Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprz皻 » [peda造] Alu czy PC ?

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
[peda造] Alu czy PC ?, wyb鏎
konopskate7

konopskate7

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Chcialem si zapyta bo mam zamiar kupi peda豉 i nie wiem czy brac cr-mo czy pc . Jak cr to te  Octane One    a jak PC to te    Dartmoore

Napisane Mar 27, 2011, 11:59 am
Karas93

Karas93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Karas93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ani jedne, ani drugie.

Dartmoor ma og鏊nie sk豉be peda造, zreszt na bmx.pl masz wiele o tym.

Octane One z w豉snej autopsji wiem, 瞠 p瘯aj.

Bierz jakie PC, aczkolwiek co pokroju Animal.

Napisane Mar 27, 2011, 5:36 pm
Opik

Opik

Moderator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Opik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak masz jaki tam styl jazdy i twoje skaknie nie przypomina rzucaniem worka z ziemniakami to pc Octane dadz rad. Bli幡iacze modele dartmoor闚

Napisane Mar 27, 2011, 6:28 pm
BMXRIDER9

BMXRIDER9

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BMXRIDER9 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja polecam PC

Napisane Mar 27, 2011, 9:49 pm
Karas93

Karas93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Karas93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Opik powiedzia(a):
jak masz jaki tam styl jazdy i twoje skaknie nie przypomina rzucaniem worka z ziemniakami to pc Octane dadz rad. Bli幡iacze modele dartmoor闚

Starcz pegi, oraz murki.

Napisane Mar 27, 2011, 9:54 pm
konopskate7

konopskate7

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

A z pc to jakie firmy dobre opr鏂z animala ? Bo animala znalaz貫m te Animal . Innych nie znalazlem na razie . S造sza貫m te 瞠 PRIMO robi dobre geje PRIMO

Napisane Mar 28, 2011, 9:11 am Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 12:39 pm przez konopskate7
konopskate7

konopskate7

Member
Wy鈍ietl posty

I o najwazniejszym bym zapomnia. :/ Co s康zicie o NS Aerialach ? :)

Napisane Mar 28, 2011, 12:41 pm
Karas93

Karas93

Member
Wy鈍ietl posty

Primo, jak Primo, sza逝 ni mo.

A tak serio, to najlepsze peda造 z PC :

Odyssey Twisted PC - czarne/bia貫 te pierwszej generacji. Te starsze to ju plastelina.
Mia貫m Twistedy Cleary, za豉twi貫m je w 2 miesi帷e. Od 2 sezon闚 mam Twistedy 1generacji i jest idealnie.

Animale/Eclat - bo, to s te same peda造, z innym logiem i kszta速em pina.

Shadow'y

Fly Ruben Grafitowe

O NS'ach Ci nic nie powiem, s造sza貫m jedynie, 瞠 ogarniaj - ale to wiesz, ja nie potwierdze.

Edit :
&Down

Nie ma za co, od tego jest forum:)
Stawiaj flach, trzeba opi;)

Napisane Mar 28, 2011, 4:19 pm Ostatnio edytowane Mar 29, 2011, 11:48 pm przez Karas93
konopskate7

konopskate7

Member
Wy鈍ietl posty

Dzieki wielki wczoraj juz zamwoilem odysseye twisted PC bia貫 :* xD

Napisane Mar 29, 2011, 7:37 am
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja