Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Wasza kolekcja gier / Skąd cz...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasza kolekcja gier / Skąd czerpiecie informacjke na temat gier ;], PS, PC i xPudło 360
pacyfista666

pacyfista666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pacyfista666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie jakie macie gry lub jakie wam sie podobają albo jakie byście chcieli mieć ;D
Foty mile widziane ^^
Piszcie też na jakie gry czekacie.

Czekam na:
Duke Nukem Forever
AC: Brotherhood (PC)
Fable III (PC)
Homefront
TES V: Skyrim

Ja PC:

BF BC 2
CoD Black Ops
CoD MW
Fallout 3 (Kolekcjonerskie Wydanie)
The Orange Box
Blood Bowl
Race Driver: Toca 3
Never Winter Nights : Złota Edycja
Empire Earth II
B.o.S.
TES IV: Oblivion
VT 2009

Mam jeszcze masę gier z czasopisma CD-Action
Piratów to nawet nie wiem ile mam ale ok. pół szafy na ciuchy :D

Informacje "czerpie" z czasopisma o grach "CD-Action"
Gdy czekam na jakąś grę a nie wiem kiedy premiera odruchowo sięgam do internetu (zapewne jak każdy :D)

http://img38.imageshack.us/img38/6696/fotkah.jpg

*Napisane Mar 10, 2011, 2:32 pm Ostatnio edytowane Mar 10, 2011, 2:33 pm przez pacyfista666
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czekam na WP7 w języku polskim  :P
to w sumie tez sie do gier zalicza, bo na WP7 są zajebiste

Napisane Mar 10, 2011, 2:40 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pacyfista Ty nie sięgasz do internetu odruchowo tylko nałogowo. Osobiście gram tylko w Counter Strike 1.6 New Era i TH American Wasteland. Teżkiedyś miałem szafę gier ale sprzedałem by móc jezdzić na desce, by mieć na deske. Peace

Napisane Mar 10, 2011, 9:22 pm
pacyfista666

pacyfista666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pacyfista666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CS to nałóg...
Ja nie sprzedaje pirackich gier ściągniętych z neta, wybacz - patrz co piszesz, nie rozkminiasz o co chodzi, nie pisz - proste, logiczne.

Napisane Mar 11, 2011, 3:15 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piratów mam tylko cs (ns) i painkillera, orginały to Gta sa, Thaw i nwn, więcej mi nie trzeba, nie gram w sumie w gry.

Napisane Mar 11, 2011, 3:43 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skąd czerpię informacje?

Powstający z popiołów Xbox Magazyn oraz  Konsolowisko.

Na jakie gry czekam? Na wszystkie :]

Napisane Mar 11, 2011, 3:49 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

same strategie . orginaly . Company of heroes , american conques,t supcomy wszystkie , twierdza i wiele innych :D

ps : a no i cs . no to nie same strategfie :D

Napisane Mar 11, 2011, 6:03 pm Ostatnio edytowane Mar 11, 2011, 6:03 pm przez Irek98
Bac02

Bac02

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bac02 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

''Skąd czerpiecie informacje na temat gier'' ----> gazeta psx extreme i najlepsza strona internetowa o grach --> gry-online.pl (forum, filmiki, recenzje, wiadomości)

Napisane Mar 26, 2011, 6:52 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jak wy chłopaki, ale kasę wolę wydać na nową deskę czy ciuchy, niż na gry, które mogę mieć za darmo z neta :D:D:D I odpuście sobie kazania o piractwie :P

Napisane Mar 27, 2011, 10:43 am
sandbox38

sandbox38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandbox38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ,,czerpie,, informacje z cd-action.

Gry mam głównie strzelanki i kilka zręcznościówek typu np. super meat boy.
Czasem pykne w amnesie. :D

Napisane Jun 12, 2012, 9:04 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gier mam nawet sporo:
118 gier na steamie
9 gier w pudełkach + 8 gier w pudełkach, które aktywowane są na steamie
9 gier na ps3

Na razie tyle, teraz trzeba powiększyć kolekcję na konsolę ;). Chociaż już nie mam tyle czasu, aby grać w gry.

Napisane Jun 12, 2012, 10:56 pm Ostatnio edytowane Jun 12, 2012, 10:57 pm przez ARDIAN12
JasoFB

JasoFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JasoFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PS3
InFAMOUS2
NFS Run Limited Edition
NFS Undercover
FIFA 09
FIFA 10
Sports Champions
Skate 2
Skate 3
I coś tam jeszcze :)
PC
Ok. 400 gier :)

*Napisane Jun 28, 2012, 8:27 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja