Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Ipod touch ;(

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ipod touch ;(, gry
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie mam ogromny problem :D. I z tym łączy się pytanie , ponieważ posiadam ipoda 4g 32gb i chciałbym sobie na niego wgrać gry lecz niechce podawać numeru karty kredytowej bo jej po prostu nie posiadam , a rodzice niechcą dać :P. Możecie mi powiedzieć skąd moge takowe ściągnąc i wgrać do mojego ipoda .

Ściągnełem z 4 gry wszystko ok proboje je wgrac przez i tunesa i wyskakuje mi błąd i lipa :( nie mam gier.

Bardzo proszę o pomoc ! ;(

Napisane Mar 27, 2011, 3:30 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):

A Karas jak na swój wiek to jesteś lekko ułomny .

Wyjaśnij, w czym się objawia moja ułomośc?
W tym, że do teraz twierdzę, że Taczka, to zwykła zabawka dla gimbusów, którzy zamiast mądrze wydac pieniądze, pakują w coś takiego?

Napisane Sep 14, 2011, 11:51 am
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas, Ty chyba dalej nie rozumiesz, że nie wszystko się kręci wokół Ciebie. To że Ty nie lubisz czerwonego, nie znaczy że inni też muszą tak czuć. Tak samo zrozum, że może komuś sie podoba ten iTouch i chce właśnie na niego wydać hajs, wcale nie woli zaoszczędzic troche pieniędzy i kupić coś porównywalnego jakościowo, ale innego, tańszego. Ten ktoś chce sprzęt Apple'a i koniec, dla niego to są mądrze wydane pieniądze.

Napisane Sep 14, 2011, 2:04 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malijedrek powiedział(a):
iTouch

Itouch? Zresztą, nie ważne, weź to jako pytanie retoryczne.

są mądrze wydane pieniądze.

Dla seksoholika mądrze wydany pieniądz, to zrobienie laski gdzieś w lesie, przez wiadomo jaką kobietę.

Nie wyjdzie mądrzej kupic Iphone, który kosztuje nie wiele więcej, wszystko mamy w jednym urządzeniu, a funkcje Ipoda ma dokładnie takie same, jak Touch?

To że Ty nie lubisz czerwonego

Lubię czerwony.

Napisane Sep 14, 2011, 2:36 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):

iTouch

Itouch? Zresztą, nie ważne, weź to jako pytanie retoryczne.

iTouch - inaczej ipod touch i to nie jest żaden mój wymysł, tak też sie mówi.

Karas93 powiedział(a):

są mądrze wydane pieniądze.

Dla seksoholika mądrze wydany pieniądz, to zrobienie laski gdzieś w lesie, przez wiadomo jaką kobietę.

To jest skrajny przypadek, a Ty chyba dalej nie rozumiesz o co mi chodzi. To że dla Ciebie to pieniądze wyrzucone w błoto, nie oznacza ze dla kogoś innego również, pogódź się z tym. Możesz sobie dalej myśleć ze to Ty masz racje i inni tylko marnują kase blablabla, jak już mówiłem nie wszystko się kreci wokół Ciebie

Karas93 powiedział(a):
Nie wyjdzie mądrzej kupic Iphone, który kosztuje nie wiele więcej, wszystko mamy w jednym urządzeniu, a funkcje Ipoda ma dokładnie takie same, jak Touch?

Oczywiście, że się bardziej opłaci itd, ale kurwa chłopak sie pyta o toucha. Może on chce mieć oddzielny telefon do dzwonienia, a oddzielny do pisania smsów, równie dobrze moze tak być. Dla Ciebie to głupota i marnowanie pieniędzy, ok, rozumiemy, ale ktoś tak chce i nie próbuj zmienić jego zdania, bo Ty masz inne.

Napisane Sep 14, 2011, 3:27 pm Ostatnio edytowane Sep 14, 2011, 3:28 pm przez Malijedrek
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla jednego rozsądnym jest kupić tanio używane denony d2000 za 600zł, a dla innego jest to idiotyczne, bo również świetnie grające(dla niego bez większej różnicy) słuchawki można kupić za 100-200zł. To, że marketingowny apple'a do Ciebie nie trafili, nie znaczy, ze nalezy krytykować kazdego kto go chce. Nie ważne, czy ekonomicznie się to opłaca, czy nie. Ubierasz się w lumpeksach? Bo to się opłaca. Dla niektórych apple to jakość. Pod każdym względem. Ktoś woli wydać pieniędzy myśląc, że nie będzie musiał za rok-dwa, kupować nowego sprzętu. Wiele może być powodów.
Pokazujesz swoją wybitną ignorancję mówiąc o ipodach jako gadżecie gimbusów. Tak tworzą się stereotypy. Mój ojciec, który z pracy na imieniny dostał iPh4 też jest gimbusem? Oj, czyli jednak są jakieś wyjątki?

Napisane Sep 14, 2011, 4:27 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co innego świadomy użytkownik Ajfona, bo dobrze wykonany, ładny, prosty w użyciu itp., czyli mniejszość (że nie wspomnę o tych, którzy są w stanie wykorzystać większość możliwości jakie daje, czyli z 5-10% użytkowników), a co innego gimbus przy kasie od starych kupujący go dla szpanu.

Napisane Sep 14, 2011, 9:01 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Naprawde znasz kogoś takiego, czy to może tylko głupi utarty stereotyp? Na pewno są takie dzieciaki, które kupują takie rzeczy dla lansu, ale sądze ze jest to mniejszość, a nie większosc

Napisane Sep 14, 2011, 9:04 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

http://cultofmac.cultofmaccom.netdna-cdn.com/wordpress/wp-content/uploads/shapeimage_3.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3394/3558029593_b4827affd2_b.jpg

http://www.blogwithmom.com/wp-content/uploads/2011/07/kid_with_iphone1.jpg

http://babesta.typepad.com/.a/6a00d8343022e553ef01156eca6048970c-800wi

Aż mi gorzej..

Napisane Sep 14, 2011, 9:49 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Karas, nie wiem co to miało wnieść, ale chyba Ci się nie udało.

Napisane Sep 14, 2011, 10:34 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Zilustrowac użytkowników Apple.

Bynajmniej u mnie w mieście.

Odłamek to Ci, którzy używają ich, bo jest im potrzebna funkcjonalnośc.
Większośc to Ci, którzy używają ich, bo mają jabłuszko na klapce.

Napisane Sep 14, 2011, 11:07 pm Ostatnio edytowane Sep 14, 2011, 11:07 pm przez Karas93
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Zilustrowac użytkowników Apple.

Odłamek to Ci, którzy używają ich, bo jest im potrzebna funkcjonalnośc.
Większośc to Ci, którzy używają ich, bo mają jabłuszko na klapce.
u nas to i tak wygląda lepiej niż na zachodzie. Nie czepiaj się. Sam kiedyś widziałem na pewnym weselu ojca z synem którzy poza jedzeniem i zrobieniem paru zdjęć aparatem, cały czas grali na iphonie. Ale bez przesady, chyba nie znasz nikogo kto SZCZERZE MODLI SIĘ DO PRODUKTÓW APPLE'a?

Są dwa podejścia:
1. cicho dawać przykład rozsądnego korzystania z elektroniki użytkowej, z nadzieją, że ktoś z WŁASNYCH CHĘCI weźmie ze mnie przykład.
2. mieć misję nawrócenia NA SIŁĘ całego świata, że można 'lepiej'.

Karas wybrał dwójkę. Którą opcję Ty wybierzesz?

Napisane Sep 14, 2011, 11:30 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Żadną. Wyraże swoje zdanie, ale nie będę wojował i wygłaszał wszem i wobec, że produkty apple'a kupują dzieciaki z gimnazjum, które chcą tylko na tym grać. Każdy był kiedyś dzieckiem, każdy kiedyś dorośnie, nie moja sprawa. Mogę doradzić, odpowiedzieć, skrytykować, poprzeć, wyrazić swoją opinię, podać za i przeciw, no ale bez przesady zeby sie nad tym tak roztrząsać

Napisane Sep 14, 2011, 11:44 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):

Bynajmniej to nie przynajmniej ;)

Napisane Sep 14, 2011, 11:53 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):

Są dwa podejścia:
1. cicho dawać przykład rozsądnego korzystania z elektroniki użytkowej, z nadzieją, że ktoś z WŁASNYCH CHĘCI weźmie ze mnie przykład.
2. mieć misję nawrócenia NA SIŁĘ całego świata, że można 'lepiej'.

Są cztery podejścia.
3. Używać różnych systemów, różnych producentów i stwierdzać, że inni mają lepsze rzeczy, które bardziej pod konkretną osobę pasują. Tacy ludzie potrafią powiedzieć co ma jedno, czego nie ma drugie, co gdzie jest lepsze i dlaczego. Marny odsetek użytkowników.
4. Wyznawać Apple. Jak Jobs powie, że trzeba kupić pozłacane rękawiczki, bo inaczej Ajfona się nie da obsługiwać - wykonać. Sedes ze stacją dokującą - wykonać. Itd.

Napisane Sep 15, 2011, 12:51 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja