Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » kolczyki u dziewczyn

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
kolczyki u dziewczyn, tak czy nie i dlaczego!?
pistacyjka

pistacyjka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pistacyjka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hej wszystkim mam pytanko zwłaszcza do chłopaków na portalu. Powiedzcie mi co sądzicie o kolczykach u dziewczyn?? Podobają wam się czy nie i dlaczego?? I gdzie waszym zdaniem wyglądają ładnie
( dla niedoinformowanych można robić kolczyki naprawde w różnych miejscach...np pomiędzy palcami na dłoni...
ale też bardziej standardowe takie jak nos brew warga dolna czy górna pępek ) Pliss piszcie BleSs...

*Napisane Dec 23, 2005, 7:25 pm
spodek

spodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie bardzo podoba na nosie (jakiś taki świecący i mały)

Napisane Dec 23, 2005, 7:28 pm
napomniq

napomniq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to napomniq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście nie podobają mi się kolczyki ponieważ... bo tak, chyba że w óhu :alien:

Napisane Dec 23, 2005, 7:30 pm
Epicentrum

Epicentrum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Epicentrum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie sie podobaja kolczyki w pępku... lub w nosie.... fajnie to wygląda przynajmniej tak mnie sie wydaje... =) pozdro dla pistacyjki...

*Napisane Dec 23, 2005, 7:31 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm ja mam JAK NARAZIE tylko przeklute uszyy ale w jednym mam jeszcze jedna dziurke u gory uszka. Moja kolezanka ma w pepkuu i fajnie to wyglada ;] Tesh nad tym myslee chociaz osobiscie podobaja mi sie takze male symboliczne tatuaze. Sa sexy  ;) ;) ;)

*Napisane Dec 23, 2005, 7:33 pm
MATTU

MATTU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MATTU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napomniq powiedział(a):
osobiście nie podobają mi się kolczyki ponieważ... bo tak, chyba że w óhu :alien:

w óhu moga być :alien:

Napisane Dec 23, 2005, 7:34 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie podobaja w pepku u dziwczyn a ja sam mam jednego  uchu

Napisane Dec 23, 2005, 7:35 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm... w brwi albo w języku (fajnie się wtedy całuje :)) Ogólnie kolczyki mogą być ;) Tatuaże też bardzo fajne.... np. gdzieś na brzuszku.... mniam ;)

Napisane Dec 23, 2005, 7:36 pm
ktlbmx

ktlbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ktlbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziewczymy z kolczykami w języku, nosie, uchu, pępku ładnie wyglądają moim zdaniem. ale bez przesady.

Napisane Dec 23, 2005, 7:40 pm
pistacyjka

pistacyjka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pistacyjka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a w wardze????
bo widze że większości podoba się w pępku....
a co myślicie o kolczyku w wardze ????

Napisane Dec 23, 2005, 7:43 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nic przeciwko nie mam:) ale najbardziej nie podoba mi sie na jezyku ( jak mozna jesc albo robic inne zeczy:))
wiec ogulnie mi sie podoba
a co do "dziwnych miejsc" to kolczyka w pewnym intywnym miejscu nic nie przebije!!! albo na sucie to tez przesada:P

Napisane Dec 23, 2005, 7:44 pm
spodek

spodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W wardze też jest spoko ale w nosie lepiej

Napisane Dec 23, 2005, 7:45 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Waga odpada ;) Bardzo niepraktyczne ;)

Napisane Dec 23, 2005, 7:45 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pistacyjka powiedział(a):
a w wardze????
bo widze że większości podoba się w pępku....
a co myślicie o kolczyku w wardze ????

warga odpada tak samo jak na jezyku:) z tych samych przyczyn:)

Napisane Dec 23, 2005, 7:46 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam przekłute uszy, w tym jedno ucho w dwóch miejscach (jeszcze pewnie dorobię w nim parę dziurek :D) i myślę o kolczyku w pępku bo fajnie wygląda...
Podobają mi się też kolczyki w nosie, ale tylko jak ktoś ma zgrabny nosek, inaczej szpecą.

Napisane Dec 23, 2005, 7:46 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Wszystko z umiarem i rozsądkiem"
Każdy kto chce sie kolczykować powinien obiektywnie wyznaczyć granice rozsądku i umiaru:alien:

Napisane Dec 23, 2005, 7:47 pm
spodek

spodek

Member
Wyświetl posty

sXe powiedział(a):
Ja mam przekłute uszy, w tym jedno ucho w dwóch miejscach (jeszcze pewnie dorobię w nim parę dziurek :D) i myślę o kolczyku w pępku bo fajnie wygląda...
Podobają mi się też kolczyki w nosie, ale tylko jak ktoś ma zgrabny nosek, inaczej szpecą.

daj sobie na nosek jeżeli masz zgrabny

Napisane Dec 23, 2005, 7:48 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi to wszystko jedno czy dziewczyna ma kolczyki czy nie

Napisane Dec 23, 2005, 7:50 pm Ostatnio edytowane Dec 23, 2005, 7:50 pm przez bula1111
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a niech sobie ma kolczyka ale niektore maja nawet w jezyku i to sporych rozmiarow nie wiem czy przeszkadza czy nie ale jak tu sie całować hehe z kolczykiem w jezyku wlasnie. w nosie uchu niech sobie ma ale niektore mają w uchu okrąg o promieniu 4 cm . w nosie hmm zalezy jaki bo niektore nie są zbyt ciekawe no i kolczyk musi pasowac do calej kreacji osoby noszacej ten oto wytwór

Napisane Dec 23, 2005, 8:00 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Jeśli ten w języku jest nie za duży to właśnie bardzo fajnie się tak całować ;)

Napisane Dec 23, 2005, 8:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja