Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » [Rock itp.] Oceń Utwór któreg...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[Rock itp.] Oceń Utwór którego słucha osoba wyżej, trochę inaczej :d
bart2208

bart2208

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bart2208 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak mówiłem zrobię. Nowy temat w dziale Rock/Metal.

Instrukcja
Osoba wlepia jakiś utwór (np. youtube)

Następna osoba ocenia utwór osoby nad nim i wstawia swój.
Oceniamy w skali 1 na 10

Zasady
Nie krytykujemy gustu innych użytkowników.
Nie zadajemy tych samych utworów co chwila.
Nie przezywamy się i robimy kulturalny temat. :rolleyes:

Temat dla muzyki GITAROWEJ
Czyli Rock, Metal i inne gatunki pokrewne np. Blues.
Start

niedziak:TUTAJ jest link, gdzie jest pokazane jak prawidłowo dodawać filmy na forum z YouTube. Jeżeli ktoś tego nie ogarnie, to znaczy, że jest idiotą i niech nie zbliża się do komputera. Za każdy źle dodany link -> warn

Napisane Mar 16, 2011, 2:55 pm Ostatnio edytowane Mar 21, 2011, 10:53 pm przez niedziak
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rock jest gatunkiem pokrewnym Bluesa _-_

Nie lubie Claptona 5/10

Zaczniemy klasykiem Heavy Metalu : Link

Napisane Mar 16, 2011, 3:47 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam, ajroni. Mje sie dawno przejadło. Dla mnie metal = agresja. No, niech będzie 5/10 ;)

Napisane Mar 16, 2011, 3:56 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
Dla mnie metal = agresja.

Podbijam !

7.5/10

Napisane Mar 16, 2011, 4:58 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dygresja : Sprzeczać się nie zamierzam natomiast IM jest jakieś 4 klasy wyżej jak dla mnie niż kredki . Zresztą obydwa zespoły generalnie mają lata świetności już za sobą .
5 / 10 .
AA to Świeżaki i raczej do poziomu Enter shikari , A Skylit Drive czy One Last Hero sporo im brakuje : Imo umieściłem najlepszy kawałek z Stand Up and Scream  za to 7/10

Jeśli jesteśmy przy prawdziwej agresji ... Zapraszam

Napisane Mar 16, 2011, 5:09 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eh ale przed ajronami było jeszcze mniej "agresji" Nie umiecie docenic ich kunsztu :D

@up dam 5/10

Jak wanna cos agresywniejszego to dostaniecie :D : Link

Napisane Mar 16, 2011, 5:09 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2011, 5:09 pm przez Riper07
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Edit: no, nieźle, 3 odpowiedzi do jednego posta ;)

Ja się Ironów nie czepiam, ze źle, kiepsko grają. Po prostu to nie moj gust. A z kredek to jest moja ulubiona płyta, poza nią może 1-2 jeszcze jest przyjemna, reszty nie lubię. Nie lubię ich 'lat świetności'.

Przyznam, nie znałem tego zespołu, ale chyba się zainteresuję ;) Przyjemne. 7/10. Tylko, punkcik mniej za zepsutą gitarę i melodyjny fragment przypominający największą wadę większosci zespolow metalcore'owych - melodyjne refreny.

Napisane Mar 16, 2011, 5:10 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2011, 5:12 pm przez wrq
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4/10, jakoś mi się nie podoba, zbyt wolne.

Napisane Mar 16, 2011, 5:40 pm
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dam 6/10, ale ciężko mi ocenić bo aż tak heavy nie słucham. No ale ciekawy track.
Tutaj kawałek ode mnie:

Napisane Mar 16, 2011, 5:59 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2011, 5:59 pm przez mudhoney
lumax13

lumax13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lumax13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dam 8,5 gdyż lubię i cenie mastodona mam jego kilka płyt ale ta piosenka jest za bardzo znana (chodzi mi o to, że wszędzie ją słyszę) a tutaj coś ode mnie może znacie: http://w651.wrzuta.pl/audio/1HiD3eF4BHK/liph_-_believe

Napisane Mar 16, 2011, 6:40 pm
rider55

rider55

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok 7/10 a co myślicie o tym

hah
beczka z deczka

Napisane Mar 16, 2011, 7:20 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2011, 7:21 pm przez rider55
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie oceniam raczej...

Napisane Mar 16, 2011, 8:09 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obecnie na moim ipodzie leży ta płyta i jest prze zemnie przesłuchiwana .
5 / 10  - EOH moim zdaniem ma zdecydowanie lepsze utwory na tym LP .

Zdecydowanie najbrutalniejszy riff przewodni jaki miałem okazję wysłuchać w roku 2008 .

Napisane Mar 16, 2011, 8:42 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Kuźwa lubię ten wałek za brzmienie gitar i groove chociaż wielkim fanem Fear Factory nie jestem . 6,5 -7 / 10 dam jak nic .

To ja na dobranoc jeszcze :
Jak ktoś będzie robił taką imprezę z takimi kobietami i muzyką niech da mi koniecznie znać na priv.

Napisane Mar 16, 2011, 9:09 pm
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

8/10, porządny klip, chociaż brakuje mi tu jakiegoś dobrego motywu gitarowego ;)
Obczajcie sobie to:

Najlepszy growl jak na mój gust. Bardzo wyraźny i na dodatek równie świetny na żywo (miałem okazję usłyszeć na MHF). No i gitarki też przegenialne ;) Radze wytrwać do końca, bo utwór dosyć zróźnicowany, growl też później dopiero wchodzi.

Napisane Mar 16, 2011, 9:57 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2011, 10:02 pm przez mudhoney
bart2208

bart2208

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bart2208 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajarałeś mnie tym zespołem 10/10 :cyclops: :cyclops: :cyclops:

A teraz ludziska może nie gitara, ale harmonijkowy stary Blues
Obczajcie :rolleyes:

Napisane Mar 17, 2011, 6:09 pm
6sic6

6sic6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6sic6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bart2208 powiedział(a):
Zajarałeś mnie tym zespołem 10/10 :cyclops: :cyclops: :cyclops:

A teraz ludziska może nie gitara, ale harmonijkowy stary Blues
Obczajcie :rolleyes:

4/10 nie lubię bluesa

Napisane Mar 17, 2011, 6:36 pm Ostatnio edytowane Mar 17, 2011, 6:37 pm przez 6sic6
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Scream nawet spoko :D
ale gitarka mi sie nie podoba.
8/10

Napisane Mar 17, 2011, 7:18 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Ogień więc 9 / 10

A ja wrzucę dla odmiany coś pop punkowego .  Pamiętaj użytkowniku + 2 punkty w skali dodajesz za ładną wokalistkę .

Napisane Mar 17, 2011, 9:02 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

12/10

nawet przyjemnie się tego słucha, więc jak dla mnie to rewelka

Little Secrets (The Filth Remix) - Passion Pit

...jak słuchać to do końca

Napisane Mar 17, 2011, 9:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja