Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Kątownik - skąd i jaki?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kątownik - skąd i jaki?
12jahon

12jahon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 12jahon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Jako, że to mój pierwszy post na tym forum i mimo zapoznania się z regulaminem tego działu proszę o wyrozumiałość wobec mnie.
Mam problem związany z tzw. "kątownikiem", ponieważ chcę się zabrać za tworzenie ramp, boxów itp. do FB. Tutaj pojawia się pytanie - gdzie dostanę kątownik podobny do używanego np. przez firmę BRR.
W razie potrzeby fotka :
http://img251.imageshack.us/img251/9352/deska014.jpg
NIE chodzi mi o coping.
Aha, w razie głupich nabijaczy - szukałem na google i allegro, a jedyne co mi wyskakuje to coś w stylu tego:
http://www.sklepzeglarski.com/images/169.jpg
Jeszcze raz - gdzie mogę to dostać?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdro B)

#edit
Jeszcze jedno - najchętniej zakupiłbym ten sprzęt w castoramie lub innym podobnym sklepie, najlepiej gdzieś koło Szczecina, ale oczywiście sklep internetowy też wchodzi w grę :)
#edit2
http://allegro.pl/katowniki-tanio-i1418236240.html
coś takiego tylko, że tam tylko odbiór osobisty :

Napisane Jan 30, 2011, 1:54 am Ostatnio edytowane Jan 30, 2011, 3:33 am przez 12jahon
OskarFB

OskarFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OskarFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kątownik kupiłem w OBI. Popatrz w innych tego rodzaju sklepach.

Napisane Jan 30, 2011, 7:09 am
homersimpson

homersimpson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to homersimpson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W OBI,NOMI,Castoramie,lery merlin  :cyclops:

Napisane Jan 30, 2011, 8:21 am
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w Szczecin na ku słońcu masz castorame pochodzisz do gościa i mówisz mu o tym i on ci pokażę co gdzie i jak

Napisane Jan 30, 2011, 9:05 am
slave

slave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rampa na fotce to nie brr - tylko ROOKIE RAMPS  :P

Napisane Jan 30, 2011, 10:11 am Ostatnio edytowane Jan 30, 2011, 10:35 am przez slave
bershka

bershka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bershka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikipawlak powiedział(a):
w Szczecin na ku słońcu masz castorame pochodzisz do gościa i mówisz mu o tym i on ci pokażę co gdzie i jak

W kazdej castoramie jest ostatnio kupywalem w szczecinie i byly a wczoraj kupywalem z koszalinie i tez byly :)

Napisane Jan 30, 2011, 10:53 am
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak tylko on napisał że chce w Szczecinie a w Szczecine jest castorama

Napisane Jan 30, 2011, 11:31 am
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiscie kupowałem w OBI, tam masz takie dosyć spory regał z kątownikami, rurkami, płaskownikami itp, są one wykonane z aluminium. Zapytaj kogoś gdzie jest ten regał i powiedz żeby znalazł ci kątownik o szerokości ścianki 1cm. Pozdro

@edit
Są sprzedawane po 1m albo 1,5m długości

Napisane Jan 30, 2011, 11:41 am Ostatnio edytowane Jan 30, 2011, 11:43 am przez MaziSB
dexonsk8

dexonsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexonsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w castoramie jest tego od hu.ja

Napisane Jan 30, 2011, 11:55 am
dodoFB

dodoFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dodoFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CASTORAMA :D

*Napisane Jan 30, 2011, 1:09 pm
kanciiak

kanciiak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kanciiak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Omg za przeproszeniem rusz dupe z domu i idz do budowlanego ....

Napisane Jan 30, 2011, 2:13 pm
12jahon

12jahon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 12jahon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kanciiak powiedział(a):
Omg za przeproszeniem rusz dupe z domu i idz do budowlanego ....

Nie chcę jechać za miasto na próżno.
Dzięki wszystkim za odpowiedź, jutro skoczę do tej castoramy :)

Napisane Jan 30, 2011, 5:36 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamykam

Napisane Jan 30, 2011, 6:52 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja