Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » TE DNI w roku

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
TE DNI w roku, czyli na co czekamy...
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na jakie dni w roku czekacie?

Ja czekam na:
początek wakacji ( suuuper:D)
koniec szkoły ( jeszcze lepiej:D)
na Boże Narodzenie ( fajowata klimat i atmosfera wtedy)

i to koniec:P

nie czekam na urodziny..bo staje sie starszy i wiecej ode mnie oczekują :cyclops:
nie czekam na mikołaja, bo został on pożarty przez speców od reklamy i jest teraz symbolem zakupów (najczesciej duzych i drogich)
nie czekam na sylwestra, bo jakos nigdy go nie lubiłem:w00t:

i to chyba wszysko")

*Napisane Dec 18, 2005, 9:25 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koniec roku szkolnego....

Ferie....

Wakacje - wkońcu można pobrykać bez obawy że sobie coś odmrozisz ;)

Dzień w którym pewna dziewczyna wkońcu mnie pokocha - może mało interesujące i strasznie dziwnie brzmi, ale na to akurat czekam najbardziej ;)

Napisane Dec 18, 2005, 9:30 pm Ostatnio edytowane Dec 18, 2005, 9:31 pm przez RSSWThorin
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czekam na wakacje,ferie,urodzinki,na święta pełne śniegu,na wolne od budy,koniec roku a najbardziej czekam chyba na każdy weeked..: to tyle

Napisane Dec 18, 2005, 9:37 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

śiweta swieta świeta uhhhhhhhhhh :P :P :P

Napisane Dec 18, 2005, 9:52 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RSSWThorin powiedział(a):

Dzień w którym pewna dziewczyna wkońcu mnie pokocha - może mało interesujące i strasznie dziwnie brzmi, ale na to akurat czekam najbardziej ;)

Wcale nie brzmi dziwnie, bardzo dobrze, że na to czekasz...

Ja czekam na:

WAKACJE
Święta Bożego Narodzenia, bo mają klimat, cała rodzinka razem itd...
Moje urodziny  - chyba jedyny dzień w roku, kiedy wszyscy starają się być dla mnie mili...

Napisane Dec 18, 2005, 10:16 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czekam na dzień w którym spotkam sie w końcu z tą jedyną

czekam jeszcze na Dzień Sądu Ostatecznego ;)

Napisane Dec 18, 2005, 10:28 pm Ostatnio edytowane Dec 19, 2005, 9:11 am przez bula1111
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To już wiadomo w czym tkwi tajemnica czepania. :)

A ja czekam na:
Wigilia - by sie w końcu nażreć tak aż by najbliższy tydzień spędzić w kiblu

Sobota- wiadomo dla czego...bo wooolneee!!!

Pierwszy dzień ferii- bo wooolneee

Wielkanoc - bo wooolneee

Dzień zmarłych- ehheeheh...bo wolne

Dzień w którym dodam zdjęcie a ono będzie miało niezmiennie chociach ocene  średnią 9 heheh

Wakacje - bo wolne ale też nie koniecznie

No i dzień w którym w końcu odczepią sie ode mnie te tłumy fanów i paparazzich a brukowce nie będą żyć moim życiem!

Dzień w którym trafie 6 w lotka i se kupie nowego kompa bo na tym to już mnie krew zalewa jak sie lagują gierki.

Na urodziny nie czekam bo  itak nie dostane prezentu..Teraz już wie cie za co sie mszcze na wszystkich! :)
Jak widzicie ja czekam aż na tyleee dni a nie tam na 3 czy 2. Mam większe ambicje...no cóż jak to ktoś kiedys powiedział "tylko wybitne jednostki zmieniają świat"

Aha i nie czekajcie na tą jedyną tylko działajcie!

Napisane Dec 19, 2005, 7:57 am
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A może co robie jak nie działam ?  ;) Mówisz że masz większe ambicje.... no ale ograniczają się one u Ciebie do ,,bo wolneeeee"  :)

Napisane Dec 19, 2005, 12:21 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy dzień wakacji - cholera, chyba każdy uczeń na to czeka, prawda! Można pić, palić i spotykać się często ze znajomymi, wbijać się na szalone melanże.  :)

Sylwester - z ziomkami jest zawsze wesoło, a w tym dniu są zawsze w/w szalone melanże.  ;) :)

Napisane Dec 19, 2005, 1:14 pm
MATTU

MATTU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MATTU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najbardziej czekam na dni wolne od nauki  :)

Napisane Dec 19, 2005, 2:31 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na boze narodzenie, sylwka, ferie, wakacje

Napisane Dec 19, 2005, 2:35 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wakacje a zarazem koniec roku szkolnego

Każdy weekend

Ten dzień w którym zakończe swoją edukacje :D

Boże Narodzenie

Napisane Dec 19, 2005, 3:51 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie dni wolne od pracy i szkoły :)

Napisane Dec 19, 2005, 4:37 pm
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze "oby do piątku" a tak to w kolejnosci :
- koniec roku (szkolnego)
- koniec roku (sylwek)
- urodzinki (wkurza mnie to ze sie coraz starszy robie ale tam...  ) ;) :P B) :) :cyclops:

Napisane Dec 19, 2005, 6:04 pm
Putra

Putra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Putra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszstkie dni wolne od szkoły -_-

Napisane Dec 19, 2005, 6:09 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Putra powiedział(a):
Wszstkie dni wolne od szkoły -_-

taaak zgadzam sie

Napisane Dec 19, 2005, 6:21 pm
AERO

AERO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AERO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czekam na wypłaty kieszonkowego i żyję systemem "od soboty do soboty", poza tym często czekam na paczki.

Napisane Dec 19, 2005, 6:26 pm
ktlbmx

ktlbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ktlbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czekam na dobrom pogode w okolicach kwietnia :P bo rozpoczne nowy sezon. bmx sezon :)
a tak poza tym to na wakacje jak większość no i może kiedyś na spełnienie własnych mażeń :P

Napisane Dec 19, 2005, 7:26 pm
sachmet

sachmet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sachmet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na każdy dzień, który jest wolny od budy
Boże Narodzenie
Sylwester

no i to by chyba było na tyle ^^

Napisane Dec 19, 2005, 8:12 pm
Zetaa

Zetaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zetaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe jak przeczytalam topic to myslalam ze to pytanie kierujesz do dziewczyn i do "tych dni" hehe :D ale wtedy bylyby to "te dni w miesiacu" ;)

A ja czekam na wszystkie dni zwiazane z niechodzenie do szkoly i wyspaniem sie :D

Napisane Dec 19, 2005, 8:26 pm Ostatnio edytowane Dec 19, 2005, 8:29 pm przez Zetaa
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja