Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » Malita- decki, k馧ka i 這篡ska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Malita- decki, k馧ka i 這篡ska
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Elo.
W豉郾ie wysz造 decki mality 這篡ska i k馧ka opisujcie jak to si sprawuje ;D

Napisane Mar 16, 2011, 9:51 pm
SBwafel

SBwafel

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to SBwafel zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

moze link?

Napisane Mar 16, 2011, 9:52 pm
tomekas

tomekas

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to tomekas zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Szkoda 瞠 wi瘯szo嗆 z was nie widzia這 andegranda dobre 5-6 lat temu.Pami皻am te kalendarze z Kaczorem i logiem mality ;) . Ja wam gwarantuj, lipa to nie jest ;]

Napisane Mar 24, 2011, 10:43 am
shoyek

shoyek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to shoyek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kupujcie Spr鏏ojcie ; d A moze Habitat? HATE? W ko鎍u uczymy si an b喚dach ;-]

Napisane Mar 24, 2011, 1:21 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam teraz 這篡ska mality 7 i sprawuj si nie 幢e jak na pocz徠ek. Dobrze utrzymuj pr璠ko嗆

Napisane Mar 24, 2011, 2:33 pm
Balekk

Balekk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Balekk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

No trzeba przyznac deski wygladaja calkiem ciekawie.Interesuje mnie tylko ich wytrzyma這sc.Jak kto zakupi niech sie najlepiej podzieli wrazeniami ;d.

Napisane Mar 24, 2011, 6:56 pm
andrzejtrefl

andrzejtrefl

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to andrzejtrefl zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak cos to bralbym celebrites, ale z tego co mi ziomek mowil decki ability mozna dostac za 110 jak sie do nich napisze wiec chyba sprobuje :D

Napisane Mar 25, 2011, 6:21 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to koszulowy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja si zdziwi貫m jak zobaczy貫m 瞠 Malita robi deski, 這瘸 i wog鏊e.
Fajne blaciki, nie zamierzam kupi, ale jakby kto kupi to niech pisze czy dobre :D:D

Napisane Mar 25, 2011, 7:15 pm
klaudo153

klaudo153

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to klaudo153 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

raczej to miniramp dla nich robi czyli dobre drewno

Napisane Mar 25, 2011, 8:16 pm
beniuSB

beniuSB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to beniuSB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

4 dni temu kupi貫m sobie blat mality w kamuflage * . deski jak dla mnie s zajebiste jest twarda i profil jest porz康ku.  ka盥y szybko napewno by si przyzwyczai ja ogarn掖em si w jak捷 godzine , pop mega <3 . naprawde bardzo polecem ;)

Napisane Mar 31, 2011, 3:32 pm
niewiemnic

niewiemnic

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niewiemnic zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kmilkmil powiedzia(a):
Jestem jasnowidzem: Lipa.

Wyjd pajacu. W豉郾ie dzi瘯i takim typom jak Ty ludzie maj przewa積ie z貫 zdanie o polskich produktach, co nie jest cz瘰to prawd. M鎩 ziomu ma deck Mality od nieco ponad tygodnia i po prostu zb豉幡i貫 si swoj 瘸這sn wypowiedzi. Deck jest mega, dobry popek, spr篹ynuje ekstra, kszta速y te ma fajne. Jak dla mnie troch za w御ki, ale to deck ziomka i to jego sprawa, jakie szeroko軼i preferuje. Je寮zi貫m troch i mog z ca貫go serca poleci. Nie radz s逝cha laps闚, pisz帷ych "pewnie lipa" bez 瘸dnego uzasadnienia.
Peace.

Napisane Mar 31, 2011, 7:58 pm
masur1

masur1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to masur1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Pewnie takie same blaty b璠 jak minirampy co r闚na sie z szybkim rozwarstwianiem... cena pewno ok. 120z ta?

Napisane Mar 31, 2011, 10:25 pm
mikipawlak

mikipawlak

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mikipawlak zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

masur1 powiedzia(a):
Pewnie takie same blaty b璠 jak minirampy co r闚na sie z szybkim rozwarstwianiem... cena pewno ok. 120z ta?

Na skate-europe kosztuj 149z:D

Napisane Apr 1, 2011, 12:58 pm
masur1

masur1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to masur1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mikipawlak powiedzia(a):
masur1 powiedzia(a):

Na skate-europe kosztuj 149z:D

no to te 29 z grip ;]

Napisane Apr 1, 2011, 4:43 pm
Miliard31

Miliard31

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Miliard31 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

To co , wie kto ju co na temat tych 這篡sk bo mam zamiar kupi ale nie wiem czy warto ?? Najbardziej mnie interesuj ABEC 5 i 7 wi璚 jak kto ma to prosz o opinie ^^)
Z g鏎y thx  :cyclops:

Napisane Apr 3, 2011, 12:21 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

[quote=Miliard31]To co , wie kto ju co na temat tych 這篡sk bo mam zamiar kupi ale nie wiem czy warto ?? Najbardziej mnie interesuj ABEC 5 i 7 wi璚 jak kto ma to prosz o opinie ^^)
Z g鏎y thx :cyclops:[/quote

Kupuj cz這wieku i si nie zastanawiaj !!

M鎩 brat je ma i ja je mam cz這wieku tak popylaj 瞠 szok !

Napisane Apr 3, 2011, 1:49 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Kupi貫m sobie osobi軼ie abec 5 i lipa!!! po nieca造ch 2 tyg. jazdy zacz窸y si rozpada ;/
3 za chwle si rozpadn bo wianki si roz陰czy造;/
Os這nki wypadaj itp.

Nie polecam za tak cene mo積a mie 2 paczki rush mo瞠 i je trza cz瘰to smarowa ale trudno, na wi璚ej wystarcz.

Napisane Apr 9, 2011, 6:17 pm Ostatnio edytowane Apr 9, 2011, 6:17 pm przez farmerTOM
onedollar

onedollar

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to onedollar zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a jak z k馧kami bo za tak cen kusz tylko nie wiem jak si sprawuj ma je mo瞠 kto ?

Napisane Apr 9, 2011, 6:53 pm
sutasky

sutasky

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sutasky zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

farmerTOM powiedzia(a):
Kupi貫m sobie osobi軼ie abec 5 i lipa!!! po nieca造ch 2 tyg. jazdy zacz窸y si rozpada ;/
3 za chwle si rozpadn bo wianki si roz陰czy造;/
Os這nki wypadaj itp.

Nie polecam za tak cene mo積a mie 2 paczki rush mo瞠 i je trza cz瘰to smarowa ale trudno, na wi璚ej wystarcz.
  m闚isz o malitach??

Napisane Apr 12, 2011, 3:06 pm
johny1

johny1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to johny1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

k馧eczka podobne do tych z DGK. Jak dla mnie ok. Na jeden sezon Ci starcz. :)

Napisane Apr 13, 2011, 11:53 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja