Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » xbox360

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
xbox360, j.w
Makaronni

Makaronni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Makaronni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema
Mam pytanie do was z góry dzięki. Nie jestem obeznany w konsolach i planuje zakup xbox360 nie wiem czy ten opłaca mi się kupić.Jest to mój pierwszy temat.

Napisane Feb 3, 2011, 10:08 am
Makaronni

Makaronni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Makaronni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://allegro.pl/super-okazja-xbox360-stary-dashboard-2-07371-0-i1414559501.html

Napisane Feb 3, 2011, 10:10 am
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kurde ja tez wlasnie zastanawiam sie nad kupnem i tez pomoglaby mi ta odpowiedz bo tanie!
a czy sa jeszcze w sprzedazy nowe polskie xboxy w sklepach takie do ok. 600zl ?

Napisane Feb 3, 2011, 11:24 am
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko zależy od tego w jakie gry/serie chcecie grać. Graficznie konsole są podobne, ale rozchodzi się jeszcze o cenę, darmowy (ps3) / płatny (X360) online, kształt i wygodę trzymania pada. Co gust to inna opinia.

Przykładowe exclusive'y:
Halo, Gears of War, Forza Motorsport - X360
Killzone, Gran Turismo, God of War - PS3

Napisane Feb 3, 2011, 1:22 pm
Michal0798

Michal0798

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michal0798 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy shaun white skateboard i skate 1,2,3 będą działać?

Napisane Feb 3, 2011, 2:13 pm
WMR2

WMR2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WMR2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak. Mam Shauna Whita i Skate 3

Napisane Feb 3, 2011, 4:24 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zarówno Shaun White Skateboarding jak i Skate 1-3 wyszły na obie konsole.

Napisane Feb 4, 2011, 9:52 am
Makaronni

Makaronni

Member
Wyświetl posty

chodzi mi dokładnie o to czy opłaca mi się kupić tę konsolę

Napisane Feb 4, 2011, 10:36 am
WMR2

WMR2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WMR2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Makaronni powiedział(a):

Tak

Napisane Feb 4, 2011, 11:12 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Makaronni powiedział(a):

Tak samo się opłaca jak i Ps3

Napisane Feb 4, 2011, 4:26 pm
macc1998

macc1998

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macc1998 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam skate 3 , red dead redemption do sprzedania na xbox 360 ;p

Napisane Feb 5, 2011, 11:41 am
sally123

sally123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sally123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie jestem przekonany co do xkloca bo placi sie co rok abonament okolo 100 zeta za korzystanie z live a ps3 jest drozsze ale bez abonamentu

Napisane Feb 5, 2011, 11:48 am
SBwafel

SBwafel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SBwafel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wzielem na raty. co miesiac 100 zł place i 2 gry gratis , wzielem tego najnoszego dotykowego 250gb slim

Napisane Feb 5, 2011, 1:51 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SBwafel powiedział(a):
ja wzielem na raty. co miesiac 100 zł place i 2 gry gratis , wzielem tego najnoszego dotykowego 250gb slim

wziąłem

Napisane Feb 5, 2011, 2:05 pm
Dredzik94

Dredzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dredzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sally123 powiedział(a):
ja nie jestem przekonany co do xkloca bo placi sie co rok abonament okolo 100 zeta za korzystanie z live a ps3 jest drozsze ale bez abonamentu

siemano, jak juz to 250, ale nie trzbe ponieważ robisz nowe konto do liva i grasz za free

Napisane Feb 5, 2011, 2:06 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dredzik94 powiedział(a):
sally123 powiedział(a):

siemano, jak juz to 250, ale nie trzbe ponieważ robisz nowe konto do liva i grasz za free

Jak już to ~130 (rocznie) na allegro jest normalną ceną
Konsola pozwala na zrobienie 3 kont na których za darmo można grać przez miesiąc (na każdym z nich).  Każde konto to nowe savki itp Oczywiście można to poprzenosić i kombinować tylko czy warto...  abonament wychodzi mniej niż 50gr dziennie.

Napisane Feb 5, 2011, 2:39 pm
Makaronni

Makaronni

Member
Wyświetl posty

Dzięki serdecznie za każdą odpowiedź. Temat do zamknięcia.

Napisane Feb 5, 2011, 7:15 pm
Namiro

Namiro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Namiro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko nie kupuj Falcona! Ja mojego kupilem, lacznie pogralem na nim z 50h (przez okolo 4 miesiace) a potem padl i RROD jest. 200 zeta za naprawe...

Napisane Feb 20, 2011, 9:06 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja