Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Wasze motto/życiowa dewiza :]

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasze motto/życiowa dewiza :]
Zetaa

Zetaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zetaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie jakąś swoją życiową dewizę? :D
Może to fragment tekstu z Waszego ulubionego kawałka albo coś co dawno temu powiedziała Wam mama ?:]
czekam na Wasze wypowiedzi ;)

*Napisane Dec 17, 2005, 7:38 pm Ostatnio edytowane Dec 17, 2005, 9:55 pm przez Zetaa
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Life is like a box of chocolates, you never know what you gonna get..." - mama Forresta Gumpa

Napisane Dec 17, 2005, 8:01 pm
3ulia

3ulia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3ulia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

'nie można mieć wszystkiego'
'nic na siłę..'

Napisane Dec 17, 2005, 8:09 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje motto to :
pij tak żebyś miała banie,a nie skończyło sie chlanie:D

Napisane Dec 17, 2005, 8:14 pm
ezer

ezer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ezer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim hmm.... mozna to nazwać mottem, bo mnie to w ch(U)j motywuje jest Refran Mesjasha z NDK  "Musisz uwierzyć w siedbie, bo wiara czyni cuda..."

Napisane Dec 17, 2005, 8:21 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po prostu "Carpe Diem", zyj chwila

Napisane Dec 17, 2005, 8:24 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sXe powiedział(a):
"Life is like a box of chocolates, you never know what you gonna get..." - mama Forresta Gumpa

Uważam to za swoje motto jak i również "Poznasz głupiego po czynach jego" (również z Forresta Gumpa"

Napisane Dec 17, 2005, 9:16 pm Ostatnio edytowane Dec 22, 2007, 10:48 pm przez voythaz2
AERO

AERO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AERO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

>> Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. <<

Napisane Dec 17, 2005, 9:21 pm
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie to żebym sie jakoś strasznie wczuwał ale podba mi sie

"umiesz liczyć licz na siebie" jak dla mnie bardzo mądre.

Napisane Dec 17, 2005, 9:23 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Silence is Golden

"Cierpienie jest kluczem do wrót twórczości."

Napisane Dec 18, 2005, 12:19 am Ostatnio edytowane Jan 4, 2006, 6:13 pm przez bula1111
Rogo

Rogo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem realistą.. czyją teraźniejszością;p
a wielu sytuacjach po prostu "olać"

Napisane Dec 18, 2005, 12:53 am
Dgynss

Dgynss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dgynss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"poboli............. poboli i przestanie"
.  "ja mam rap, tylko rap to jest odwagą"
"raz sie żyje"
itp........ :rolleyes:

Napisane Dec 18, 2005, 1:51 am
Asylum

Asylum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Asylum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko oprócz moczu to gowno? ~~

Napisane Dec 18, 2005, 8:30 am
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko krzyżówka ma jedno rozwiązanie...

Napisane Dec 18, 2005, 9:17 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktoś musi mieć żeby ktoś mógł nie mieć !

Napisane Dec 18, 2005, 9:20 am
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Wiecej grzechów nie pamiętam za żadne nie załuje"
"Carpe diem"
"Musisz uwieżyć w siebie bo wiara czyni cuda"

Napisane Dec 18, 2005, 9:31 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"... nie obchodzą mnie wzory, chcę być sobą ..."
... morda nie szklanka nie potłucze się ...
... masz coś do moich ziomków masz też do mnie ... xD

Napisane Dec 18, 2005, 9:31 am Ostatnio edytowane Jan 4, 2006, 3:03 pm przez Rojek
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rojek powiedział(a):
... bądź sobą ....

... masz coś do moich ziomków masz też do mnie ... xD

To drugie to mi sie podoba fajne stwierdzenie.....hihiihi:P
PoOoOoozdroo!!!

Napisane Dec 18, 2005, 9:33 am
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje to :
"Nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj"
i
"Nigdy nie bądz taki głupi na  jakiego wyglądasz!"
oraz
"Nie rzucaj sie w oczy jak dziwka w kościele"

Napisane Dec 18, 2005, 9:45 am Ostatnio edytowane Dec 18, 2005, 9:46 am przez krytyk
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co masz zrobić dziś zrób jutro

raz się żyje( to mi pomaga na desce :D)

Napisane Dec 19, 2005, 4:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja