Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Praca na Wakacje

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Praca na Wakacje
KamilInHood

KamilInHood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KamilInHood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie pracujecie w wakacje ? śmiało pisać bo też sie rozglądam za robotą na Lipiec lub sierpień.

Napisane Feb 18, 2011, 9:36 pm Ostatnio edytowane Feb 18, 2011, 9:37 pm przez KamilInHood
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

truskawki / jagody w lesie i na droge :)

Napisane Feb 18, 2011, 9:52 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w roku 2010 pracowałem w Łebie w parku dinozaurów. Praca po 12h dziennie bez wolnych weekendów i wychodziło 2500zł/miesiąc. Ogólnie praca polega na pilnowaniu parku żeby turyści nic nie zrobili i nie zniszczyli. Wieczorem trzeba pozamiatać, pozbierać śmieci i zamknąć park.

Napisane Feb 18, 2011, 10:05 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lukki powiedział(a):
Ja w roku 2010 pracowałem w Łebie w parku dinozaurów. Praca po 12h dziennie bez wolnych weekendów i wychodziło 2500zł/miesiąc. Ogólnie praca polega na pilnowaniu parku żeby turyści nic nie zrobili i nie zniszczyli. Wieczorem trzeba pozamiatać, pozbierać śmieci i zamknąć park.

to ch*j nie siano, za całe wakacje zmarnowane.

Napisane Feb 18, 2011, 11:02 pm
Pytacz

Pytacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pytacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rasky powiedział(a):
Lukki powiedział(a):

to ch*j nie siano, za całe wakacje zmarnowane.

5k na 2 miechy w polsce to i tak jest ladnie.Troche hardkor ,że po tyle h i brak weekendów ,ale lepszy rydz niż nic.Najlepsza opcja to i tak zagranica ,bo byle gówno byś tam robił i wrócił tu to i tak byś miał ładne sianko

Napisane Feb 18, 2011, 11:13 pm
BlackCloud

BlackCloud

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackCloud zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbieranie wisienek, pomaganie babci :> i w planach na przyszłość sprzedaż kolczyków i tym podobnych

Napisane Feb 18, 2011, 11:37 pm
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej po znajomości cokolwiek, na polskie warunki to mozecie liczyć po 5 zł na godzine;(

Napisane Feb 19, 2011, 1:44 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lukki powiedział(a):
wole miec mniej kasy niz nie miec zycia. kiedy czas na moje zainteresowania, znajomych... na mnie!? ble.

Napisane Feb 19, 2011, 11:31 am
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyjazd nad morze, tam zawsze się trafi jakaś fucha, jak nie pomoc w pensjonatach to w jakichś budkach z żarciem, atrakcjach, klubach... itp. 

Jak masz 16lat skończone i masz gdzieś obok siebie jakieś CH, Galerie czy coś w podobie to zatrudnij się w maju na weekendy to wtedy na wakacje dostaniesz pełen etat :) oczywiście jak chcesz pracować w sklepie z ubraniami/elektroniką czy inne.

Ewentualnie możesz ze znajomymi ogarnąć się jako pomoc w pracach w ogródku (koszenie trawy, pielenie, kopanie...)

Możliwości jest mnóstwo, ale nie jest łatwo... ja się za późno obudziłem 2 lata temu i w czerwcu nie miałem już co szukać bo wszystko zajętę, także myśl o tym już w maju, początek czerwca....

Napisane Feb 19, 2011, 1:41 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja wam polecam internet :) W dzień robisz co chcesz, a wieczorami/z rana zarabiasz, a jeśli ktoś ogarnia, to dobrą kasę ma

Napisane Feb 19, 2011, 2:31 pm
sutasky

sutasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sutasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zamierzam w te wakacje spytać sie czy byla by możliwość pracy na wakacje w sklepie Billabonga w miejscowości obok mnie.

Napisane Feb 19, 2011, 2:59 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ledo12 powiedział(a):
A ja wam polecam internet :) W dzień robisz co chcesz, a wieczorami/z rana zarabiasz, a jeśli ktoś ogarnia, to dobrą kasę ma

Tzn? Siadasz na Skypie i wystawiasz kartkę "Pokaz rozpocznie się za 15 minut" i zliczasz kasę za dostane sms-y? :P

Napisane Feb 19, 2011, 3:19 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Seks kamerki :D

Napisane Feb 19, 2011, 3:22 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orson91 powiedział(a):
ledo12 powiedział(a):

Tzn? Siadasz na Skypie i wystawiasz kartkę "Pokaz rozpocznie się za 15 minut" i zliczasz kasę za dostane sms-y? :P
Nie . Jest wiele możliwość, zależy kto ile ma czasu i jaki zapał i jak ogarnia. Ja dla przykładu mam 150-200 zł tygodniowo. Jak dla mnie jest to bardzo dobry zarobek ;) Poszukajcie coś dla siebie ZARABIAM

Napisane Feb 19, 2011, 4:40 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 4:40 pm przez ledo12
Dredzik94

Dredzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dredzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zakłady bukmacherskie lub poker online

Napisane Feb 19, 2011, 8:13 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dredzik94 powiedział(a):
zakłady bukmacherskie lub poker online
no, bardzo na wakacje.

Napisane Feb 19, 2011, 8:14 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ledo12 powiedział(a):

Potwierdzam. Internet jest doskonałym miejscem zarobków dla ludzi myślących.
Ja np. nie wychodząc z domu w przeciągu 8-9 dni wyrwałem 4,5 tys złotych. I jako że internet jest bardziej szczęśliwym trafem, nie liczyłbym na stałe źródło dochodów.

Napisane Feb 20, 2011, 12:33 am
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
ledo12 powiedział(a):

Potwierdzam. Internet jest doskonałym miejscem zarobków dla ludzi myślących.
Ja np. nie wychodząc z domu w przeciągu 8-9 dni wyrwałem 4,5 tys złotych. I jako że internet jest bardziej szczęśliwym trafem, nie liczyłbym na stałe źródło dochodów.

SAY WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT O_O stary opisuj jak..

Napisane Feb 20, 2011, 12:44 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

chętnie poczytałbym coś wiecej o tej 'pracy przez internet'. Wiele widzialem takich reklam zachęcających do takiej formy aktywnosci :P ale wiadomo, to sie zawsze olewa. Pisze"sprawdz, jak... " a w rzeczywistosci nikt sie nie spodziewa, by tam bylo to opisane. Więc jak to jest ?

Napisane Feb 20, 2011, 1:07 am
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Dałem wam link na poprzedniej stronie do dobrego forum. Jest tego troche do wyboru, np. uploading, bukmacherka

Napisane Feb 20, 2011, 1:31 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja