Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » Malita- decki, k馧ka i 這篡ska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Malita- decki, k馧ka i 這篡ska
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Elo.
W豉郾ie wysz造 decki mality 這篡ska i k馧ka opisujcie jak to si sprawuje ;D

Napisane Mar 16, 2011, 9:51 pm
sutasky

sutasky

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sutasky zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

bo mi je farmerTOM poleci a teraz pisze 瞠 lipa

Napisane Apr 13, 2011, 1:03 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

sutasky powiedzia(a):
bo mi je farmerTOM poleci a teraz pisze 瞠 lipa

Wiem sry ale pisa貫m 瞠 nie wiem jak z wytrzyma這軼i

Napisane Apr 13, 2011, 1:33 pm
damianSB

damianSB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to damianSB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam od dw鏂h dni blat Malita model fighter i jestem bardzo zadowolony.Deska ma du瞠go popa i wygl康a solidnie jednym s這wem POLECAM  ^^)

Napisane Apr 14, 2011, 11:17 am
1adam1

1adam1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jak masz ja 2 dni to co mozesz o niej wiedzie? szkoda s堯w...

Napisane Apr 14, 2011, 2:18 pm
damianSB

damianSB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to damianSB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

1adam1 powiedzia(a):

Jak na niej je盥瞠 to chyba czuje czy ma du瞠go popa czy nie.

Napisane Apr 16, 2011, 9:23 am Ostatnio edytowane Apr 16, 2011, 9:24 am przez damianSB
konopskate7

konopskate7

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

damianSB powiedzia(a):
1adam1 powiedzia(a):

Jak na niej je盥瞠 to chyba czuje czy ma du瞠go popa czy nie.

Ale nie wiesz czy jest wytrzyma豉  ?

Napisane Apr 16, 2011, 9:31 am
macc1998

macc1998

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to macc1998 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a koleczka warto?

Napisane Apr 16, 2011, 2:20 pm
czarek121

czarek121

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to czarek121 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mnie dziwi troszke to ze lozyska abec7 kosztuja tyle samo co abec 9. nie sadzicie ze to dziwne? :thinking:

Napisane Apr 21, 2011, 11:28 am
koszulowy

koszulowy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to koszulowy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

macc1998 powiedzia(a):
a koleczka warto?

warto
Kumpel ma 53 mm kolo z faj na niebieskim tle na obrazku
W po陰czeniu z shake junt abec 5 鄉iga si nieziemsko ! Odepchniesz si dwa razy i po zwyk造m asfalcie z 300 metr闚 poci郾ie, wi璚 GOR。O POLECAM !

Napisane May 3, 2011, 10:04 pm
koszulowy

koszulowy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to koszulowy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Widzia貫m kilka malit w akcji, z tego co widzia貫m to 鈔edni pop :/
Ale zaraz mnie zjad 瞠 si wypowiadam a sam nie je寮zi貫m :/

Napisane May 4, 2011, 6:52 pm
kancio96

kancio96

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kancio96 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

szyszuner powiedzia(a):
za tydzien mo瞠 b璠 mia deck mality. zobaczymy jak sie sprawuje...
niekupuj mi poszla po tyg wszedzie rozwarstwiona

Napisane May 4, 2011, 7:49 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kancio96 powiedzia(a):
szyszuner powiedzia(a):
za tydzien mo瞠 b璠 mia deck mality. zobaczymy jak sie sprawuje...
niekupuj mi poszla po tyg wszedzie rozwarstwiona

To mnie zdemotywowa貫, mam j na razie jeden dzie, no ale zobaczymy.

Napisane May 4, 2011, 8:32 pm
masur1

masur1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to masur1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

koszulowy powiedzia(a):
macc1998 powiedzia(a):
a koleczka warto?

warto
W po陰czeniu z shake junt abec 5 鄉iga si nieziemsko ! Odepchniesz si dwa razy i po zwyk造m asfalcie z 300 metr闚 poci郾ie, wi璚 GOR。O POLECAM !

http://www.profilebrand.com/funny-pictures/category/cartoons/704_cool-story-bro-wrestler.gif

Napisane May 4, 2011, 10:29 pm
masur1

masur1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to masur1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

koszulowy powiedzia(a):
masur1 powiedzia(a):
koszulowy powiedzia(a):
macc1998 powiedzia(a):
a koleczka warto?

warto

http://www.profilebrand.com/funny-pictures/category/cartoons/704_cool-story-bro-wrestler.gif

Co nie tak, kole磬o ?
A 鄉iga貫 mo瞠 na k馧eczkach mality z shake junt 5 ? Nie ? Wi璚 trzym piz**

300 metr闚? to chyba z g鏎ki przy wietrze w plecy... 鄉igam na minirampach z shake juntami 7 i z g鏎ki tyle ujebie, na flacie to mo瞠 z 70 m... na marmurze...

Napisane May 5, 2011, 11:43 pm
damian1843

damian1843

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to damian1843 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak chcecie kupi co mality NOWEGO to ja mam koszulki o 10 z taniej i deski o 10 z taniej + grip gratis 

jak co to pisa na damianmatla@wp.pl  ;)

Napisane May 10, 2011, 10:51 pm
mulen

mulen

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mulen zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Chlopczyki ja testowalem deseczke mality mam ja juz 2 tydzien i katuje dzien w dzien popek miazdzy i ogolnie fajna na rureczce siedzi jak lala w clubie pozdr all

Napisane May 11, 2011, 8:13 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mulen powiedzia(a):
Chlopczyki ja testowalem deseczke mality mam ja juz 2 tydzien i katuje dzien w dzien popek miazdzy i ogolnie fajna na rureczce siedzi jak lala w clubie pozdr all

Podbijam, przez te posty sie troche wystraszy貫m. Jednak piaty dzie katuje j w prawo i w lewo i wszystko w jak najlepszym porz康ku. Profil jest mo瞠 za du篡, ale i tak bardzo dobrze sie je寮zi.

Napisane May 11, 2011, 9:07 pm
anonim

anonim

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to anonim zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mality to minirampy z grafik (m闚i o technologii wykonania, nie konkretnych wymiarach)

Napisane May 12, 2011, 4:54 pm
Freesz

Freesz

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Freesz zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

http://vimeo.com/23587037 filmik z test闚 mality.

Osobi軼ie posiadam ten blat i jest SUPER, wszystko ok, nic z貫go si z ni nie dzieje (po miesi帷u regularnej jazdy...) POLECAM!!!

*Napisane May 13, 2011, 2:56 pm
masur1

masur1

Member
Wy鈍ietl posty

"Adam: Tak, wreszcie znale幢i鄉y dobr firm, kt鏎a produkuje deski na ca造 鈍iat i zaopatruje najwi瘯sze skate’owe marki.

Wiktor: Czy orientujesz si jakie jeszcze deski s produkowane w tej fabryce?

Adam: To jest ca豉 lista firm, kt鏎ych deski s tam produkowane, m.in.: Zero i Mystery. W tym samym miejscu robimy tak瞠 ko豉, podobnie zreszt jak firma Spitfire.:))"

Napisane May 24, 2011, 10:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja