Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Apel przeciwko syfowi na ande...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Apel przeciwko syfowi na anderze, balablabla
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z zaistniałym problemem proponuję w ramach porządku na tej stronie, zaapelowac do władz portalu o podjęcie jakichkolwiek kroków. Skoro powołujecie sie na interes sklepu, to zdecydowanie sobie nie pomagacie tym opierda0laniem.

Nie wiem właściwie, jaka jest zasadnośc bytu uzywtkownika FOKUSRECON który jest albo niedorozwinięty albo to drugie konto kogoś starego (prawie na pewno) oraz, bardzo liberlane podejście, do zakładanie debilnych tematów przez użytkowników mających po 11-15 lat.

Na waszym portalu jest totalny syf, nie wiem kto jest za to najbardziej odpowiedzialny, ale chce abyście mieli świaodmość że to co obecnie robicie to hójówa. Byly rzucone konkretne propozycje zmian na portalu, wszystko zlaliście ja i tak czuje się w obowiązku napisac to ponownie. Osobiście zgłaszam się na moda a konkretne porpzycje zmian są wszytskie w poprzednim temacie od wielu starych użytkowników.

Ruszcie wreszcie dupy.

Napisane Apr 13, 2011, 8:58 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2011, 9:01 pm przez rychu911
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za długie to, nie chce sie az czytac ale szczerze zgadzam się

Napisane Apr 13, 2011, 9:05 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się w całej rozciągłości tego co napisałeś.

Napisane Apr 13, 2011, 9:06 pm
skateordiexd

skateordiexd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateordiexd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok przeczytałem i zamiast siedzieć na anderze to porobiłbyś coś ciekawego co cię obchodza jakieś dzieci nikt ci nie każe tu siedzieć

Napisane Apr 13, 2011, 9:16 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prawde głosisz.

Napisane Apr 13, 2011, 9:16 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Je**ac to,gdyby mieli blokowac wszystkich gimbusow ktorzy spamuja i robia rozpierdol to nie bylo by tu ruchu. Ander juz dawno przestal cenic jakos,liczy sie ilosc.

Napisane Apr 13, 2011, 9:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też sie zgadzam... zaraz zaraz... tylko na co ?

"jest totalny syf" to żadne konkrety.

Czy może w ramach walki z syfem powinienem złośliwie dać warna rychowi za omijanie 'bluzgatora".

PS. Chętnie przeczytam konkrety, które coś wniosą a nie narzekanie. Banowac małolatów tez nie mam zamiaru - kiedyś wszyscy byliście małolatami.

Tak czy inaczej doceniam troskę. Dzięki.

Napisane Apr 13, 2011, 9:17 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2011, 9:18 pm przez Zyga
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiec nie banujmy malolatow, bo faktycznie kazdy z nas kiedys malolatem byl, jednak moze by tak wypieprzyc stad tych mlodziakow, ktorzy robia syf?..

Napisane Apr 13, 2011, 9:19 pm
sutasky

sutasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sutasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niech przemówi sam FOKUSRECON  :cyclops:

Napisane Apr 13, 2011, 9:24 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Ja też sie zgadzam... zaraz zaraz... tylko na co ?

"jest totalny syf" to żadne konkrety.

Czy może w ramach walki z syfem powinienem złośliwie dać warna rychowi za omijanie 'bluzgatora".

PS. Chętnie przeczytam konkrety, które coś wniosą a nie narzekanie. Banowac małolatów tez nie mam zamiaru - kiedyś wszyscy byliście małolatami.

Tak czy inaczej doceniam troskę. Dzięki.

A jakoś nie zauwazyłem żeby ktoś FOKUSOWi zrobił cokolwiek za teksty o ssaniu pały przez matke więc mi tu z omijaniem bluzgów nie wylatuj.

Piszę 678673559067468574 raz. Masa propozycji jak usprawnić forum została podana w temacie what i expected what i get i to przeróżnych i zamiast znowu wykręcac się ,,ty też byłes młody'' poczytaj. Wiek nie jest tu argumentem tylko działania, nie obchodzi mnie że ktos ma 9 czy 20 lat. Tylko o wasza wątpliwą konsekwencje.  Od naszej ostaniej sapy  i propozycji zmian nie zmieniło się nić, dalej jest burdel a ty dalej piszesz to samo, działań nie ma, ja argumenty podałem, pomoc i pomysły również zaproponowałem, tak samo jak Sergij i inni.

Więc zacznij od porządków na portalu który prowadzisz, który podobno nawet kiedys był skateboardowy, bo na razie tylko gadki i zero działania z waszej strony.

Napisane Apr 13, 2011, 9:30 pm
FOKUSRECON

FOKUSRECON

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FOKUSRECON zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam sie w 100%

Napisane Apr 13, 2011, 9:37 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeszcze niedawno miałes bana za banem (rychu) wiec nie mozesz mowić że nic nie robimy ;)

Może nie zareagowałem na posty o ciągnięciu druta matce lub przez matkę... to nie była moja matka a posta nie widziałem i uparcie będę twierdził że wystarczyło kliknąć ZGŁOŚ DO MODERACJI. Powiedz ze klikasz ten guziki  nic to nie daje a zabije jutro kroolika

http://niespodzianka.pl/presents/8dfbeec59fc4b2d169ec95cfc6d00f26.jpg

Napisane Apr 13, 2011, 9:44 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja odnoszę wrażenie że nic nie daje bo nieraz czekam dzień aż coś zniknie z portalu. A samemu zrobił bym to w 10 sekund po pojawieniu się problemu. Zresztą podobnie Rychu.

Napisane Apr 13, 2011, 9:46 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

To było komunikatorze, tak miałem bana za banem ale 3 lata temu, ale nie obrażałem niczyich matek, pozatym masz racje. Wali mnie to, to wasz sklep, wasz interes ale jesteście niepoważni i uważam ten portal za szmaciarski, przez wzgląd na waszą politykę, a dla mnie jako dla osoby uprawiającej SB to bezwartościowe miejsce przydatne tylko do pogadania na komie z paroma normalnymi osobami, a tego królika se wsadź.

Napisane Apr 13, 2011, 9:50 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
Ja odnoszę wrażenie że nic nie daje bo nieraz czekam dzień aż coś zniknie z portalu. A samemu zrobił bym to w 10 sekund po pojawieniu się problemu. Zresztą podobnie Rychu.

Nie jesteśmy w stanie siedzieć na portalu 24h zwłaszcza ze coraz ładniej na dworze.

Napisane Apr 13, 2011, 9:50 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja tak

http://c.wrzuta.pl/wm17313/be26fd3a00199fc3470723f8/0/wesole_dziecko_-_smiech_dziecka_-_zdjecie%20usmiechTURE

Napisane Apr 13, 2011, 9:52 pm Ostatnio edytowane Apr 13, 2011, 9:52 pm przez Sergij
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prosty przykład, największy troll i gimbus na tym portalu, FOKUSRECON, dostał bana z...30 minut temu? Teraz znowu pisze na sb. No i o co chodzi?

Napisane Apr 13, 2011, 9:52 pm
FOKUSRECON

FOKUSRECON

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FOKUSRECON zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
To było komunikatorze, tak miałem bana za banem ale 3 lata temu, ale nie obrażałem niczyich matek, pozatym masz racje. Wali mnie to, to wasz sklep, wasz interes ale jesteście niepoważni i uważam ten portal za szmaciarski, przez wzgląd na waszą politykę, a dla mnie jako dla osoby uprawiającej SB to bezwartościowe miejsce przydatne tylko do pogadania na komie z paroma normalnymi osobami, a tego królika se wsadź.

Nie wiem czemu sie tak spinasz.
Mowisz o wyrzuceniu "malolatow" a sam zachowujesz sie jak oni i spinasz sie na portal itp :P chill

Napisane Apr 13, 2011, 9:53 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Wojtass powiedział(a):

Nie jesteśmy w stanie siedzieć na portalu 24h zwłaszcza ze coraz ładniej na dworze.

To trzeba było nie robić tyle rzeczy które mogą być jak to moja starsza mówi "siedliskiem kurzu i niczym więcej".

Napisane Apr 13, 2011, 9:53 pm
tafdebaf

tafdebaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tafdebaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

potrzebujemy nowych władców dodatkowych!!

Napisane Apr 13, 2011, 9:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja