Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » SoulFly

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
SoulFly
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest temat o Sepulturze to i powinien pojawić się o Soulfly-u ,
piszcie co o nim sądzicie , napiszcie o waszych ulubionych albumach , utworach itp. Dla mnie to band jest genialny tak jak i Sepa ulubione albumy to: III,Prophecy i Dark Ages pozdrawiam

Napisane Dec 19, 2005, 6:58 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2006, 7:01 pm przez sic9
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Genialny zespół !!! szcegolnie plyta Soulfly:]

a piosenke Jumpdafuckup zna chyba kazdy prawda:>

Soulfly ma niepowtażalny styl i brzmienei , piosenki zaskakuja jak Mosses czy Tree of Pain
wspanialy wokal Maxa , dynamiczne gitary , niki bass i pełne ekspresii teksty połączone w całosc:D:D
polecam:]

Napisane Feb 18, 2006, 4:39 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee... średnio mi się podoba, jedynie "Jumpdafuckup" znalazł miejsce w moim MP3 plejerze

Napisane Feb 18, 2006, 5:20 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się niezwykle podoba Sangue de Bairro. :D:D

Napisane Feb 18, 2006, 9:28 pm
gacek2

gacek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gacek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soulfly jest genialny! Byłem na ich koncercie w Krakowie było zajebiście

Napisane Mar 31, 2006, 12:33 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gacek2 powiedział(a):
Soulfly jest genialny! Byłem na ich koncercie w Krakowie było zajebiście

no podobno w krakowie (zresztą tak jak w wawie) atmosfera była cudna szkoda ,że mnie tam nie było :/

Napisane Apr 3, 2006, 12:38 pm
Behemoth

Behemoth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Behemoth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam Soulfly Najlepsza piosenka One Nation

Napisane Apr 19, 2006, 8:32 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"oooohhhhhhhhhhhhh back to the primitive!!!!! "

Napisane Apr 23, 2006, 9:26 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wypas zespół ! Pain wypas piosenka tak samo jak Downstroy.
W sumie większość piosenek jest wypaśna :)

Napisane Apr 26, 2006, 12:36 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Warto wspomnieć żę JUMPDAFUCKUP śpiewał z Max'em Corey Taylor ze Slipknota :p

Napisane Apr 26, 2006, 12:38 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

tak okazjonalnie chciałbym poniformować , że soulfly ma zagrać na festiwalu
,,union of rock'' w węgorzewie 15 lipca , ceny mają wyglądać następująco:

karnet na 3 dni - 50zł
bilet na pierwszy dzień - 18 zł
bilet na drugi dzień - 18 zł
bilet na trzeci dzień - 25 zł

soulfly jest za 25 zł , dla mnie szok :stare:

Napisane May 20, 2006, 9:08 pm
RocKoRn

RocKoRn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RocKoRn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soulfly jest wyjebiste...ej Slipknot maniacy nie doczepiać sie do niego bo widziałem że komuś sie jedynie jumpdafuckup podobał gdzie wkład ma Slipknot...
Cały Dark Ages jest wyjebiste a akustyczna końcówka Frontlines chwyta za serce...Soulfly w porównaniu do innych tak jak gra w studiu tak gra na koncertach i to jest jego kolejny "plus" pzdr dla fanów ;]

Napisane Jul 8, 2006, 12:20 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soulfly rządzi xDD '' back to the primitive fuck all your politic'' !!!! yeahh xDDD

PoZdero =PP

Napisane Mar 30, 2007, 8:56 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shortys666 powiedział(a):
"oooohhhhhhhhhhhhh back to the primitive!!!!! "
Ta piosenka wymiata. Tak na ogół wole sepulture starszą  ;)

Napisane Mar 31, 2007, 11:18 am
infinitum

infinitum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to infinitum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od kiedy Cavalera przekrzyczał stu watowe głośniki nie ma przebacz i ze względu trochę na sentyment a po trochu na styl doceniam dzieło jakie tworzy.

Napisane Apr 1, 2007, 2:29 pm
Paczkosia

Paczkosia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczkosia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Soulfly wymiata szczegolnie piosenka fly high =) ! no i co tu duzo mowic tym co nie znaja tego zespolu moge tylko poradzic by sie koniecznie z nim zapoznali =**

Napisane Apr 1, 2007, 3:53 pm
HiK

HiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jumpdafuckup rlz! Spoko jest też flyhigh i back to the primitive!
yeah :D

Napisane Apr 3, 2007, 2:51 pm
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

konkretne:Pnajlepszy kawalek dla mnie to back to primitive ^^)

Napisane Apr 3, 2007, 4:16 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

back to the primitive nagrywane z ozzfest rox!

Napisane Sep 11, 2007, 9:46 pm
kalfas

kalfas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalfas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie podoba jeden cover(deep purple) smoke on the water.Ale tez Propercy rulez :)

Napisane Sep 13, 2007, 4:26 pm Ostatnio edytowane Sep 13, 2007, 4:26 pm przez kalfas
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja