Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » Malita- decki, k馧ka i 這篡ska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Malita- decki, k馧ka i 這篡ska
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Elo.
W豉郾ie wysz造 decki mality 這篡ska i k馧ka opisujcie jak to si sprawuje ;D

Napisane Mar 16, 2011, 9:51 pm
handy

handy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to handy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

bzdura ZERO i MISTERY z ca豉 pewno軼i nie produkuje desek w Chinach (jak ma to miejsce w przypadku desek Mality) Jamie Thomas ma swoj fabryk w Meksyku a jak pewnie ka盥y kto mia desk z tej fabryki widzia 瞠 na  dechach ZERO jest MADE IN MEXICO.

Napisane May 25, 2011, 10:37 am
bartek231

bartek231

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bartek231 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

handy powiedzia(a):
bzdura ZERO i MISTERY z ca豉 pewno軼i nie produkuje desek w Chinach (jak ma to miejsce w przypadku desek Mality) Jamie Thomas ma swoj fabryk w Meksyku a jak pewnie ka盥y kto mia desk z tej fabryki widzia 瞠 na  dechach ZERO jest MADE IN MEXICO.
sk康 wiesz ze malita zaopatruje sie w deski z chin?

Napisane May 25, 2011, 11:22 pm
pablo007

pablo007

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to pablo007 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kupi貫m niedawno k馧ka i 這篡ska. K馧ka jak na razie kozackie, natomiast 這篡ska s豉bo. Mam abec 5 i je盥膨 dobrze, ale po 2 tyg jedno si rozsypa這 ca貫, po miesi帷u kolejne i kilka innych ju zgubi這 te os這nki i koronke(nie jestem pewien czy tak to si nazywa) ale wida kulki. Zawsze szybko mi si sypa造 這篡ska, ale tak szybko jak mality to chyba 瘸dne. peace

Napisane May 30, 2011, 12:56 pm Ostatnio edytowane May 30, 2011, 12:57 pm przez pablo007
xkarolinax

xkarolinax

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to xkarolinax zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

hej, mam zamiar kupic deck malita pilot, i nie wiem czy zdecydowac sie na niego, polecilibyscie ?

Napisane Jun 18, 2011, 4:01 pm
handy

handy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to handy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

bartek231 powiedzia(a):
handy powiedzia(a):
sk康 wiesz ze malita zaopatruje sie w deski z chin?
Nie b璠 ci t逝maczy sk康 wiem. Niech argumentem bedzie dla ciebie to 瞠 nie s to deski z tej samej fabryki co ZERO i Mistery deski z tej fabryki maja na wierzchu naklejke MADE IN MEXICO, sprawd SK* MAFIE, DEATHWISHA, BAKERA < MISTERY I ZERO s to dechy z tej samej fabryki. A jak zapewne widzia貫s te deski MALITY  te nie maja tego. Nie po to Thomas wybudowa fabryk w Mexyku aby robi swoje deski w  fabrykach w Chinach. Po za tym maj帷 desk Mality w r瘯u 豉two rozkmini 瞠 jest to Chi雟ki produkt po za tym szybko si sypi. Elo

Napisane Jun 18, 2011, 4:52 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2011, 4:53 pm przez handy
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wysz豉 nowa seria deck闚 posiada kto?

Napisane Oct 11, 2011, 7:41 pm
karolsk8

karolsk8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dzi malita mi p瘯豉 na tailu je寮zi貫m na niej od kwietnia. Tak czy siak polecam, 豉dny pop, nie kruszy si. P瘯 na tailu od skakania przez takiego boxa wysoko嗆 4 blaty ci篥ki strasznie zachaczy貫m truckiem tylnim i boks przygni鏒 taila i p瘯 :D

Napisane Oct 15, 2011, 7:06 pm
Rap91

Rap91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Rap91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Deseczki malita jak najbardziej TAK, jeszcze si zbyt dobrze nie udzieli造 spo貫czno軼i, ale s naprawd dobre.

Napisane Oct 31, 2011, 8:40 pm
matt140

matt140

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to matt140 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ostatnio mi doszed deck mality (z 2011 serii) 7,875" I je寮zi si jak narazie dobrze . ;)
Przesiad貫m si na ni z cliche i musia貫m si przyzwyczai bo malita jakby twardsza jest i og鏊nie jak dla mnie inaczej si je寮zi. Troch jak na amoku.
Profil i ca豉 reszta bez zarzut闚.
Opisz gdzie za 5 miesi璚y jak si trzyma jak narazie jestem na TAK :D.

Napisane Dec 15, 2011, 7:16 pm
Makiera

Makiera

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Makiera zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kancio96 powiedzia(a):
szyszuner powiedzia(a):
za tydzien mo瞠 b璠 mia deck mality. zobaczymy jak sie sprawuje...
niekupuj mi poszla po tyg wszedzie rozwarstwiona

ja spieralem sie z swoim ziomkiem ktora deska jest wytrzymalsza nervous czy malita takze zaraz mu powiem ze nie mial racji :) dzieki za info!

Napisane Dec 16, 2011, 10:34 am
element345

element345

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to element345 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja posiadam deck mality Plane Sea 7.625 z nowej kolekcji.
Dosta貫m go w tym roku na gwiazdk dlatego jeszczgo nie testowa貫m.
Gdy przetestuj dam zna.

Napisane Dec 29, 2011, 6:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja