Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Co sądzicie na temat tej dech...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sądzicie na temat tej dechy?;)
maku995

maku995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maku995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo co sądzicie na temat tej dechy;)
Czy wiązania nie będą za małe w normalnych butach mam 44/45 i dopiero będę kupował buciki;) A i jak bym sprzedawał takie wiązania to dostane za nie koło nie wiem 250 zł;> są na All*gro;) podobne w takiej cenie. Ale okej czy opłaca mi sie taka deche? może ktoś z was ma do opchania w takiej cenie jakieś All/Fs ;)
PS. z góry dzięki ;)

decha klik

Napisane Dec 28, 2010, 3:10 pm
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska sama w sobie nie powinna być problemem. Nie znalazłem informacji co do szerokości deski i rozmiaru wiązań, ale na oko to będą na tzw. "styk"  lecz mogę się mylić  ;) Poczekaj na inne wypowiedzi :) Pozdrawiam

Napisane Dec 31, 2010, 11:32 am
maku995

maku995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maku995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe wkurzyłem się bo decha poszła... i kupiłem taką samą ale nową bez wiązań...;) teraz czekam aż przyjdzie i rozglądam się za jakimiś używanymi wiązaniami ;) mażą mi się Flow'y aaale się zobaczy;d  może ma ktoś z Was do sprzedania jakieś fajne  wiązania w przystępnej cenie;)
PS. a co sądzicie o desce? myślę że dobry wybór w tej cenie;) bedzie mnie kosztowała z przesyłką dokładnie 689zł...
PS2. Bym zapomniał;) przy okazji czy nowa deske trzeba smarować czy coś takiego? bo niezabardzo wiem. Z góry dzięki ;)

Napisane Dec 31, 2010, 2:45 pm Ostatnio edytowane Dec 31, 2010, 2:47 pm przez maku995
jedai01

jedai01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jedai01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi 3 tyg temu przyszła nowa deska(DC) i ja nasmarowałem ale chyba nie było takiej potrzeby poprostu tak na wszelki wypadek.a drake dobra deska

Napisane Jan 27, 2011, 11:15 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deskę można smarować po to aby ślizg nie wietrzał. Jak np. długo nie jeździmy to do ślizgu dostaje się powietrze i np. na czarnym widać biały odcień. Później efektem jest przymarzający śnieg do deski nawet podczas jazdy.

Napisane Jan 27, 2011, 11:24 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja