Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Ipod touch ;(

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ipod touch ;(, gry
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie mam ogromny problem :D. I z tym łączy się pytanie , ponieważ posiadam ipoda 4g 32gb i chciałbym sobie na niego wgrać gry lecz niechce podawać numeru karty kredytowej bo jej po prostu nie posiadam , a rodzice niechcą dać :P. Możecie mi powiedzieć skąd moge takowe ściągnąc i wgrać do mojego ipoda .

Ściągnełem z 4 gry wszystko ok proboje je wgrac przez i tunesa i wyskakuje mi błąd i lipa :( nie mam gier.

Bardzo proszę o pomoc ! ;(

Napisane Mar 27, 2011, 3:30 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

plz help : (

Napisane Mar 27, 2011, 3:45 pm
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pobierz program do wgrywania gier i muzyki bo itunes to góóóóóównooo
po drugie poszukaj w google
po trzecie , nie zebym zazdroscil ale touch i nano 6g to najgorsze ipody.

Napisane Mar 27, 2011, 4:01 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Irek98 powiedział(a):
pobierz program do wgrywania gier i muzyki bo itunes to góóóóóównooo
po drugie poszukaj w google
po trzecie , nie zebym zazdroscil ale touch i nano 6g to najgorsze ipody.
. Taczka jest najlepszym ipodem pod wzgledem grania muzyki ,jest praktycznie wszystko majacy , wiec nie rozumiem (poczytaj sobie na forach). Ale ten temat jest o czym innym :)

Napisane Mar 27, 2011, 4:23 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O ile wiem, to Ipod służy do słuchania muzyki, a nie grania.
Jakość dźwięku Touch 4, nie jest nic lepsza, aniżeli w Ipod Nano 1gen.
Znajomy ma 4kę, ja mam nano 1gen i jest praktycznie to samo.
Może fakt, że w korektorze masz więcej ,,bajerów'', ale podstawowe w nano 1 i tak są dobre.

Jeśli potrzebujesz gier - kup sobie psp i spadaj.
Jeśli potrzebujesz wifi - kup sobie psp i spadaj.
Jeśli potrzebujesz wyrywać gimbusiary na Ipoda, to i tak spadaj.

Nie, nie zazdroszcze Ci Ipoda, zdecydowanie wolę swój 1gen + telefon, który ogarnia internet lepiej, niż Apple, ma więcej funkcji i jest mniej ,,mułowaty''.
O aparacie w Ipodzie nie wspominam, bo to moim zdaniem zbrodnia, Apple powinno dostać dożywocie za ten pomysł. I poczekamy, do pierwszego upadku, który Ipod jest lepszy, czy Touch, czy zwykłe, ,,szare gówno''.

+ bonus

http://www.jumpstartmypc.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/Broken_ipod_touch.jpg

+ bonus 2

http://www.youtube.com/watch?v=Az-Is38xHA4&feature=related">http://www.youtube.com/watch?v=Az-Is38xHA4&feature=related" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326">

Co do tematu, tak jak ktoś powyżej, znajdź program inny, niż Itunes.
Itunes ssie;)

Napisane Mar 27, 2011, 5:29 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 5:38 pm przez Karas93
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi nanos spadl z biurka - nic .

dobra , uzylem google . nie pograsz se chyba ze  kupisz na appstore

Napisane Mar 27, 2011, 6:09 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 6:09 pm przez Irek98
jgavron

jgavron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jgavron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rozumiem ze słowa jailbreak, cydia, installous są dla was obce?

iPod Touch działa tylko z iTunes (z czego mi wiadomo)

Jeśli chcesz by legalny to po prostu robisz konto w iTunes bez karty kredytowej (jest tam taka opcja) a potem dokupujesz karty iTunes (ładujesz konto jak komórkę).

Napisane Mar 27, 2011, 6:23 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 6:29 pm przez jgavron
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

jgavron powiedział(a):
Rozumiem ze słowa jailbreak, cydia, installous są dla was obce?

iPod Touch działa tylko z iTunes (z czego mi wiadomo)

Jeśli chcesz by legalny to po prostu robisz konto w iTunes bez karty kredytowej (jest tam taka opcja) a potem dokupujesz karty iTunes (ładujesz konto jak komórkę).

Kolego.. :D Problem tkwi w tym , że  ja chciałbym ściągnąc tylko te gry za free z 4-5 bez podania numeru karty nie jest to możliwe ; (

Napisane Mar 27, 2011, 6:37 pm
jgavron

jgavron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jgavron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A masz konto w iTunes?

Napisane Mar 27, 2011, 6:42 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do kolegi karas93.

Dla Ciebie iPod sluży do słuchania muzyki. Dla mnie też. Ale nie neguj potrzeb innych osob, oni lubią miec wodotrysk i masażer.
Parę wybranych subiektywnie cech wyższości toucha nad nano 1g.:
- czas działania
- wyświetlacz
- pojemność.

Wady:
-cena
-wodotrysk
- dla niektorych brak mozliwosci wgrania Rockboxa(tj, w starych nano można)

Dla mnie to tyle. Inni fanboje tacza pewnie widzą inne, dla mnie one nie istnieją. Dla mnie nie istnieje 1-2g nano, bo mają maksymalnie 8GB, a dla mnie to za mało.

i jeszcze 2 fakty dla których nie mam co z Tobą rozmawiać więcej na ten temat:
-uważasz, że korektor w iPodach jest dobry
- uważasz, że touch 4g(niewazne, jakikolwiek) brzmi tak jak stary nano.

Dziękuję, żegnam.
Po prostu jesteś głuchy.

Edit:
A, i jeszcze do kolegi Irek98:
Wybacz, ale jakie masz kryteria oceny iPodów? Bo chyba nie dźwięk. 'najlepsze' są  nano 1,2,6g, video 5, 5.5g oraz wszystkie tacze 2,3,4.

Napisane Mar 27, 2011, 7:32 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 7:35 pm przez wrq
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakim cudem osoba, pracująca w studiu nagraniowym, może mnieć słaby słuch - nie wiem, nawet nie mam zamiaru. Jednak nie jeden chciałem tam pracować, a jakoś mnie wybrali.

Jeśli chodzi o czas działania, mi Nano 1g trzyma ze spokojem 2 dni słuchania, pokroju dojazd do szkoły (23km), powrót. jazda na rowerze, dojazd do pracy, powrót. Moim zdaniem to starczy, zważając ile lat już ma już ten Ipod.

Mówisz, że dla Ciebie istnieje jedynie pojemność +8GB.
Teraz powiedz, ile tak zajmuje muzyka, której słuchasz na codzień, a od święta.
Obstawiam, że nawet nie 1.5GB.

Pisząc o korektorze, w Ipodzie, miałem na myśli fakt, że w 1g jest mniej rozbudowany, aniżeli w Touch 4g, aczkolwiek i tak wielkiej różnicy nie ma, więc ten z 1g wystarczy.

Uważam, że Touch 4g nie gra nic lepiej, niż Nano 1gen - porównywałem swojego, z Touchem 4g znajomego - na tych samych słuchawkach, dokładniej Sennheiser HD438.
Różnica jest tak nie wielka, że nikt normalny, komu zależy jedynie na muzyce, nie dopłaci takiej kwoty, jaką różnici Nano 1g, do Touch 4g.

Co do wyświetlacza, faktycznie w Nano 1gen jest marnej jakości, aczkolwiek przypominam, z jaką ideą powstały Ipody - muzyka.

Co do przewagi Toucha, nad Nano1g, zapomniałeś dodać :
-Zachwycające się dziewczyny, w gimnazjum.
-Lepszy design - bo to trzeba przyznać

Co do wad :
-Wyciągając Ipoda 1g, zastanawiasz się, co miał w głowie projektant, który tworzył jego design.

Napisane Mar 27, 2011, 9:51 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wybacz Karas, ale tak pierdzielisz, że aż postanowiłem się udzielić.

Po pierwsze, Twój argument, że Ipod może się łatwo rozwalić jest z dupy. Sam posiadam iphona, spadał mi z różnych wysokości, i na razie jest w prawie idealnym stanie. Mam pewne zastrzeżenia co do nierysującej sie szybki, bo u mnie się jednak troche porysowała, ale mniejsza z tym. Ktoś może wywalić telefon przez okno i nic mu się nie stanie, a komuś niefortunnie spadnie z szafki i sie wyświetlacz rozwali. I nie powiesz mi, że Apple robi nie wytrzymałe urządzenia

Po 2, po co się od razu spinasz, że chłopak chce mieć gry na swoim odtwarzaczu?
Cytuj:
O ile wiem, to Ipod służy do słuchania muzyki, a nie grania.

Wydaje mi się, że jesteś chyba nie idziesz za postępem technologicznym, bo teraz ipody bynajmniej nie służą tylko do słuchania muzyki. Zresztą co w tym złego, że chce pograć? Sam bardzo sobie to cenie, gdy gdzies czekam i moge sobie jakoś zabić czas. Zresztą kto powiedział, że to muszą być tylko gry? Jest multum aplikacji począwszy od sprawdzania pogody, przez sprawdzanie giełdy i swojego konta w banku, po zumi itp. To sie naprawde przydaje.

Cytuj:
Jeśli potrzebujesz wyrywać gimbusiary na Ipoda, to i tak spadaj.

Takie coś też jest kompletnie nie na miejscu, chłopak sie normalnie w swiecie spytał i od razu leci na niego hejt. I to bardzo wyrafinowany widze, równie dobrze mogę Ciebie osądzić po Twoim poście.

Cytuj:
Mówisz, że dla Ciebie istnieje jedynie pojemność +8GB.
Teraz powiedz, ile tak zajmuje muzyka, której słuchasz na codzień, a od święta.
Obstawiam, że nawet nie 1.5GB.

Jeżeli miałbym za kazdym razem, rano, zgrywać to czego będe słuchał dzisiaj to by mnie ch*j strzelił chyba. Mam całą muzyke w jednym miejscu. Fakt, większości odsłuchałem klilka razy i od 3 miesięcy nie słucham, ale nie masz tak czasem, że najdzie Cie zajebista ochota na jakiś kawałek? Albo jesteś na imprezie i mozesz puscic cos od siebie. Te kilka gb zawsze sie przyda. Weź jeszcze pod uwagę, ze mozna oglądac filmy na ipodach, a one nie są takie małe.

I co do przewagi starszych gen nad nowszymi. To oczywiste, ze jezeli komus w zupełnosci wystarcza kwadracik ze słabym wyświetlaczem, na którym zmiesci mu sie kilka uluboinych kawałków to będzie go miał, bo po co wydawac na cos innego (nie mówie, ze to cos złego, bo sam takiego posiadam, specjalnie do uprawiania sportu). Ale jeżeli komuś to nie wystarcza no to ---> nowsze gen

Napisane Mar 27, 2011, 10:11 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 10:13 pm przez Malijedrek
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Fakt, 3 razy spadnie Ci Twój Iphone, będzie dobrze, za 4 razem spadnie tak, że pęknie szybka na wyświetlaczu. Zobacz, swego czasu Nokia 3100 kąpała się ze mną we wannie, a do dziś leży w domu i jest sprawna. Mam teraz P1i, przez krótki czas, jaki go posiadam telefon spadał mi już dziesiątki razy, a jedynie się porysał. I nie piję tutaj do Apple, tylko do większości telefonów, z genialnym ,,szkiełkiem'', dzięki któremu telefon się nie ma rysać.

Może już jestem za stary, żeby zrozumieć rocznik 97, mimo, że nadal twierdzę, iż jestem gówniarz. Jednak wiem, z jaką myślą powstała szanowna seria Ipod, więc Twój argument, jest zarówno, jak i mój do dupy - odpuszczamy, czy licytujemy się dalej?

Co do wyrywania przezemnie gimbusów - o ile dobrze wiem, groził mi więzienie za takie dziewczyny, więc nie komentuje. Zresztą, jaka dziś poleci na Nano 1g, w dodatku 2g, a nie super bajerancki dysk zewnętrzny, służący Bóg wie do czego, wielkości pilota od telewizora.

Przykro mi, ja nie zgrywam muzyki codziennie - mam 2GB muzyki, którą słucham dosyć często.
Po co mi piosenka, której nie słucham od dawna, a mam świadomość, że jej nie odsłucham za szybko? Owszem, nachodzi mnie ochota, ale potrafię zmieścić na te 2GB wystarczająco muzyki, aby ona była zawsze wtedy, kiedy najdzie mnie ochota.

Jeśli uważasz, że na 2GB wejdzie ,,kilka pioseneczek'', to polecam policzyć sobie ile wejdzie, a potem się rzucać z takim argumentem.

Jak jestem na imprezie, na której nie stoję za konsolą, to nie puszczam nic, a na pewno nie z Ipoda. Na pewno wszyscy dobrze się bawią przy muzyce, z głośniczka, który daje podobnie, jak ten z kalkulatorów. Tutaj się nie śpi, tutaj jest bania! A jeśli stoję za konsolą, to mam zawsze zapas płyt.

Edit : Może starczy offtopu?

Napisane Mar 27, 2011, 10:27 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 10:28 pm przez Karas93
G0Nz00

G0Nz00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to G0Nz00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):

Ściągnełem z 4 gry wszystko ok proboje je wgrac przez i tunesa i wyskakuje mi błąd i lipa :( nie mam gier.

Bardzo proszę o pomoc ! ;(

Dobra, bo trochę offtop. Gry nie z app store można dodawać tylko po Jailbreak'u czyli zhakowaniu. A żeby założyć konto nie potrzeba wcale karty, na 100% jest gdzieś opcja bez karty. Poczytaj dokładnie na http://myapple.pl. Tam jest wszystko.

@Edit: http://support.apple.com/kb/HT2534?viewlocale=pl_PL

Napisane Mar 27, 2011, 10:30 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 10:32 pm przez G0Nz00
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najpierw do Karas93,
miło, że masz ciekawą pracę. Zazdroszczę(choć nie szukam pracy, bo 'jestem studentem'). Ale jednak są osoby które mianują się muzykami, a za grosz nie mają słuchu. Poza tym, chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze inną stronę owego słuchu: umiejętność wychwytywania różnic brzmienia sprzętu audio. Innymi słowy, taka zdrowa audiofilia. To miałem na mysli, mówiąc o głuchocie, więc bez obrazy. Czyli pewnie masz rację, że większości to wszystko jedno. Ale nie jest prawdą mówienie, że one grają chociażby bardzo podobnie. Podobny to jest touch 2g. i touch 3g.

Co do żywotności baterii. Najczęściej używam video 5g. ver. 60GB. nie gra długo, a mi wystarcza. Co do pojemnosci. Te 60gb mi nie wystarcza. Choćby z tego tytułu, że ponad 90% plików z których korzystam, to format WAV. Takie więc 1,5GB to moje 3-4 albumy. A muzyki słucham praktycznie każdej, w zależności od okoliczności, tego co robię, humoru, wszystkiego.
Też tak uważam, że cena toucha jest z kosmosu. Ale jak widać są ludzie co to kupują. Zresztą, to nie jest jedyny taki odtwarzacz. Sony z serii X, Cowoj J3, i parę innych. One są tansze ? Ale to nie są tylko odtwarzacze muzyki, to coś więcej. My mamy inne priorytety, więc kupujemy coś, na nasze szczęście, tańszego ;)

A co do wymienionych przez Ciebie różnic miedzy omawianymi grajkami... pisałem o tych, które jestem w stanie zrozumieć, utożsamiać się z  nimi. Reszta jest nieporozumieniem.

A teraz odpowiedź z dedykacją dla koleki Malijedrek

"Wydaje mi się, że jesteś chyba nie idziesz za postępem technologicznym, bo teraz ipody bynajmniej nie służą tylko do słuchania muzyki." - baardzo się mylisz. Teraz iPody po prostu mają więcej wersji. Jest shuffle, nano, classic oraz touch. Dwa pierwsze nadal służą właściwie do słuchania muzyki. Classic jest typową 'mp-czwórką', czyli muzyka to nadal co najmniej połowa użyteczności. Tylko touch jest kombajnem.

A co do 'nowe/stare gen' ... pomijam design oraz inne specyficzne cechy starych iPodów. Nie są tak atrakcyjne jak nowe, ale wg mnie daleko im do brzydoty.  A poza wsrostem wszystkich mozliwych funkcji... brzmienie tez sie zmienia. Takim oto cudem, po nano 2g. była seria niewypałów. Teraz, nano w koncu doczekał się dobrych recenzji, swojej 6. wersji. Sam więc widzisz, nowsze nie znaczy lepsze... Podobnie z classicami, 6g to juz nie to samo co 5/5.5.

Napisane Mar 27, 2011, 10:30 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 10:50 pm przez wrq
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Po złamaniu Ipoda/Iphone traci się gwarancję, weź to pod uwagę.

Co do tego, o głuchocie - spoko, nie tak łatwo mnie obrazić, nie trafiłeś w czuł punkt.
Jedyna różnica, jaką zauważyłem, to fakt, że Touch 4g ma więcej mocy, za czym idzie fakt, że na dobrych słuchawkach nausznych, gra głośniej.

Ipod'y i Iphone'y mają to do siebie, że znaczną częśc ceny płaci się za znaczek - bynajmniej w Europie. Jeśli ma się zaufanego znajomego w stanach, to załatwienie sobie nowego Iphone, to rzecz około 600zł - tam to jest przeciętny telefon, dla szarego Kowalskiego.

Widać, że się znasz na sprzęcie, jesteś ogarnięty.
Ja mam zawsze jedyny problem z doborem adekwatnych słuchawek.
Zakręć się dobrze, to znajdziesz podobną pracę, siedząc kilka godzin (czasem nawet 2/3 starczą) w studio idzie się dobrze dorobić, w dodatku często wkręcasz się w dobre imprezy, poznajesz ciekawych ludzi. Tylko wiele wyrzeczeń ma połączenie liceum, wraz z pracą.
Sam długo w tym nie siedzę jeszcze, aczkolwiek już zauważam ogrome cięcie, jeśli chodzi o czas wolny.

Tym akcentem, najlepiej utnijmy tą dyskusję, do niczego nie będzie prowadzić.
Naszym priorytetem jest dźwięk, żeby zadowalał, znajdziesz też jak to znajdziesz audiofila, a znajdziesz kogoś, komu zależy na bajerach.

Jeszcze jedno, do Malijedrek - uwierz, sam przechodziłem w swoim życiu okres tego, że musiałem mieć telefon z bajerami, za najlepiej +1000zł, żeby czuć się z nim dobrze.
Teraz wystarczy mi jedynie qwerty, wifi, aby zadzwonił i wysłał sms - co i tak dla wielu jest dobrze. Spokojnie, to przechodzi prawie każdy. Z czasem nie będziesz musiał czekając włączać gry, dorobisz się samochodu, znajdziesz pracę i będziesz miał problem, żeby nawet posłuchać lepszej muzyki.

Napisane Mar 27, 2011, 10:44 pm
G0Nz00

G0Nz00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to G0Nz00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Po złamaniu Ipoda/Iphone traci się gwarancję, weź to pod uwagę.

W razie czego można odtworzyć oprogramowanie i cały JB znika :rolleyes:. W większości przypadków da się to zrobić.

Napisane Mar 27, 2011, 10:47 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 10:48 pm przez G0Nz00
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas po pierwsze, jeżeli 93 to Twój rocznik to jesteśmy w tym samym wieku. Nie chodzi mi o sam fakt wyrywania, tylko kto do cholery tak teraz robi? I czy uważasz, że jezeli ktos ma powiedzmy najnowszego iphona automatycznie kupił go dla lansu, żeby dupeczki wyrywać? Płytkie myślenie, nawet załozyciela tematu nie znasz.

Ok masz te 2GB. Z tego co zrozumiałem cenisz sobie jakość muzyki, podobnie jest ze mną. Dlatego też nie sciągam piosenek, czy nie konwertuje ich do mp3, mam większosc w bezstratnym formacie, inaczej lossless. Takie piosenki zajmują już troche więcej, więc jak np mam swój naprawde ulubiony ulubiony zespół, którego chce mieć całą dyskografię, to na reszte muzyki jest naprawde mało miejsca. Dlatego sądze ze 8GB jest git. Weź jeszcze pod uwage, ze w tych nowszych ipodach można oglądać filmy, grac, a to wszystko też zajmuje miejsce. W swoim shufflu mam 1gb i mi również wystarcza, mam tam tylko swoje ulubione piosenki, jednak na codzien nosze iphona z całą muzyka jaką posiadam i nie widze w tym nic złego. Skoro mam możliwość, to czemu tego nie wykorzystac?

Nie na każdej imprezie musi być konsola zajebiście wielkie głosniki i bóg wie co jeszcze. Jezeli jest zwykła posiadówa, czy pomniejsza impreza fajnie jest móc co popuszczac, ew dac znajomym zeby sobie cos tam znaleźli.

wrq, masz rację, chodziło mi bardziej o toucha, aplikacje do niego to juz nie jest dodatek, to jest jedna z ważniejszych funkcji.

Edit:

Karas, uwierz mi, że mam na co wydawać hajs. Wziąłem iphona bo mi go dali w abonamencie, co uważam za całkiem rozsądne, podoba mi się ten telefon, całkiem dobrze sprawuje sie jako odtwarzacz, ma kilka bajerów - mi pasuje. Po co miałem na siłe brac gorszy telefon, zeby to udowodnić jaki jestem zbuntowany? Iphone mi pasuje, dają mi go - to go biore.

Napisane Mar 27, 2011, 10:50 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 10:54 pm przez Malijedrek
nero73

nero73

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nero73 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tepe H**e . po co wam ipody na nich w tibiie nie pogracie hellol ..

kupcie sopie np palmtopa czy cus w tym stylu , ja mam i sobie gram w tibie ;ddd
mam 89 level i jestem nooo lifer l..

Napisane Mar 27, 2011, 11:04 pm
nero73

nero73

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nero73 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tepe H**e . po co wam ipody na nich w tibiie nie pogracie hellol ..

kupcie sopie np palmtopa czy cus w tym stylu , ja mam i sobie gram w tibie ;ddd
mam 89 level i jestem nooo lifer l..

Napisane Mar 27, 2011, 11:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja