Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozosta貫 » P這zy do rolek

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
P這zy do rolek, Pozy do rolek
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sebastian182 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kto ma albo gdzie kupi p這zy 郾ie積e do rolek ale w Polsce . pozdrawiam :rolleyes:

*Napisane Feb 18, 2011, 7:10 pm Ostatnio edytowane Feb 18, 2011, 7:12 pm przez sebastian182
Multilotek

Multilotek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Multilotek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

sebastian182 powiedzia(a):
Kto ma albo gdzie kupi p這zy 郾ie積e do rolek ale w Polsce . pozdrawiam :rolleyes:

Nie wiem czy op豉ca ci si co takiego kupi. Za cene samych takich p堯z mo積a ju kupi porz康ne 造篤y. Po za tym jak kto ju dobrze je寮zi na 造篤ach to czasami< najcz窷ciej na zakr皻ach >je寮zi pod takim kontem, 瞠 zahacza p馧kami o pod這瞠, co si ko鎍zy wywrotk. Tak wi璚 nie polecam. No chyba, 瞠 masz ogarni皻y patent z jakim parkiem i boxami na lodowisku.
Ale tak czy inaczej. Nie wiem gdzie kupi

Napisane Feb 18, 2011, 10:57 pm
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sebastian182 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Lepsze s p這zy na zim do rolek bo mo積a sobie pojezdzi w snowparkach

Napisane Feb 19, 2011, 9:30 am
Multilotek

Multilotek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Multilotek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Sorki. Powali這 mi si z p這z do 造瞠w ...
Edytuj. Tak czy inaczej nie wiem gdzie kupi

Napisane Feb 19, 2011, 3:24 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 3:24 pm przez Multilotek
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

OK :cyclops:

Napisane Feb 19, 2011, 3:43 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

rozwi您anie do dupy, p這za by豉 by mocno zakr鏒ka 瞠by by這 jakie kolwiek prowadzenie jak w przypadku nart. 

Napisane Feb 20, 2011, 9:11 am
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

dla ciebie do dupy ale dla mnie fajne :)

Napisane Feb 20, 2011, 10:33 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dla ciebie do dupy ale dla mnie fajne :)

Ciebie z du瞠j litery. Pozatym chyba nie zrozumia貫 posta. Co Ci z tego 瞠 masz jaki kawa貫k plastiku zamiast k馧ek, jak b璠zie si na tym wywalal bo b璠 za du瞠 opory i brak prowadzenia .

Napisane Feb 20, 2011, 2:06 pm
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

Mam w dupie ciebie i sobie pogl康aj filmik "Snowskatig"

Napisane Feb 20, 2011, 7:10 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wy鈍ietl posty

Mam w dupie ciebie i sobie pogl康aj filmik "Snowskatig"

Dajcie kaftan, down si rzuca :(

Napisane Feb 21, 2011, 1:18 pm
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

nikt ci nie s逝cha hehe :P

Napisane Feb 21, 2011, 4:20 pm
bumbum

bumbum

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bumbum zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

stary, snowskate to taki mini snowboard jakby, polaczenie snowboardu z deskorolka a nie rolkami. jestes slepy czy glupi?

Napisane Feb 21, 2011, 5:45 pm
sebastian182

sebastian182

Member
Wy鈍ietl posty

ale mi chodzi o p這zy do ROLEK  B)

Napisane Feb 21, 2011, 8:18 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja