Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Vans

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Vans, kooltowa firma
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o kultowej, old schoolowej firmie VANS?

Dodany

Napisane Dec 24, 2005, 11:19 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:27 am przez bydlak
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie jedna z najleprzych firm
robi idealne buty na deche

Napisane Dec 24, 2005, 11:21 am
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam buciki vans i chwale je sobie

Napisane Dec 24, 2005, 12:56 pm
Rulers

Rulers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rulers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam buty Vans wygodne dobrze się jeździ na desce Jak dla mnie najlepsze buty na dechę

Napisane Dec 27, 2005, 4:48 pm
Torres

Torres

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Torres zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No musi być dobra skoro w głównym składzie jest Bucky i Geoff.Ale nie znaczy to oczywiście , że od razu mamy sie tym sugerować , znam pare osób jeżdżących w vansach , podobno są dobre. :thinking:

Napisane Dec 27, 2005, 5:13 pm
SEk300i

SEk300i

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SEk300i zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez mam buty vans i uwazam ze sa zajebiste. Tylko szkoda ze sprzedaja je w croppie bo wiecej pozerow chodzi w takich butach ;/

Napisane Dec 27, 2005, 5:14 pm
orange123

orange123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orange123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo odpowiadaja mi te buty,ta firma robi buty do wszystkiego!!!
WADA:POZERZY W NICH CHODZA!!!!!

Napisane Dec 27, 2005, 5:24 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie robi najlepsze buty na deske ")

Napisane Dec 27, 2005, 5:30 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedne z najlepszych buttów na deche

Napisane Dec 28, 2005, 9:26 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orange123 powiedział(a):

WADA: POZERZY W NICH CHODZA!!!!!

no, niestety

Napisane Dec 28, 2005, 3:54 pm
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

np przyznam sie na deche kupuje podrubki tej firmy i mi sie najlepiej w nich jeżdzi > i jeżeli oryginalne są w jakis sposó ( a napewno są) lepsze to są bardzo dobre butki

Napisane Dec 28, 2005, 4:03 pm
otmuchow

otmuchow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to otmuchow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak upiłem vansy na deke były 100zeta przecenione  cale z zamszu zajebista cena 159zł ta 159zł za takie zajebiste buty na deche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma je juz pół roku a dalej w nich smigam

Napisane Dec 28, 2005, 4:15 pm
teamelement

teamelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teamelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez mam vansy hujowo ze tyle osob je ma

Napisane Dec 29, 2005, 5:06 pm
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty vans są ok ,wygodne

Napisane Dec 29, 2005, 8:08 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Vansy Wally Two i zajebiście mi sie w nich jeździ:), Kiedys miałem nawet Wansy z rynku za 30 zł i powiem ze tez były wygodne i dobrze sie w nich jeździł, to mówi samo za siebie że nawet podróbki Vansów są zajebiste, a co dopiero oryginalne:):cyclops::)
PEACE

Napisane Dec 29, 2005, 8:15 pm Ostatnio edytowane Mar 14, 2008, 8:41 pm przez Karwan89
kaymaen

kaymaen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaymaen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Vans= super buty i firma jak ta lala

Napisane Dec 29, 2005, 8:32 pm
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Old schooool
YeaH!!!
Wygodne, fajne i nie śmierdzą :P
pozdro

Napisane Dec 30, 2005, 1:28 pm
atclan

atclan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to atclan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też mam vansy.super buty.do wszystkiego.wygodne dobrze sie w nich jeżdzi i starczają na badzo długo.podeszwa jest najlepsza i trzyma najdlużej.najlepsze buty na deske

Napisane Dec 30, 2005, 3:10 pm
kempes

kempes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kempes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam adio ale vansy dla mnie to jedna z najlepszych firm od butów !

Napisane Dec 30, 2005, 8:55 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jest w ch,uj stara firma no i maja niezle niektóre modele

Napisane Dec 31, 2005, 9:49 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja