Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » trójmiasto

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
trójmiasto, kto stąd jeździ
milou

milou

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milou zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyscy którzy na snowboardzie jeżdża i pochodzą z trójmiasta niech dadzą kontak żeby się styknońć bo samemu albo z tymi kumplami co już jeżdżę to zamuła jest moje gg 9080309 :rolleyes:

*Napisane Dec 18, 2005, 8:47 pm
pawcio91

pawcio91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawcio91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem z wejherowa.pozdr

Napisane Jun 19, 2006, 6:23 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jestem z Gdanska... w sumie to jezdze tylko na lysej na wiezycy no i gdzies po lasach:)... ale w kazdym sezonie trzeba pojechac do Szczyrku... poprostu trzeba:)

Napisane Jun 19, 2006, 8:10 pm
aaagaaa

aaagaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aaagaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja również gdańsk =]  ale i tak białka wymiata....

*Napisane Jun 21, 2006, 3:03 am
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA jestem z gdanska tylko ze dopiero bede zaczynal i chetnie poznal bym ludzi ktorzy by mi w tym pomogli:P

Napisane Oct 24, 2006, 9:30 pm
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA z okolic Gdanska ale co roku do zielenca i często wierzyca i łysa góra

Napisane Jul 22, 2007, 4:19 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja