Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Porównanie desek

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Porównanie desek
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy deska freestyle dużo sie różni od all-mountain?
Chodzi mi o jazde na stoku bo szukam deski do przeważnie jazdy na stokach ale i też czasami odwiedze park:)

Napisane Jan 8, 2011, 6:47 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak, dużo się różni.

Napisane Jan 8, 2011, 6:56 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup pajpówkę, bedzie uniwersalna :cyclops:
twin, żeby w obie strony się gładko jeździło.

Napisane Jan 8, 2011, 6:56 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2011, 6:57 pm przez niee
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
kup pajpówkę, bedzie uniwersalna :cyclops:
twin, żeby w obie strony się gładko jeździło.

Ale chodzi mi czy jak bede miał deske all-moun to czy bedzie tak dużo wyczuwalna różnica co do deski do parku??
Chodzi mi o jazde w parku B)

Napisane Jan 8, 2011, 7:05 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo duża różnica, na niekorzyść deski all mtn

Napisane Jan 8, 2011, 7:19 pm
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To bierz all mtn /freestyle np
http://allegro.pl/voelkl-stroke-152-voelkl-straptec-2011-siedlce-i1394464423.html#gallery
super deska nie drogo! ^^)

Napisane Jan 8, 2011, 7:22 pm
jedai01

jedai01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jedai01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duza jest roznica ja np w zeszłym roku miałm normalną deskę chyba all mountain w tym roku mam parkowa.róznica jest taka ze krawędzie sa dużo tępsze np jak jezdze po normalnym stoku jest kawałek lodu to cięzko się utrzymac bo ci odjezdza.ale za to mega się gnie dzięki czemu łatwiej złapac równowage na railach.

Napisane Jan 27, 2011, 11:02 am
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedai01 powiedział(a):
duza jest roznica ja np w zeszłym roku miałm normalną deskę chyba all mountain w tym roku mam parkowa.róznica jest taka ze krawędzie sa dużo tępsze np jak jezdze po normalnym stoku jest kawałek lodu to cięzko się utrzymac bo ci odjezdza.ale za to mega się gnie dzięki czemu łatwiej złapac równowage na railach.

aha.

Napisane Mar 3, 2011, 11:40 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emilka12 powiedział(a):
jedai01 powiedział(a):

aha.

Pewnie nie wiesz, że skuteczność skrętu zależy w dużej mierze od sztywności deski. Im sztywniejsza tym większa przyczepność.

Napisane Mar 4, 2011, 11:06 am
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

All mountain jest do jeżdżenia, szusowania, a freestyle jest do tricków więc
deska freestyle będzie trochę raczej inaczej zbudowana, chociażby na zagięciach czy jak to się tam zwie

Napisane Mar 4, 2011, 5:41 pm
michasz123

michasz123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście mam deske do freestyle"u  i sprawdza sie wyśmienicie  , deska all mountain według mnie szału nie robi . a w wypadku desce do freestyle"u można  pokatować raile boxy itp ;) i na puchu takze sprawdza sie doskonale pozdrówki!

Napisane Jan 27, 2013, 8:46 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja