Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Team

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Team, ...
kopyt1012

kopyt1012

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kopyt1012 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!

Siedzę tak przed kompem na sylwestrze i myślę co robić żeby się nie nudzić. I wymyśliłem że stworzę sobie taki team... Wiem że to nie będzie jakieś super łał sponsoring, tylko to ma być dla nas, aby nie nudzić się.... W moim planach jest zebrać grupkę, stworzyć jakąś stronkę z forum, i bawić się w wysyłania tricków składania demek itp. W grupie luźniej ;d Ja sam jestem na poziomie 36 flipa. Katuje go uż prawie umiem. Jeżeli ma ktoś ochotę pisać na gg: 5151843.  Nie ma jakiś ograniczeń tricków, wystarczy flipek i wyżej :)

Pzdr.

Napisane Dec 31, 2010, 10:27 pm
purtek95

purtek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to purtek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam realizuję ten pomysł ale na poziomie mojego miasta :D Ogólnie naszym celem jest budowa skateparku/skateplazy w naszym mieście. Strona mniej więcej jest. Fotograf też. Robimy jeszcze koszulki. I mam nadzieję że zorganizujemy jakąś akcje promowania Skateboardingu w mieście :D Oby się udało :D

Napisane Jan 1, 2011, 12:21 am
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też bym chetnie znalazł jakiś team moze nie jestem jakis pro ale potrafie duzo rzeczy wiec Kopyt ja jak najbardziej tu moje gg :10048699

Napisane Jan 1, 2011, 1:49 pm
Everton

Everton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Everton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie bardzo fajny pomysł. ale z jakiego Miasta jesteście ? ja umiem flipka, variala i te podsawowe. Chętnie bym z wami pojeździł. ja z okolick KRK do miasta mam 40 min drogi, a rano 20 :)

Napisane Jan 1, 2011, 7:26 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dołączam do pytania o miasto :P

Napisane Jan 1, 2011, 8:19 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś widziałem jak rolkarze porobili takie filmiki z całej Polski, tylko nie pamiętam jak to się zwało. Ze kilkanaście miast kreciło osobno filmik, a poźniej był on na jednej płycie. chociaż było o tyle troche głupio, ze te filmiki byly poprostu jako pliki na płycie, a można było by zrobić jako dvd i wybierać tak "diwidiowsko" z jakiego miasta film chcemy :D

Napisane Jan 2, 2011, 11:20 am
psycho44

psycho44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psycho44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z ziomkami moge pomóc realizować plan, jesteśmy z okolic warszawy. Jak cos to gg 13920496

mamy juz taki swoj team, swoja strone, koszulki itp ale w tym projekcie też możemy cos zrobic

Napisane Jan 2, 2011, 11:53 am Ostatnio edytowane Jan 3, 2011, 5:48 pm przez psycho44
raziel1993

raziel1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raziel1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh. Ja z dwoma kumplami tak mamy że sobie założyliśmy ekipę, też niby taki nasz amatorski team i jest bardzo fajnie. Bardzo często wyjeżdżamy gdzieś razem robiąc składki na różne rzeczy murujemy zajawkowe miejscówy, które wkrótce może zobaczycie ;p. Jeden ma aparat, drugi kamerę, montujemy sobie raz lepsze raz gorsze przejazdy, po znajomości załatwiliśmy sobie mase "teamowych" vlepek o wymiarach 5x5 cm, koszulki też sobie planujemy zrobić. W przypadku jak złamałem niegdyś blat kumpel z chęcią mi oddał swój stary za co ja się zwykle odwdzięczałem kingpinami i wszystko jest zawaliście fajnie.

Bo taki wspólny grill na własnoręcznie robionym spocie to zajawa po pachy!

Napisane Jan 2, 2011, 12:41 pm
skater55

skater55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja juz do ciebie napisałem, ktoś ze szczecina?

Napisane Jan 2, 2011, 12:48 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys poprostu nazywalo sie to "przyjaciele" z ktorymi sie wychodzilo i razem jezdzilo. Nie masz kumpli na desce? Musisz ich szukac w internecie? Padaka.

Napisane Jan 2, 2011, 10:05 pm
oski84

oski84

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski84 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny pomysł :D jestem z Katowic jak co...

Napisane Jan 2, 2011, 11:32 pm
skate51

skate51

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate51 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktos z gdańska bofajny zajawkowy pomysł jak cos pisac na pm

Napisane Apr 22, 2011, 7:43 pm
shoyek

shoyek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shoyek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawy ;d ktos z okolic Koszalina?

Napisane Apr 22, 2011, 9:48 pm
WMR2

WMR2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WMR2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktoś z marek albo okolic ?
a jakby co to wbijać na sst-marki.blogspot.com

Napisane Apr 23, 2011, 9:00 am Ostatnio edytowane Apr 23, 2011, 6:07 pm przez WMR2
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja