Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » [HH] Oceń utwór którego słuch...

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej, Ja ci piątkę ty dziesiątkę
Kamil6121997

Kamil6121997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamil6121997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RapHIP-HOP

Instrukcja
-Osoba wlepia jakiś utwór (np. youtube)
-Następna osoba ocenia utwór poprzedni  i wstawia nowy swój.
-Oceniamy w skali 1 do 10

Zasady
-Nie krytykujemy gustu innych użytkowników.
-nie powtarzamy utworów 

Temat dla muzyki RAP I HIP-HOP
Start

Edit: rosek17 - jako, że ciągle pojawiają się posty, w których filmik z youtube'a jest źle wklejony, to postanowiłem edytować post pierwszy tak żeby każdy to widział.
Tutaj Niedziak opisał po kolei jak się to robi. Jak ktoś tego nie ogarnie to naprawdę jest debilem.

Napisane Apr 11, 2011, 1:28 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2011, 9:13 am przez rosek17
koszulowy

koszulowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIe kręcą mnie takie bity, ale koleś fajnie nawija, więc masz tu zasłużoną 5 :-D

'..chcę żebym był czysty, i nie dał plamy, przyrzekam, chwilę później jestem już naćpany..."

http://www.youtube.com/watch?v=FI4xh0xg6jY&feature=related

Napisane May 12, 2011, 3:11 pm Ostatnio edytowane May 12, 2011, 3:15 pm przez koszulowy
BigJulas

BigJulas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigJulas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne :D ale jednak dam to 9 bo coś mnie do końca nie przekonuje
:P
A tu mój :D KOZAK

Napisane May 12, 2011, 7:20 pm Ostatnio edytowane May 15, 2011, 8:38 am przez BigJulas
Irek98

Irek98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Irek98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po umiejętnym wstawianiu filmików na forum , widze znowu poziom słuchaczy rapu
no offence

jedyny kawałek hh któy mi sie podoba , pewnie znacie

Napisane May 14, 2011, 9:23 am Ostatnio edytowane May 14, 2011, 9:38 am przez Irek98
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak już wcześniej mówiłem, "Dowód Rzeczowy nr 1" w całości jest genialną płytą i najsłabsze utwory, którymi są chyba - o dziwo - "Szatańskie wersety" i "Śniadanie mistrzów", zasługują na minimum 8/10 :) Femme Fatale - 9/10

Taki mały apel - nie podawajcie za często kawałków Piha, nie każdy go lubi i faktycznie można się zniechęcić do brania udziału w tym temacie :D

Ode mnie kolejny bardzo dobry, ale zapomniany raper, mowa tu rzecz jasna o Kiddzie:

I to mnie strasznie wkurza, że "Pansofia" i "Pesymisja" to dwie bardzo dobre, ale niedocenione płyty, w dzisiejszych czasach sprawdza się wszystko, wiele gówien spełnia wymagania dzisiejszego słuchacza, badziewne legalne produkcje VNMa albo dupne dissy, a dwie tak dobre płyty zostały właściwie ominięte lub w najlepszym przypadku zapomniane... Aż mi szkoda po prostu.

Napisane May 14, 2011, 11:52 am Ostatnio edytowane May 14, 2011, 11:52 am przez pita2000
Meserszmyd

Meserszmyd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meserszmyd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

6/10 - znośne, niestety nic więcej moim zdaniem.

Ode mnie trochę starego dobrego wrocławskiego podziemia.

Napisane May 14, 2011, 12:26 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry numer. Czytałem kiedyś o Sinym, ale nie słuchałem do tej pory :] 7,5/10 :]

Ode mnie najlepszy numer z solówki Kracego (Panorama Paru Faktów/Fama Familia) z gościnnym udziałem Nikona (Testeo/Fama Familia)

Żałuję, że solo PKC nie uzyskało takiego rozgłosu jak "Zapracowany Obibok" Ciry czy "Ostrze Moich Oskarżeń" Hukosa, bo Kracy teksty miał na nim zajebiste.

Napisane May 14, 2011, 3:36 pm
Zyzia

Zyzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio jakoś nie przepadam za takimi melodiami, ale fajnie się komponuje z bitem, a kolesie mają fajne flow, więc 8/10

Singiel Rasmentalismu, w którym Mentos odwalił kawał dobrej roboty, mam nadzieję, że podzielicie moją opinię ^^

Napisane May 14, 2011, 10:51 pm
NiskiPazur

NiskiPazur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NiskiPazur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kawałek dla mnie spoko ale nie bardzo siedze w klimacie 7

get high.

Napisane May 15, 2011, 10:45 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słabe, chodź bit całkiem ok

4/10

utwór którym jaram się cały ostatni tydzień

Napisane May 15, 2011, 11:49 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żałuję, że tak późno poznałem rap Pro Greena, ale lepiej późno niż wcale, right? ;) Wolę "Jungle", ale to też jest dobry singiel. 8/10. A ode mnie oldskulowy numer Tedzika ;]

Napisane May 16, 2011, 3:18 pm
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie znam zbyt wielu utworów Tedego, ale to, co mi się od razu skojarzyło - ten kawałek jest mniej więcej na poziomie jego teraźniejszych freestyle'ów :D Także progres jest, no ale niezbyt mi się ten track podoba, chociaż klimat to to, co powoduje, że choćby raper nagrywał 15 lat, to pierwsze kawałki potrafią podobać się bardziej niż te nowe :)
To była ocena słowna, od liczbowej się powstrzymam :)

Ode mnie numer z nowej płyty Szada, którą przegapiłem, podobnie jak wielu ludzi, no ale jak kupuje się w ciemno "Jazz, dwa, trzy", rozczarowując się przy tym, to ciężko kupić jakąś inną płytę :D

Kawałek naprawdę bardzo dobry, zwłaszcza trzecia zwrotka, która zasługuje na to, by zapisać ją na liście "najlepszych rapowych zwrotek". Piękna... :)

Napisane May 16, 2011, 4:51 pm Ostatnio edytowane May 16, 2011, 5:01 pm przez pita2000
KamilInHood

KamilInHood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KamilInHood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może być. Ode mnie nieżyjąca już legenda Guru + Bit-siekiera który wypierdala z kapci od Premiera. Moi faworyci

Edit: rosek17 - była instrukcja jak dodawać filmiki z youtube'a

Napisane May 16, 2011, 5:20 pm Ostatnio edytowane May 28, 2011, 10:41 pm przez rosek17
PanPiotr

PanPiotr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PanPiotr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Guru PRO raper, będzie kogo wspominać, myślę że to że przesłuchałem ze dwa Jazzmatazzy i wszystkie albumy gang starr, daje dobrą recenzję.

A TERAZ LIL' B (uwaga dla napinaczy kawałek jest nagrany dla beki, jeśli szukacie tu JAKIEGOKOLWIEK przekazu, to nie znajdziecie. "Nuta" obfituje w bezsensowne pancze i skrajne bragga) ALE I TAK SZCZYPTA PROPSU

LIL' B - SUCK MY DICK HO'

Napisane May 16, 2011, 11:44 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciężko mi oceniać utwór którego nie rozumiem, ale oceniając jedynie wykonanie, będzie 6 lub 7 /10.

Ja wybiorę:

Napisane May 17, 2011, 6:37 pm Ostatnio edytowane May 17, 2011, 6:43 pm przez kmilkmil
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

5/10

Napisane May 17, 2011, 8:16 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

8/10. Tet zawsze na propsie ;) Ode mnie kolejny numer z Białegostoku. Tym razem reprezentanci Fama Familii w dwóch ekipach.

W Sercu Miasta (Miszkers, Wojtas i DJ Fejm) feat. Vulgorytm (L-viz, Joter) "Po Zewnętrznej" (prod. Poszwixxx/Fabuła)

"Od myśli do słów, od słów do czynów..." - Jotera zwrotką jaram się zawsze, bo ogólnie się jaram typa nawijką :)

Napisane May 17, 2011, 8:21 pm Ostatnio edytowane May 17, 2011, 8:22 pm przez Rysiunio
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

5/10

Napisane May 18, 2011, 7:42 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

9/10, bo lubię Łonę cholernie, a 'proszę dziadka mam pytanie...' kiedyś sobie dość często nuciłem ;) Ode mnie tym razem stary numer 2razyPe (PeeRZet i Puzzel)

Napisane May 18, 2011, 4:46 pm
Bilson

Bilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapraszam do obejrzenie klipu mojego kumpla [kozacki] ;D

Powstał w celu skrytykowania blusmenów, którzy myślą, że są gigantami na muzycznej scenie

a utwór wyżej jak dla mnie 9/10

Napisane May 18, 2011, 7:49 pm Ostatnio edytowane May 18, 2011, 9:40 pm przez Rysiunio
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Hmm... Nie wiem co mam myśleć... W sumie dziwne to dla mnie kiedy ludzie w rapie jadą po innym gatunku muzyki lub ludziach, którzy jej słuchają... Nie dla mnie, nie przemawia to do mnie nic a nic... 3/10 to max co mogę dać. Od siebie dam człowieka, który w 2003 roku siekał takimi panczami w trackach, że mało można teraz ich znaleźć na jednej płycie ;)

Napisane May 18, 2011, 9:47 pm
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja