Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » postanowienia noworoczne

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
postanowienia noworoczne
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hejka w nowym roku panskim 2011(to juz 2011 lat od narodzenia chryustusa, kto bypomyslal hiehie) niewazne. wazne ze mamy 1-wszy stycznia 2011 i kazdy madry chlopak i dziewczyna(a tu takich nie ma jest tylko ciastus ale to niewazne) ma jakies postanowienia nie? no to piszcie o swoich, wiem ze zataz jakis inteligentny balwan napisze ze to dobre dla debili wiec od razu napisze zepy spierdalal w podskokach, no zreszta niewazne. niech kazdy napisce co tam planuje zmienic w swoim aprszywym zyciu w nowym roku, w roku panskim 2011 jak juz wspomnialem na lepsze bo wiadomo ze kazdy chce nadac barw i sensu swojemu zyciu haha, wiadomka 100% i tyle w temacie, no wiec piszcie droga wolna

ja bvym chcial rzucic palenia raz na zawsze po teraz jedynie podpapam ale to itak wkurwia jak musze sepic fajke od innych wiec rzucam calkowicie
-chcialbym jeszcze zdac pierwszy rok studiow na kierunku informatyka inzynierska
i chciualbym zmienic prace, w sumie to ludzie w terazniejszej pracy sa spoko ale zarovbki takie ze niech spierdalaja, no niewazne...

no to tyle, teraz wasza kolej

ps. tak najebalem sie i to z wlasnim ojcem O.o

pozdro 666 i zyga uruchom licznik postow

ps2. drodzy modzi nie usuwajcie tego pliss ;(

Napisane Jan 1, 2011, 2:17 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a, n o i za jakis sport chce sie wziac wkoncu, pewnie bieganie albo slilka

w noich zylach plynie raket fjuel a nie jakies kuede dziadowstwo!

pzdr 666 diabel czuwa i nie spi

Napisane Jan 1, 2011, 2:27 am
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sajd chdcem dsoatać wtajemnivzonerg ni 3egl,

Napisane Jan 1, 2011, 2:29 am
Everton

Everton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Everton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha teraz połowa po sylwku będzie udawać najeban*ch albo skacowanych i będą pisać głupoty jak pan Up. :). żeby nie było offtopu moje postanowienie więcej się uczyć, oraz rozwijać bardziej umiejętnosci deskorolkowe

Napisane Jan 1, 2011, 9:51 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

haters gonna hate ;/

:bananadance:

Napisane Jan 1, 2011, 10:25 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyleczyć kolana, ogarnąć szkołe, przyciąć włosy, wystartować z barrierami.

Napisane Jan 1, 2011, 11:21 am
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm, zdać do następnej klasy, zrobić prawko, iść do roboty w wakacje, kupić lustrzankę i auto, i nie wiem może bieganie/siłka.. a no i tak w ogóle to ludzi nie wkurzać? :D Pozdro

Napisane Jan 1, 2011, 12:32 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździć coś na skejtbordzie. Za pół roku ogarniać nauke.

Napisane Jan 1, 2011, 12:33 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oswiadczyc sie w tym roku byloby fajnie :)

Napisane Jan 1, 2011, 1:03 pm
Rychu5012

Rychu5012

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychu5012 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeszcze lepiej napier**lać na desce.

Napisane Jan 1, 2011, 1:08 pm
psycho44

psycho44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psycho44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździć na desce jak najwięcej moge i sie nie zakochać  ^^) :P

Napisane Jan 1, 2011, 1:41 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@BlackFox

byloby poteznie. ale chyba jeszcze nie ten wiek u mnie ^^ wstrzymam sie jeszcze z 2 latka moze, tak do 20 : )

ja chyba takie najwazniejsze co sobie postanowilem, to to, zeby nie rozjebac tego co juz jest - zwiazek z dziewczyna. zeby bylo tak samo dobrze jak teraz, albo jeszcze lepiej.
oprocz tego, plan treningowy, ktorego sie chce przynajmniej przez 3 miechy trzymac - silka i bieganie na przemian, z odpoczywaniem w weekendy :)
no i zrobic jakas potezna impreze na urodzinki w kraju. :]

Napisane Jan 1, 2011, 1:42 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Postanawiam sobie co dzień, żeby coś konstruktywnego zrobić w tym życiu, ale wychodzi jak wychodzi. Nowy rok tego nie zmieni niestety.

Napisane Jan 1, 2011, 1:48 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mat, musiales byc niezle napied.olony jak to pisales ;D

no ja postanawiam zdać w szkole i nie odpier.dalac numerow
ide na rosołek elo

Napisane Jan 1, 2011, 2:05 pm
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupić wreszcie tą zje.baną kamerę bo co mam na nią hajs to leci na co inne :mad:

Napisane Jan 1, 2011, 2:08 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mniej się nastukać na następnego sylwestra, bo dzisiaj dramat wewnętrzny przeżywam. Ale było dobrze :)

Napisane Jan 1, 2011, 3:03 pm
charset

charset

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to charset zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kontynuować trening (siłka) i ogółem to nie wiem. Palenie już rzuciłem więc nie ma źle xD

Napisane Jan 1, 2011, 4:19 pm
tomekas

tomekas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy więcej cytrynowej wódki  :stare:

Napisane Jan 1, 2011, 4:23 pm Ostatnio edytowane Jan 1, 2011, 4:23 pm przez tomekas
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackFox powiedział(a):
Oswiadczyc sie w tym roku byloby fajnie :)

No to stapasz po grząskim gruncie

Napisane Jan 1, 2011, 4:41 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nigdy więcej alkoholu - stały klient...

Napisane Jan 1, 2011, 4:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja