Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » WOmen vs. MEn

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
WOmen vs. MEn
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czym się różnią deski fs dla dziewczyn od tych dla men.
Szybką odpowiedz potrzebuje!!!

Napisane Jan 24, 2011, 8:26 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w wiekszosci przypadków tylko grafiką, ale oczywiscie nie są zbyt długie i na pewno nie są dla facetow z duzym rozmiarem stopy :)

Napisane Jan 24, 2011, 8:40 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bomba114 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Akurat nie mam dużej stopy a okazje mam na deske do fs tylko że damską to niewiedzałem czy brać :)

Napisane Jan 24, 2011, 8:52 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dostosowane do mniejszej wagi.

Napisane Jan 24, 2011, 8:58 pm
bomba114

bomba114

Member
Wyświetl posty

Chodzi mi o właściwości jezdne ze fs czy jest duża różnica pomiędzy deskami men od women

Napisane Jan 25, 2011, 5:47 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszą coś o jakiejś czułości i dopasowaniu się do kształtów kobiecego ciała  ^^)

Napisane Jan 26, 2011, 9:28 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja