 pm
skateyork

skateyork

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateyork zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bierz te blaty są zajebiste wolno się zdzierają i są mega wytrzymałe

Napisane Jan 1, 2011, 10:13 am
MixiU321

MixiU321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MixiU321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E czemu tam na allegro nie podają rozmiaru tych desek? :thinking:

Napisane Jan 1, 2011, 10:43 am
Deckwolfs

Deckwolfs

Member
Wyświetl posty

Też nie wiem ale dobre jest to że kurier jest za 0,00 zł

Napisane Jan 1, 2011, 12:55 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja