Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Właśnie wróciłem z Angli

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Właśnie wróciłem z Angli
l0bi

l0bi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0bi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema!! No się zastanawiam nad tematem :D i wymyśliłem. Właśnie wruciłem z Angli. Widziałem tam, jak jest porządnie itd. jak jest zasada, że np. na schodach RUCHomych :) ci co stoją to po prawej stronie, a ci co chcą iść szybciej to po lewej, jest zasada, to ją każdy przestrzega, a w polsce co sie dzieje, polska to jedno ze światowych zadupi, politycy cały czas się kłucą, a jak już jest lepiej, to sie jebią kto więcej hajsu dostanie. Pizdnięte, czemu w polsce nie ma zajebistych graffiti tylko np. na ścianach bramek czy coś w tym stylu jak sie jedzie pociągiem. Albo w jakiś miejscach gdzie to może być a nie ktoś jebnie napis LECHIA KURWY BAŁTYK WITA albo na bloku mojej cioci pisze NIE WIEM CO NAPISAĆ, JEST IMPREZKA <----- to nie ma żadnego sensu. Jeszcze można tagi zrozumieć i to jakieś fajne a nie napisze drukowanymi literami, STEFAN RZĄDZI albo coś i się cieszy. W Angli jest porządek, owszem, są zadupia, ale to jest wszędzie. A polska to jedno wielkie zadupie. Tyle. Może wkońcu by było normalnie, żeby vlepki były legalne i mozna było palić trafke i malować wrzuty na ścianach :) genialny jestem, aha i jeszcze żeby można było jeździć na desce, rolkach, bmx i wszystkim co extreme gdzie tylko chcesz :D. To jest końcowe hasło. NRQ

*Napisane May 6, 2005, 7:06 pm
kalor90

kalor90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalor90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli cie dobrze zrozumialem chcesz zeby mozna bylo malowac legalnie.......a ty myslisz ze czemu tyle osob maluje?? bo wedlug mnie niedosc ze maja talent, to chodzi im chyba o adrenaline. takie jest moje zdnaie............pozdro

Napisane May 7, 2005, 8:42 am
BadDog

BadDog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadDog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każdy by tak chciał... :thinking:

Napisane May 7, 2005, 10:10 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja ciocia mieszka w Anglii. Niestety tam nie byłem ale jest tam super klimat.

Napisane May 7, 2005, 11:44 am
l0bi

l0bi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0bi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noooo, właściwie to tak, nie pomyślałem o adrenalinie bo sam porządniejszego wrzuta robiłem tylko raz ;]

Napisane May 7, 2005, 2:10 pm
SKATAN

SKATAN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teraz pojedz sobie do Rosji
wróć do Polski
szybko przestaniesz narzekac że w polsce jest zle
:)

Napisane May 7, 2005, 3:03 pm
pooh

pooh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pooh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby to wszystko było legalne to by nie było już tak pociągające i hardcorowe :)

Napisane May 7, 2005, 3:18 pm
pendzel

pendzel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pendzel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pooh powiedział(a):
jakby to wszystko było legalne to by nie było już tak pociągające i hardcorowe :)
to fakt bylo by nudniejsze ale STEFAN RZĄDZI

Napisane May 7, 2005, 5:02 pm
w-p-b

w-p-b

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to w-p-b zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to kurwa badz porzadny i choc sobie prawa strona wez puszke zrob zajebisty wrzut jak chcesz cos zmieniac to zacznij wpierw od SIEBIE !!

Napisane May 7, 2005, 6:41 pm
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

l0bi powiedział(a):
Może wkońcu by było normalnie, żeby vlepki były legalne i mozna było palić trafke i malować wrzuty na ścianach

Ja ostatnio M-city vlepkę wlepiałem przy pałach! Niec nie zrobili tylko powiedzieli, że ładnie i jeszcze im dałem jedną! Co do trawy to mnie gowno obchodzi, bo nie mam zawieru palić i tych co palą mam za totalnych debili! A wrzuty mozesz maloweć , np. na starych bydynkach PKP -0 jak to powiedział Marek Borowski. :)

Napisane May 10, 2005, 10:57 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-_-' 

na temat polityki sie ne wypowidam .... :P
co do palenie to legaal moze być ale dla ludzi nie dla debili ...
a  graFFiti ... :stare:
albo braQje miejsca albo kasy na puchy ...a sponsoring gaśnie nie dziwie sie jak wizytówką tej ,,sztuki,, są tagi i szpetne ,,amatorskie,, YO...
:stare:

Napisane May 11, 2005, 2:17 pm
tovix

tovix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tovix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby nie napisy w stylu "stefan rzadzi" w polsce byloby nie ciekawie i nie kolorowo:). moze zebys tak nie narzekal to pojedz gdzies, niekoniecznie do rosji ale do kambodzy, somali czy jakich innych zadupi gdzie murzyni ganiaja nagolasa i nie wiedza co to TV, radio i elektrycznosc

pozdro

Napisane May 11, 2005, 5:23 pm
tovix

tovix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tovix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do tych graffiti to w anglii byles w takich miejscch co duzo ludzi sie tam skupia (turysci i tak dalej) a tam raczej by nie wrzucali bomb tylko jakies legale. najpewniej zoorganizowali dzem i poystawiali te prace :)

najlepiej zeby to co mowiles zalegalizowali, pozdro :P

Napisane May 11, 2005, 5:26 pm
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SKATAN powiedział(a):
teraz pojedz sobie do Rosji
wróć do Polski
szybko przestaniesz narzekac że w polsce jest zle
:)

racja nie jestesmy najgorszym krajem popatrz na inne kraje(zwracam sie do łobiego)człowieku spójrz np rosje na afryke tam to jest biedna to w polsce jest raj tam dzieci nie mają co jesc w poslce tez tak jes ale nei az tak tam naprawde malo kto jest nejdzony.albo brazylia w rio de żanejro jestdzielnica gdzie są slamsy kurwa ludzie mają domy wiesz z czeog??z kartonów mieszkają jak bezodmne psy i koty.a kraje gdzie byla nie dawno wojna te kraje tez śa biedne

Napisane Jun 17, 2005, 9:06 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Tyle. Może wkońcu by było normalnie, żeby vlepki były legalne i mozna było palić trafke i malować wrzuty na ścianach  genialny jestem, aha i jeszcze żeby można było jeździć na desce, rolkach, bmx i wszystkim co extreme gdzie tylko chcesz :D

TAK! i jeszcze żeby można bylo legalnie kraść, zabijać, a co?! Róbmy co chcemy i gdzi chcemy! -_-'
Echh...Musicie zrozumiec, ze nie wszystko można, są jakies zasady. Niektorzy chcą tego, inni tamtego, trzeba dojsc do konsensusu. A zła sytuacja w Polsce? Polityka? Ach, faktycznie, ale pamietajcie, ze jeszcze niedawno byl komunizm, staramy sie jak mozemy, wchodzimy do uni itp-ROZWIJAMY sie, a na to potrzeba czasu, spoko.
PS. Sama kiedys uważałam, ze w Polsce jest bieda niesamowita (tak to juz jest jak sie jezdzi po niemcach itp), ale pojechalam zwiedzic Ukraine i zaprawde powiadam wam: Polska jest piękna!;)

Napisane Jun 18, 2005, 3:40 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie do końca zrozumiałem wypowiedź autora tematu. Na początku rozmawia o Anglii, potem o ruchomych schodach, potem przechodzi do bluzgania na Polskę, a na końcu stwierdza żeby wszystko co zabronione, stało się zakazane :)

Napisane Jul 15, 2005, 11:09 am
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I tak najbardziej w Polsce mnie denerwuje łobuzerstwo. Nstrach wyjśc samemu na dwór bo moga cie napać kórwa przecież to jest głupie. Rozumiem jeszcze tych co nie mają pieniedzy i napadają ale nie takich co biją sie dla przyjemności albo za swoją dróżyne np. LEGIA. Tylko to mnie denerwuje a tak to jest wszystko  w pożadku.

Napisane Dec 17, 2005, 11:26 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio sobie ide, patrze a na zajebistym grafie, drukowanymi literami są napisane jakieś wrzuty na pobliską wieś! :mad:. No a dresiarze w polsce mnie dobijają... co za ludzie (nie wiem czy można ich nazwać ludźmi...) bujają się w swoim nowym dresie i w fosworyzujących butach klimakól!  :mad:

Napisane Jan 7, 2006, 10:14 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz zyjemy w syfie i go chłoniemy...UCIEKAJMY!!!!!!!! :PP

Napisane Jan 7, 2006, 10:19 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no niby tak...
ale moze Anglicy sobie cenią u nas, że nie ma np. zwyczaju 5 o'clock for tea, albo lubią nasze oscypki:jacko:

Napisane Jan 7, 2006, 10:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja