Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Volcom PBRJ na Czarnej Górze

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Volcom PBRJ na Czarnej Górze, Kto?
Frankk

Frankk

Member
Posty: 25
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Frankk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kosmiczny statek Volcoma PBRJ uderzy w nowe snowparki w Europie już po raz ósmy. 17 przystanków od Hiszpanii po Finlandię! 3 najlepszych z każdej kategorii, z każdego przystanku kwalifikuje się na europejskie finały PBRJ w LAAX w Szwajcarii 16 kwietnia 2011. Na finałach będzie darmowe zakwaterowanie, mnóstwo nagród i 10 000 euro w gotówce!

Peanut Butter and Rail Jam to seria zawodów VOLCOM`a dla amatorów. Celem cyklu jest zrobienie czegoś dla dzieciaków. Zawody są rozgrywane w luźnej formie jam session. Polska edycja imprezy odbędzie się 29 stycznia w Stroniu Śląskim na Czarnej Górze. Zamiast trzech raili w linii ustawione będą trzy obok siebie. To podniesie poziom energii na zawodach, ponieważ wszyscy są cały czas w grupie.
Będą 4 kategorie: do lat 15, od 16 w górę, Open i Dziewczyny. Zwycięzcy z trzech kategorii dostają tony nagród, natomiast kategoria Open wygrywa kasę. Nie będzie żadnej listy startowej! Katować raile można będzie cały czas, ponieważ jest to jam session. Każdą przeszkodę można będzie objeżdżać dowolną ilość razy podczas 20 min jam�u. Sędziowie ocenią tylko odjechane triki, więc gleby nie wpłyną na wynik.

Wjazd na zawody jest darmowy, żadnego wpisowego, dużo nagród, darmowe napoje i jedzenie - jedyne i niepowtarzalne tosty Peanut Butter & Jam! Każdy kto zapisze się na zawody nie wróci z pustymi rękami!

Program imprezy:

10.00 - treningi i rejestracja
11.00 - runda 15 i mniej
12.00 - Grill
12.10 - runda dziewczyn
13.10 - runda 16 i więcej
14.10 - OPEN
15.10 - Finały
16.30 - Rozdanie nagród


Kto się pojawi ? W jakich kategoriach startujecie ? Ja będe oczywiście. Nie ma innej opcji :)Napisane Jan 24, 2011, 6:36 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Posty: 189
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chce, niestety nie mam zbytnio transportu ;/

Napisane Jan 26, 2011, 12:50 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja