Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Dubstep

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dubstep
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukalem i nie znalazlem tematu. co sadzicie o tym w miare swiezym gatunku? czy ktos wogole ogarnia jak do tego tanczyc czy to prostu frywolna napierdalanka?:D dla nie ogarniajacych tematu to najprosciej rzecz ujmujac elektroniczna muzyka z nieziemskim pierdolnieciem

Napisane Feb 19, 2011, 12:04 pm Ostatnio edytowane Oct 21, 2011, 12:18 pm przez master9017
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Straszna lipa. Muzyka dla ludzi bez gustu. Ale to moje zdanie.

Napisane Feb 19, 2011, 12:11 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 12:12 pm przez danlancher
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ani do słuchania, ani do tańczenia...

Napisane Feb 19, 2011, 1:04 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sorry, ale tak jak ten gatunek potrafi mnie czasem zaciekawić, czy to brzmieniem basu, czy połamanym rytmem, czy mnostwem innych rzeczy,  to ten kawalek jest po prostu... nudny i nieciekawy. Nie dotrwałem do końca, a u mnie to rzadkość.

Napisane Feb 19, 2011, 1:09 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 1:10 pm przez wrq
DeskaS

DeskaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeskaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciuloty ten kawałek, który zarzuciłeś na rozpoczęcie tematu, może sprawdzcie pare innych, według mnie znacznie lepszych :

DJ Fresh - Gold Dust

Borgore - Love :

Rusko - Cockney Thug :

Radzę nie wyłączać po 30 sekundach, bo kawałki po tym czasie zaczynają się dopiero rozwijać.

Napisane Feb 19, 2011, 1:20 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam lubię czasami posłuchać dobrego bass dropu, zawsze jak słucham dubstepu to się cieszę bo mnie ta muzyka śmieszy...

Napisane Feb 19, 2011, 1:36 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Feb 19, 2011, 1:37 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cholernie dobre.

Napisane Feb 19, 2011, 1:45 pm
1adam1

1adam1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pulpa powiedział(a):

Cholernie dobre.

Chcialem to wstawić ;D

Nie wiem chyba do tego nie da sie tanczyc ale fajnie sobie posluchac takiego brzmienia bo nie wiem dostaje zajawki zaraz ;d

Napisane Feb 19, 2011, 2:02 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta nutka raczej dobra. :)

Napisane Feb 19, 2011, 2:19 pm Ostatnio edytowane Aug 23, 2011, 3:04 pm przez Zyga
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To miażdży, po prostu miażdży. Dla mnie zajebiście zrobiona sprawa.

Napisane Feb 19, 2011, 2:28 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pita2000 powiedział(a):

dokładnie , nie wiem czym ludzie sie tak jaraja. wub wub wub wub jep jep jep jep ..

Napisane Feb 19, 2011, 2:41 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no rzeczywiscie moze nie najszczesliwszy walek na poczatek, propsy za sierra leone i love bo to raczej takie klasyki ; d
moze teraz sie troche zrehabilituje

edit: a co do mt eden polecam sprawdzic sobie bat for lashes; daniel, nie bede dawal kolejnego yt okienka bo nie mam zamiaru zasmiecac ; )

Napisane Feb 19, 2011, 2:59 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 3:05 pm przez portfelik
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Irek98 powiedział(a):
pita2000 powiedział(a):

dokładnie , nie wiem czym ludzie sie tak jaraja. wub wub wub wub jep jep jep jep ..

Do "wub wub wub wub jep jep jep jep " da sie tanczyc,a to napewno nie jest rytm dubstepu,osle.

Napisane Feb 19, 2011, 4:48 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogolnie oprocz rapu rok temu zaczalem siedziec troche w dubstepie. Chyba jak kazdy od sierra leone zaczalem ;D No i jednak dubstepowy bas miazdzy wszystko:

polecam te kawaleczki.
i wykonawcow takich jak rusko, nero, emalkay, the widdler

Napisane Feb 19, 2011, 4:48 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
Irek98 powiedział(a):
pita2000 powiedział(a):

Do "wub wub wub wub jep jep jep jep " da sie tanczyc,a to napewno nie jest rytm dubstepu,osle.

no tak , dubstep nie ma rytmu . (większego)

edit : no dobra tańczyć w sumie się da , ale za nic nie podoba mi sie ten rodzaj muzyki

Napisane Feb 19, 2011, 5:55 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 6:01 pm przez Irek98
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

długo czekałem na taki temat :)

staram się nie słuchać kawałków którą brzmią typowo jak technokupa. pozdro ;)

Napisane Feb 19, 2011, 6:08 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co Ty człowieku mówisz, jak to nie ma rytmu ? jest, i to wyraźny. Jak coś Ci nie wybija przez cały utwór monotonnego pie rdol nię cia to nie ma rytmu ?

a te utwory ktore wrzucacie są w wiekszosci...na jedno kopyto. Wszystkie brzmią tak samo. Z tłumu wyróżniają się sierra leone(jakżeby inaczej!), Prituri se planinata, Dressed to digress no i... It was written.

Edit:
no, jeszcze ten 2. z posta powyzej jest ok ;)

natomiast ostatni... może znawcą gatunku nie jestem, ale jedyne co powoduje, ze potrafie to skojarzyc z dubem to... bas(ale tylko jego brzmienie) w 'refrenie', tyle, ze jest on baardzoo cichyy porownujac do typowych utworow ;> Pod koniec wyłazi on trochę na wierzch, 'pochłaniając' resztę pasm. No, dla mnie to nie ten gatunek.

Napisane Feb 19, 2011, 6:09 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2011, 6:34 pm przez wrq
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

HulajnogaFun powiedział(a):

staram się nie słuchać kawałków którą brzmią typowo jak technokupa. 

Zakladam,ze w zyciu nie slyszales Techno.

Napisane Feb 19, 2011, 8:21 pm
FOKUSRECON

FOKUSRECON

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FOKUSRECON zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Feb 19, 2011, 10:53 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja