Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Battlefield 2 Bad Company

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Battlefield 2 Bad Company, Wszystko co związane. servery, bugi
head

head

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to head zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktos gra? jako ze w grach na forum jest tylko cs, a to juz przezytek... i nie ima sie do bf2. mozna cos pograc tylko podac loginy :) i w temacie wszystko co zwiazane z grą :) pisać pisać :)

Napisane Mar 9, 2011, 4:29 pm Ostatnio edytowane Mar 9, 2011, 4:30 pm przez head
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

'bad company 2', a nie '2 bad company' ; )

Napisane Mar 9, 2011, 6:16 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najpierw narzekasz, że ciężko zabić gościa ze snajperki

potem narzekasz, że snajperki są powtarzalne=zbyt potężne?

Napisane Mar 14, 2011, 1:34 pm
head

head

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to head zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pacyfista666 powiedział(a):
Nie gram w CS-a ale bije to BF BC 2 pewnie na głowe...
Mam BF-a BC 2 i uważam że wywaliłem pieniądze w błoto.
Multiplayer jest idiotyczny. 2/3 strzały ze snajperki żeby ogściu był dead?! WTF...
Od kiedy M95 to karabin powtarzalny podobnie jak draugunov czy M21 to karabin półautomatyczny. TA GRA TO PORAŻKA!

NIE KUPOWAĆ BF BC 2 TO PIENIĄDZE W BŁOTO!
kolego najpierw się sprawdza wszystkie opcje a dopiero puzniej narzeka... włącz tryb hardcore i przestan narzekac ze musisz walnąc 2 czy 3 strzały..

Napisane Mar 15, 2011, 10:09 am Ostatnio edytowane Mar 15, 2011, 2:37 pm przez Kroolik78
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciupał ktoś już w betę Battlefield 3?
Ja gram od wczoraj i jest nawet spoko, tylko camperzy jak w każdym multi ^^
Cieszy przynajmniej fakt, że jak się taki delikwent gdzieś schowa ze snajperką, można zauważyć refleksy z jego lunety, i odnaleźć jego kryjówkę.
Lagów nie ma, ping też dobry, frostbite 2 fajnie sieje zniszczenie dookoła, nic tylko grać!

Napisane Sep 30, 2011, 11:44 am
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bc2 dobra gra. Mam 23 lvl i już wszystko odblokowane. Teraz zacznę grać w vietnam i na hc. Bete BF3 ściągnę dziś na pc a pree order na ps3 już zamówiony ;)

Napisane Sep 30, 2011, 2:47 pm
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanko. Kupić bf bc2? W sensie czy warto wydać te pieniądze? Nie jestem przekonana więc się pytam.

Napisane Jun 12, 2012, 8:59 pm
Riddick5822

Riddick5822

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riddick5822 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdajesz sobie sprawę, że jest już BF3? Nie warto już teraz BF BC 2 kupować bo mam i ta gra ssie... Zbieram na BF'a 3 na PS3 :)

Napisane Jun 16, 2012, 11:34 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze ma za slabego kompa na 3?

Napisane Jun 17, 2012, 5:28 pm
Riddick5822

Riddick5822

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riddick5822 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dlatego nie warto kupować bo bf bc 2 jest już cienki...

Napisane Jun 21, 2012, 3:22 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie nie warto słuchać opinii innych i przekonać się samemu.

Napisane Jun 22, 2012, 8:19 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja