Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Myślęcinek

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Myślęcinek, Żałosne
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po przeczytaniu regulaminu strony Stronka Myślęcinek stwierdzam jedno(zwłaszcza jeśli jesteś niepełnoletni) że jest to najbardziej idiotyczny regulamin jaki 'stąpa" po tej ziemi. Godziny otwarcia - miazga. Jednym słowem żałosne :P
Miłego hejtowania z powodu tego że jestem niepełnoletni :D

Napisane Jan 29, 2011, 7:53 pm Ostatnio edytowane Jan 29, 2011, 7:54 pm przez koszulowy
trox93

trox93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trox93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czego ty chcesz to zezwolenie od rodzica jest po to ,jeśli byś się rozwalił to jest to na odpowiedzialność rodzica (tak samo jest na modelce w Gda)...co do godzin w weekendy mogłoby być do 22 a tak to luz ,nie wiem o co Ci chodzi z tym.

Napisane Jan 29, 2011, 8:50 pm
pablo007

pablo007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie pasują ci godziny, to możesz sobie wynająć skatepark na noc chyba za 90 zł. To jest mega opcja. Tylko ja byłem w styczniu i pizgało niemiłosiernie...

Napisane Mar 29, 2011, 11:02 pm
Dawinczifb

Dawinczifb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dawinczifb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W regulaminie niby nie można tam palić ani pić alkoholu a na niektórych filmikach widać...

Napisane Mar 30, 2011, 6:24 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja