Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Ipod touch ;(

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ipod touch ;(, gry
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie mam ogromny problem :D. I z tym łączy się pytanie , ponieważ posiadam ipoda 4g 32gb i chciałbym sobie na niego wgrać gry lecz niechce podawać numeru karty kredytowej bo jej po prostu nie posiadam , a rodzice niechcą dać :P. Możecie mi powiedzieć skąd moge takowe ściągnąc i wgrać do mojego ipoda .

Ściągnełem z 4 gry wszystko ok proboje je wgrac przez i tunesa i wyskakuje mi błąd i lipa :( nie mam gier.

Bardzo proszę o pomoc ! ;(

Napisane Mar 27, 2011, 3:30 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie skreślam z góry posiadaczy Iphone/Ipodów Touch, jeśli wiedzą, po co go kupili.
Mój ojciec sam jest posiadaczem Iphone 4g, tylko jemu on akurat jest potrzebny.
Zobacz ile można zrobić przez Iphone 4g, siedząc z dala od komputerów Apple - a jednak na nich.

Faktycznie, nie znam założyciela tematu, ale po stylu pisania można stwierdzić wiele rzeczy.
Albo nie skończył nawet rejonowego gimnazjum, albo jest życiowym ,,tłokiem'' - bez obrazy.
Obstawiam, że jest w młodym wieku, tak więc to drugie odstawiamy na bok.
Skoro 8GB jest wystarczającą pamięcią, to jednak Nano 1g jest wystarczający - wychodziły takowe, do 8GB.

Fakt oglądania filmów - zdecydowanie lepiej ogląda mi się je na kinie domowym, bądź nawet telewizorze, jeśli jestem w podróży, to nawet odtwarzacz DVD się lepiej sprawdzi, a koszt takowego dziś, to około 100zł, bądź dorzucą Ci za darmo do ubezpieczenia, jeśli dobrze trafisz.
Ciągle piszesz o tym graniu, jeśli jesteś takim maniakiem gier, dlaczego nie kupisz PSP?
Nie zajmuje wiele miejsca, gry mają lepszą fizykę, jest ich więcej, a na PSP gra się zdecydowanie lepiej.

Argument, pokroju ,,skoro masz możliwość, to dlaczego nie korzystać'' - słyszałem kiedyś coś podobnego, od okolicznego ćpuna, mówiącego o kokainie.

Mogłeś napisać, że chodzi o spotkanie, w małym gronie. Wybacz, ale mnie impreza wizualizuje się z czymś innym, niż drobnym melanżem, z ograniczonym gronie znajomych.
Odpowiedz mi tylko, czy do tego nie wystarczy najzwyklejszy telefon, który ma slot na karty pamięci, oraz odtwarzacz mp3? Nawet SonyEricsson W200i za 60zł spełni takie wymaganie.

Ja nie neguje tego, że posiadasz Iphone - wręcz przeciwnie, cieszy mnie, że naród nie wyjada ze śmietnika. Tylko pytanie, czy nie lepiej czasem kupić coś, co jest Ci potrzebne, a zaoszzędzone pieniądze wydać na coś pożytecznego, bądź nawet przepić na takowym melanżu, o jakim wspominałeś. Sam miałem telefon w abonamencie, jednak wziąłem Monte za 1zł, po czym sprzedałem go na allegro, kupując sobie nowe części do roweru.

Edit :

nero73 powiedział(a):
tepe H**e . po co wam ipody na nich w tibiie nie pogracie hellol ..

kupcie sopie np palmtopa czy cus w tym stylu , ja mam i sobie gram w tibie ;ddd
mam 89 level i jestem nooo lifer l..

Fajnie, a ja mam kochającą dziewczynę, wiernych przyjaciół i kolegów.

+BONUS, specjalnie dla kolegi Nero73

http://img841.imageshack.us/img841/9724/beztytuusc.png
Całe 2min dla Cb poświęciłem.

Napisane Mar 27, 2011, 11:15 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 11:26 pm przez Karas93
nero73

nero73

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nero73 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grzybek <3333333333333333333333333

Napisane Mar 27, 2011, 11:22 pm
G0Nz00

G0Nz00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to G0Nz00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):

Ciągle piszesz o tym graniu, jeśli jesteś takim maniakiem gier, dlaczego nie kupisz PSP?
Nie zajmuje wiele miejsca, gry mają lepszą fizykę, jest ich więcej, a na PSP gra się zdecydowanie lepiej.

No nie wiem, mam PSP i mam iPoda. Według mnie gry na ipoda(wyświetlacz retina) dorównują, a niektóre przewyższają grafiką, mają lepszą grywalność itp. Odkąd mam iPoda to PSP leży w półce rozładowane  :rolleyes:  Przeglądanie internetu na PSP to jedna wielka porażka, na ipodzie robi się to o wiele wygodniej. I od razu mówię, że nie jestem jakimś fanbojem "apla". Pozdro  ^^)

Napisane Mar 27, 2011, 11:29 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 11:30 pm przez G0Nz00
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Również miałem PSP. Miałem, bo odkąd mam Iphona, PSP leżało zapomniane, az je sprzedałem na allegro. Po prostu nie mam czasu bawić się w przechodzenie gier itd, a różne zabijacze czasu na Iphonie świetnie sie spisują, czy to czekasz w kolejce do lekarza, czy gdziekolwiek indziej. I nie chodzi mi tylko o gry, ale też o aplikacje. Na jaki inny telefon masz google maps z takim intuicyjnym interfejsem? Równiez mam aplikacje swojego banku, mam ciagły wgląd do swojego konta, też sie przydaje.

Cytuj:
Argument, pokroju ,,skoro masz możliwość, to dlaczego nie korzystać'' - słyszałem kiedyś coś podobnego, od okolicznego ćpuna, mówiącego o kokainie.

Wydaję mi sie jednak, że to zupełnie coś innego i porównanie troche bez sensu. Masz również możliwość skoczenia z mostu, albo przyjebania głową w sciane, czemu nie skorzystac?

Gdybym miał wybór - mieć gorszy telefon i pięć stówek zaoszczędzonych vs mieć Iphona i nie mieć dodatkowych pieniędzy to wybrałbym to pierwsze. Jednak, że mam maksymalny abonament, oferowali mi akurat ten telefon więc go wziąłem. Nie mam zamiaru sprzedawać, bo hajsu na gwałt nie potrzebuje, a telefon mi sie bardzo podoba.

A co do tych melexów jeszcze. To tak, cokolwiek by spełniło wymagania, ale że mam telefon i na nim całą muzyke, to taki przykład podałem, ze po prostu czasem lepiej mieć więcej tej pamięci.

Co do filmów się zgodzę, jednak jakby ktoś sie uparł to można zgrać te filmy - i od tego ma się te kilka GB pamięci

Napisane Mar 27, 2011, 11:53 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2011, 11:54 pm przez Malijedrek
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do Ciebie pytanie dlaczego nie skorzystać - Ty żyjesz tą teorią, nie ja.

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, którzy tego akurat potrzebują.
Jeśli mam coś mieć, bo miałem dobrą okazje, to nawet się tym wolę nie chwalić tym.
Lepiej wciskać samemu sobie, że akurat to potrzebowałeś.

O ile dobrze pamętam, to któraś z Omni ma dobre google maps.
Nie wiem, czy w błędzie nie jestem, ale na pewno w Omnii dostęp do banku, internet i inne tego typu aplikacje, jak pogoda, czy jakieś zbędne pie rdo ły są na poziomie.
Cena Omnii, to pewnie 1/3 ceny Iphone.

Fakt, WM muli, ale to był przykład, od ręki wyciągnięty.

Filmy na upartego, to mogę oglądać na P1i, ma wystarczający wyświetlacz, żeby na upartego to zrobić. Tylko po co, jeśli to nie sprawi większej przyjemności.

Napisane Mar 28, 2011, 12:09 am Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 12:12 am przez Karas93
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karaś piepr*ysz trzy po trzy temat jest  INNY !!
Mam PSP serfuje po sieci na oby dwóch i ipod sprawuje sie rewelacyjnie wogóle nie muli chodzi płynnie .
Myślisz , że jestem taki płytki żeby wyrywać laski na ipoda MYLISZ SIĘ !
Nie mam pojęcia na jakiej podstawie masz zamiar mnie obrażać... , spójrz sam w niektórych momentach masz prymitywny język..

Aha Dzięki Malijędrek za lekturę i Gonzoo również wielkie dzięki najbardziej mi pomogłeś , lecz umnie nie ma wersji none mam Visa , mastercard i AMEX i to wszystko :D

Napisane Mar 28, 2011, 2:05 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 2:07 pm przez ArTiK
G0Nz00

G0Nz00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to G0Nz00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz walne trochę offtopu, ale chyba mi wybaczycie... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że większość ludzi którzy tak ciskają po iPodzie/iPhone to nigdy nie mieli styczności z tymi produktami lub bawili się nimi przez minutę i wiedzą tyle co usłyszeli. Oczywiście nie mówię apple są zaje****e, niektóre rzeczy powinni dopracować, ale jest to naprawdę dobry telefon. Znam tylko 1 osobę, która narzeka na iPhone'a i sama go ma, reszta jest zadowolona.

Napisane Mar 28, 2011, 2:42 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 2:43 pm przez G0Nz00
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

A czy ja tam napisałem, że Ipod muli na internecie?
Nie? To czytaj ze zrozumieniem, bo masz z tym ogromny problem.
Porównaj mój styl pisania, do Twojego, to zrozumiesz, dlaczego stwierdziłem, że autor tematu jest osoba młoda, bądź wprost mówiąc - głupią, w dziedzinie redagowania tekstu.
Nie jestem wielkim pisarzem, nawet ja popełniam czasem głupie błędy, ale mi chodziło o styl, a nie o język rodem z pola wzięty, czy inne aspekty.

I nie powiesz mi, że gry na Ipoda/Iphone są bardziej grywalne, aniżeli na PSP.
A jeśli będziesz chciał mi to wmówić, to odpuść sobie od razu.

Sam ktoś to nazwał, nie wiem, czy przypadkiem nie Ty - to są proste czaso-zabijacze.
Internet w Iphone i Ipodach jest wygodniejszy, ponieważ jest dotyk - nic po za tym.

Napisane Mar 28, 2011, 3:11 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Karas93 powiedział(a):
A czy ja tam napisałem, że Ipod muli na internecie?
Nie? To czytaj ze zrozumieniem, bo masz z tym ogromny problem.
Porównaj mój styl pisania, do Twojego, to zrozumiesz, dlaczego stwierdziłem, że autor tematu jest osoba młoda, bądź wprost mówiąc - głupią, w dziedzinie redagowania tekstu.
Nie jestem wielkim pisarzem, nawet ja popełniam czasem głupie błędy, ale mi chodziło o styl, a nie o język rodem z pola wzięty, czy inne aspekty.

I nie powiesz mi, że gry na Ipoda/Iphone są bardziej grywalne, aniżeli na PSP.
A jeśli będziesz chciał mi to wmówić, to odpuść sobie od razu.

Sam ktoś to nazwał, nie wiem, czy przypadkiem nie Ty - to są proste czaso-zabijacze.
Internet w Iphone i Ipodach jest wygodniejszy, ponieważ jest dotyk - nic po za tym.

Myślisz , że jak będę w te gry grał dłużej niż 30 min (hahahah)
Do grania służy komputer , lub konsole do tego przystosowane

Napisane Mar 28, 2011, 3:13 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 3:13 pm przez ArTiK
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Do tego właśnie dążyłem.
Czyli zamiast Ipoda, starczy Ci odtwarzacz mp3/mp4, z wystarczającą pojemnością, oraz dobrą jakością dźwięku?

Napisane Mar 28, 2011, 4:15 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Karas93 powiedział(a):
Do tego właśnie dążyłem.
Czyli zamiast Ipoda, starczy Ci odtwarzacz mp3/mp4, z wystarczającą pojemnością, oraz dobrą jakością dźwięku?

Nie!! Lubie takie pierdoły taczka gra bardzo dobrze !

Chcociaż znacznie lepiej wypada przy niej Covon ale to juz audiofilska marka..

Ipod jest świetny i ciesze się , że go kupiłem..

Poza tym ma 32 gb akurat mam zapelnione muzyką 28 gb :)

Napisane Mar 28, 2011, 4:19 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Sam przyznałeś, że potrzebujesz go do pierdół, a nie z potrzeby posiadania internetu, gdziekolwiek nie jesteś, sprawdzania pogody, tudzież dostępu do konta bankowego ?
Czy mam tylko takie wrażenie;)

I gdzie ja do cholery napisałem, że Touch gra źle?
Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem.

Napisane Mar 28, 2011, 4:27 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 4:28 pm przez Karas93
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas ja bym na Twoim miejscu już sobie odpuścił. Wiesz, że jesteś starszy od kolegi, on tez kiedyś dorośnie i zmądrzeje. Nie ma co wojować i pokazywać swoją wyższośc na forum, można troche podyskutowac, ale po co próbować mu za wszelką cenę udowodnić, że jest się mądrzejszym? Wyczillujcie troche

Napisane Mar 28, 2011, 5:45 pm
SBwafel

SBwafel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SBwafel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zrobilem ze swoim ip ze mam wszystkie gry i aplikacje za free

Napisane Mar 28, 2011, 6:19 pm
G0Nz00

G0Nz00

Member
Wyświetl posty

SBwafel powiedział(a):
Ja zrobilem ze swoim ip ze mam wszystkie gry i aplikacje za free

Jailbreak kosi ;d. Odblokowuje większość zablokowanych rzeczy w iphone/ipod i wtedy iphone/ipod staje się kombajnem  :rolleyes:

Napisane Mar 28, 2011, 6:47 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2011, 6:47 pm przez G0Nz00
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
Karas93 powiedział(a):
Do tego właśnie dążyłem.

Nie!! Lubie takie *****ły taczka gra bardzo dobrze !

Chcociaż znacznie lepiej wypada przy niej Covon ale to juz audiofilska marka..

Ipod jest świetny i ciesze się , że go kupiłem..

Poza tym ma 32 gb akurat mam zapelnione muzyką 28 gb :)

cowon, mowisz, audiofilski ? Bo czemu :) ? Czym przewyższa Toucha ?

Eh, nawet nie odpowiadaj ;) pytanie retoryczne

Napisane Mar 28, 2011, 6:57 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Ogólnie zrobił się temat, pokroju odtwarzaczy, dlatego postanowiłem się pochwalic swoim szczęściem.

Stojąc w okolicy przystanku, paląc papierosa, znalazłem odtwarzacz MP4.
Jest to Samsung YP-S3, w kolorze czarnym. Jako, że mam jednak Ipoda, a od tego Samsunga nie posiadam nic, postanowiłem go wystawic na allegro.

Przy okazji dam link:)

KLIK

Napisane Apr 4, 2011, 5:43 pm Ostatnio edytowane Apr 4, 2011, 5:43 pm przez Karas93
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czyli chcesz zalogowac sie na itunes (appstore), zeby miec darmowe gry.
jest tam ukryta opcja, ktorej szczerze sam nie zauwazylem, <LINK> - tu jest filmik na YT jak to zrobic,

jak nie pomoze to szukaj w necie
np. "how to register on itunes without credit card", 

Napisane Apr 5, 2011, 9:58 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Dzięki Wszystkim !!!!!!

A Karas jak na swój wiek to jesteś lekko ułomny .

Dzięki :**

I DO KOSZA TEMAT już mam gierki na karte :)

Napisane Apr 6, 2011, 3:51 pm
mikolaj97f

mikolaj97f

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj97f zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):

Jeśli potrzebujesz gier - kup sobie psp i spadaj.
Jeśli potrzebujesz wifi - kup sobie psp i spadaj.
Jeśli potrzebujesz wyrywać gimbusiary na Ipoda, to i tak spadaj.

Itunes ssie;)

jak chcesz słuchać muzyki to kupujesz nano a jak chcesz mieć coś do wszystkiego to kupujesz touch

Napisane Sep 13, 2011, 9:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja